Jump to content

EDGE tournament volume 3.


JuReee

Recommended Posts

Koga ti tripujes brate? Svi znamo da nece biti ko prvi uplati igra. Stari fazon. Nego ces od ovih sto su na stand by-u, izabrati najjacu ekipu po tebi i ubaciti ih u prvih 16 kako bi turnir bio jaci.

Ne tripujem nikog nego kazem da cu danas znati, jer jedna ekipa ce mozda otkazati i upasce 2 ekipe sa stand by liste... mozda bude online grupa za stand by ekipe u sredu i da se resi ko igra lan....

Ko prvi uplati - igra, to nece biti sigurno to sam vec rekao tako da ja tu nemam sta da krijem.

A od sledeceg turnira necu nikom da se pravdam i da udovoljavam, a mogu i da tripujem koga ocu jer mi je prosli turnir imao 50.000 pregleda na ruru i moze mi se realno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo kad je ta ekipa, koja ce mozda otkazati, potvrdila ucesce.

Dobro je ti sto hejtujes boli me kurac sta ti mislis ako ces iskreno, momcima je nesto iskrslo i ja da nemam ekipu, tj da mi fali ekipa oni bi dosli i ispostovali bi me, ali posto imam ekipa koji bi hteli da dodju to nije problem. Tako da sto su potvrdili , potvrdili su i ako im kazem da nadju igraca jednog ili dva oni ce naci i doci ce tako da nemoj da seres.

Link to comment
Share on other sites

Ne tripujem nikog nego kazem da cu danas znati, jer jedna ekipa ce mozda otkazati i upasce 2 ekipe sa stand by liste... mozda bude online grupa za stand by ekipe u sredu i da se resi ko igra lan....

Ko prvi uplati - igra, to nece biti sigurno to sam vec rekao tako da ja tu nemam sta da krijem.

A od sledeceg turnira necu nikom da se pravdam i da udovoljavam, a mogu i da tripujem koga ocu jer mi je prosli turnir imao 50.000 pregleda na ruru i moze mi se realno.

Mislis da sto si organizator da mozes da glumis neko ludilo? U losem si ti tripu, pravo da ti kazem. Necu zalaziti u to da li se pravdas i udovoljavas, that's your choise. Ali znam da te dosta ljudi hejtuje, a da si to radio ne bi bilo hejtovanja. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je ti sto hejtujes boli me kurac sta ti mislis ako ces iskreno, momcima je nesto iskrslo i ja da nemam ekipu, tj da mi fali ekipa oni bi dosli i ispostovali bi me, ali posto imam ekipa koji bi hteli da dodju to nije problem. Tako da sto su potvrdili , potvrdili su i ako im kazem da nadju igraca jednog ili dva oni ce naci i doci ce tako da nemoj da seres.

Ovo moje, kako ti zoves hejtovanje, nije bilo upuceno tebi, vec upravo tim ekipama koje su satro potvrdile, pa eto ipak ce neko ispaliti. To sto si organizovao jedan turnir koji je dobro prosao, ne znaci da si povukao boga za muda. I nemoj da psujes previse, moze da ti se obije o glavu.

Link to comment
Share on other sites

E u stvari sto bi se ja pravdao... boli me djoka iskreno, veceras cete imati napisano ko igra , ko ne igra i toeto... Sto bi se ja nervirao bezveze.

A napravio sam jedan turnir i napravicu ih jos dosta, nisam povukao boga za muda sto je realno, nego sam debil jer svima ocu da izadjem u susret a trebalo bi da me boli djoka i toeto. casko!

Link to comment
Share on other sites

Ovo moje, kako ti zoves hejtovanje, nije bilo upuceno tebi, vec upravo tim ekipama koje su satro potvrdile, pa eto ipak ce neko ispaliti. To sto si organizovao jedan turnir koji je dobro prosao, ne znaci da si povukao boga za muda. I nemoj da psujes previse, moze da ti se obije o glavu.

To to :) Nego ispao bi covek juricu kad bi ih stavio u 16 ekipa. Najbitnije je ako su se oni prijavili na vreme da ispadnes covek. Garantujem za njih ,nisu neozbiljni nece ispaliti. Stariji su momci i ne vidim sto ih ne bi stavio.

Edited by Laky4s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...