Jump to content

CALIFORNICATION


konfuzni

Recommended Posts

Позната ми је, али је нисам дуго видео (нисам гледао Хенговер, видим да је глумила тамо). Свакако је нисам знао по имену и презимену!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam bio u fazonu 'ma ok je sve', al' onda uzmem da gledam tipa drugu sezonu sa ortakom i vidim koliko neozbiljno ume da deluje nova sezona, tj. epizode koje si rekao upravo, ne bih da serem po citavoj sezoni

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Четврта епизода је баш криминално лоша, да имам времена сецирао бих глупост по глупост колико је шокантно лоша епизода : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sad sam za kompom, pa da dopunim svoj prethodni post :)

 

dakle, gledam tu drugu sezonu, i to je jedna odlicno napisana serija sa ozbiljnom tematikom ciju ozbiljnost 'razbijaju' prepoznatljivim humorom, a u ovoj sezoni deluje kao da je sve sprdnja i kao da je sve bazirano na retardu od sina koji tu i tamo izvadi kurac ili slicno. a sve bi to mozda bilo podnosljivo da je bolje napisano. mislim, scena sa ovom asistentkinjom na koju se lozi retard sin gde je kara onaj reziser i sve oko toga je blagi uzas. uzasno neozbiljno, deluje kao nesto napisano za 5 minuta s pola mozga

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Онај клинац је тотални промашај :с

У прве две епизоде га није било толико, па је серија била стандардно лоша ко претходних пар сезона, али сада већ добијам трансфере блама... срећа па хасам често, па ћу одгледати ову серију до краја. Никако није за више од тога да је гледаш док хасаш или сурфујеш нетом.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...