Jump to content

EDGE tournament volume 3.


JuReee

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ako ispali neka od pozvanih ekipa, upada prva sa stand by-a koja uplati ili nesto slicno...

EDIT : ipak ne, lepo covek napisa da ce izloziti svoju ideju u toku narednog dana... :)

Edited by C Y N I C

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Ideja mi je bila, da bih svima izasao u susret, uradim sledece.... Da 3,4,5 ekipa koje ostanu preko liste odigraju online u vidu neke mini lige ili mini grupe kako god to nazvali i onda prva 2 najefikasnije odigraju izmedju sebe bo3 da bi videli ko upada na turnir.... Ali zbog nekih problema mislim da toga nece biti, ali cu se dogovoriti sa bocom jos. Zeleo bih da ekipe koje su na stand by-u iznesu svoje misljenje! Hvala....

Link to comment
Share on other sites

pisao sam ekipe koje su se prijavljivale, a posto nema ziro racuna - pare ce ici na ruke, "slabije" ekipe sam stavio po strani jer ne mogu da gledam u pasulj da li ce neka ekipa doci na turnir i doneti mi pare na ruke kad cuje da je u grupi sa duplo jacima i ne moze da prodje grupu niti da urade bilo sta.... tako se ja ogradjujem jer mi se to desavalo na proslim turnirima, tako da posto nemam ziro racun pre cu dati mesto momcima koje znam i za koje sam siguran da ce doci u svim uslovima.

Link to comment
Share on other sites

I kako ja sad znam da se organizujem? Onda bar stavi i 16. ekipu ili sta/kako, pa da znam, a ne ovako da nagadjam koga ces ti staviti u "jace" ekipe ili da li ce neko ispaliti. Mislim tvoj turnir, radi sta hoces, ali glupo je, prijavili se medju prvima i izorganizovali se, a sad nemam pojma igram li ili ne...

Link to comment
Share on other sites

pisao sam ekipe koje su se prijavljivale, a posto nema ziro racuna - pare ce ici na ruke, "slabije" ekipe sam stavio po strani jer ne mogu da gledam u pasulj da li ce neka ekipa doci na turnir i doneti mi pare na ruke kad cuje da je u grupi sa duplo jacima i ne moze da prodje grupu niti da urade bilo sta.... tako se ja ogradjujem jer mi se to desavalo na proslim turnirima, tako da posto nemam ziro racun pre cu dati mesto momcima koje znam i za koje sam siguran da ce doci u svim uslovima.

Ne moras u pasulj,bolja varijanta ti je kugla...xD

Edited by DodyGames.iGOR
Link to comment
Share on other sites

.....

I kako ja sad znam da se organizujem? Onda bar stavi i 16. ekipu ili sta/kako, pa da znam, a ne ovako da nagadjam koga ces ti staviti u "jace" ekipe ili da li ce neko ispaliti. Mislim tvoj turnir, radi sta hoces, ali glupo je, prijavili se medju prvima i izorganizovali se, a sad nemam pojma igram li ili ne...

Ti si iz Sombora nisi "poznat lik" jebe im se za tebe.. Igra se na osnovu prijateljstva . :) znas me igras-ne znam te ne igras ....

Edited by Laky4s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...