Jump to content

Sword Of A Thousand Truths Regrutuje


Majmuncina

Recommended Posts

Sword Of A Thousand truths

Pozdrav ekipo , evo da zakukamo ovde.

Treba gore navedeni prist/pala lekar za dalji progres ,

Obavezan progres FL 6/7hc i da bude pristojno girovan .

Smatram da o Swordu nema potrebe da neshto preterano pishem.

Trenutni progres gilde 6/7hc

Starija ekipa ljudi ,rejdujemo sreda,cetvrta i ako ostane ishta nedelja ( Rejd vreme je 22:00/01:00h)

Sve u svemu zezanje i rejdovanje (Cim je Sarma u guildi smatram da je sve jasno )

pozdrav za sarmu trola ovim putem :tf:

Aplly moze da se postavi na nashem sajtu : http://sword1k.guildlaunch.com

*Naravno bez obzira na status regrutovanja, svaka izuzetna aplikacija bice uzeta u obzir.*

Pozdrav , brat primat !

Hvala.

Edited by Kemp.
Link to comment
Share on other sites

[xx(] Za one koji ne znaju , guild nije u onom fazonu , e jer mogu da udjem ? Mozes ! , nije leveling guild . Momci raiduju ozbiljno , nisu klinci koji se loze na ljubicaste iteme , bio sam kod drugara gledao par raidova , ljudi sve rade po dogovoru i nema loot drame . To je ono sto sam ja video svojim ocima :) Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

[xx(] Za one koji ne znaju , guild nije u onom fazonu , e jer mogu da udjem ? Mozes ! , nije leveling guild . Momci raiduju ozbiljno , nisu klinci koji se loze na ljubicaste iteme , bio sam kod drugara gledao par raidova , ljudi sve rade po dogovoru i nema loot drame . To je ono sto sam ja video svojim ocima :)

Reci mi samo golde shaljem na mail ili ?!?

Link to comment
Share on other sites

[xx(] Za one koji ne znaju , guild nije u onom fazonu , e jer mogu da udjem ? Mozes ! , nije leveling guild . Momci raiduju ozbiljno , nisu klinci koji se loze na ljubicaste iteme , bio sam kod drugara gledao par raidova , ljudi sve rade po dogovoru i nema loot drame . To je ono sto sam ja video svojim ocima :)

Pa tako bi trebaju da je u svakom gildu koji bar ide na preko pola HC Bosova :D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...