Jump to content

XL gaming IV Novogodisnji CS 1.6 LAN turnir


gerga

Recommended Posts

Pozdrav dobri ljudi, pozdrav CS 1.6 igraci

zelim da najavim LAN CS 1.6 turnir koji ce se odrzati 25. decembra u igraonici XL u Vrscu sa pocetkom u 10h.

-slike igraonice-

Igraonica se nalazi u centru grada Vrsca na gradskom setalistu, adresa je: Trg Svetog Teodora Vrsackog 28.

Ekipe sa strane ce ako bude potrebe biti docekane na ulazu u grad, a bice i kontakt telefon istaknut.

Turnir ce se igrati na 20 racunara konfiguracija i vise nego dovoljnih za CS znaci 100 fps.

Serveri ce raditi na 1000 fps.

Bici polupozivnog karaktera 8 ekipa koje su ucestvovale prosle godine + 8 slobodnih slotova = 16 ekipa.

Uplate ce biti 5000 po ekipi.

Uplate cete izvrsiti najkasnije do 20. decembra da nas ne uhvati vikend ili neki praznik

na ziro racun: 205-164418-79 komercijalna banka

posle uplate poslati scan uplatnice na u kontaktu naznacenu mail adresu.

I nagrada 60% od uplate

II nagrada 30% od uplate

10% ide igraonici

Mape koje ce se igrati na turniru:

1.de_dust2

2.de_inferno

3.de_nuke

4.de_train

5.de_tuscan

6.de_mirage

7.de_forge

Mape koje ce se igrati u grupi:

1.de_dust2

2.de_inferno

3.de_nuke

U cetvrt finalu, polufinalu i finalu mape ce se izvlaciti ili ce se igrati po dogovoru ako se ekipe sloze naravno.

16 ekipa ce biti podeljene u 4 grupe

prve dve ekipe iz grupa idu dalje u cetvrt finale i tada krece sistem eliminacije.

Polufinale ce se igrati sistemom BO3 a finale na 3 dobijene mape.

kontakt:

xl.gaming.vrsac[et]gmail.com

-forum igraonice-

Edited by gerga
Link to comment
Share on other sites

vrsac>>>brcko :))))

Veliki pozdrav matori ::::))))

Srecno :)

Ali predlazem da pomerite turnir posto je istog dana turnir u Brcku :)

Pazi kad sam bas na to obratio paznju ali izgleda da je taj turnir nesto pomeran...ja odavno planiram bas ovaj datum tj vikend pre nove godine

svake godine je u to vreme. Nije nicega bilo u tom terminu...izgleda da je to danas covek pomerio :(

I bas sam namerno cekao da se datum priblizi jer mi se desilo da postavim topic 2 meseca ranije i da onda neko 2 nedelje pred turnir ubaci u istom terminu turnir

i sve mi padne u vodu jer se doticni turnir organizuje u Beogradu.

Zna shoosh sta mi se desilo ove godine oko uskrsa.

Srecno :)

Ali predlazem da pomerite turnir posto je istog dana turnir u Brcku :)

Da covek je ladno dok sam ja kucao topic pomerio tur...

Pazi ja nemam za kada da pomerim turnir, svi termini tj vikendi do tada su zauzeti a da pomeram za sledecu godinu necu.

Izgubio bi smisao tradicije, jer ovo je IV tradicionalni turnir koji je svake godine u to vreme zadnji vikend u godini.

Link to comment
Share on other sites

Veliki pozdrav matori ::::))))

Pazi kad sam bas na to obratio paznju ali izgleda da je taj turnir nesto pomeran...ja odavno planiram bas ovaj datum tj vikend pre nove godine

svake godine je u to vreme. Nije nicega bilo u tom terminu...izgleda da je to danas covek pomerio :(

I bas sam namerno cekao da se datum priblizi jer mi se desilo da postavim topic 2 meseca ranije i da onda neko 2 nedelje pred turnir ubaci u istom terminu turnir

i sve mi padne u vodu jer se doticni turnir organizuje u Beogradu.

Zna shoosh sta mi se desilo ove godine oko uskrsa.

Da covek je ladno dok sam ja kucao topic pomerio tur...

Pazi ja nemam za kada da pomerim turnir, svi termini tj vikendi do tada su zauzeti a da pomeram za sledecu godinu necu.

Izgubio bi smisao tradicije, jer ovo je IV tradicionalni turnir koji je svake godine u to vreme zadnji vikend u godini.

Burazeru, nemas ti zbog koga da pomeras turnir, ko hoce nek ide u Bosnu, mada kapiram da ce vecina srpskih ekipa doci u Vrsac zbog troskova. Srecno sa turnirom.

Edited by EnzoPoz

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Pomeri turnir ako ikako mozes vracam se 25 sa odmora VLADOOOOOOOOOOOOOO :(

Sale tebra jedino sto mogu je da vas stavim u grupu koja ce da igra kasnije. Mislim stizes 25. namestim da igrate popodne.

Kad ti stizes?

Znas kako ide tebi odgovara jedno nekom drugom odgovara nesto drugo...

Milslim vi ste uvek bili moji dragi gosti i medju pozvanim ekipama ste ali nema sanse da pomerim nemam za kada,

to je zadnji vikend u godini sledeca subota je 31....

Link to comment
Share on other sites

Jel ce biti nesto od ovoga? :)

Pa eto ocekujem vas, jordan ima neki mix, juric se najavio, sale lazevski se najavio, kassad se najavio i 2 ekipe iz Vrsca a mozda i 4 iz Vrsca ko zna.To su sve najave niko jos nije uplatio ali ako uplatite svi koji ste se najavili bice turnira znaci 8 ekipa je neki minimum ali 8 ekipa da uplate u roku. Nece postojati solucija pare na ruke jer se prosle godine to nije dobro pokazalo.

Link to comment
Share on other sites

Ajde lepo svi koji zele da se prijave neka se upisu ovde i da vidimo koliko je to ekipa i da li ima svrhe da se vrse uplate.

Gergo, najbolje ti je da stavis ovde ekipe koje su se prijavile, veruj mi.

Svi se nesto poredomisljaju i kalkulisu ko se prijavio, koliko ima ekipa i niko nije jos uplatio.

Dok se ne izvrse uplate ja ne znam ko ce da dodje na turnir.

Dajte neku listu ekipa koje su se prijavile, mozda dodje bgdoflajn :D

8 ekipa me je kontaktiralo na PM necu da pisem ovde dok mi ne potvrde i posalju LINE-UP ili dok ne uplate.

Ako se prijavi odnosno uplati svih 8 ekipa bice turnira to je neki minimum ispod toga necu da se cimam oko organizacije.

Rok za uplate je produzen do cetvrtka 22. decembra i to ce biti zadnji dan za uplate.

Zamolio bi do tada da se ovde upisu samo ozbiljne ekipe koje ce zaista i uplatiti tj doci na turnir.

Edited by gerga
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...