Jump to content

Frustracija


Recommended Posts

Lepo reche Laki. Nekada nismo imali neta. Kemp je morao da dolazi u Mickey's internet kafe da bi se igrao sa drugarima. [:)] Skupljala se ekipa da bi igrala BW, Diablo i Quake... To su bila vremena. A ne sad. Svi imaju net i bole ih coshe za igranje sa drugarima.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo reche Laki. Nekada nismo imali neta. Kemp je morao da dolazi u Mickey's internet kafe da bi se igrao sa drugarima. [:)] Skupljala se ekipa da bi igrala BW, Diablo i Quake... To su bila vremena. A ne sad. Svi imaju net i bole ih coshe za igranje sa drugarima.

I don't have any facebook friends ;(

Link to comment
Share on other sites

dejane sad si me ubio u pojam xD Elem Ja sam sad u sredu uveo sbb... i tipa do danas mi je bila neka budjava 256kbps probna brzina ... ja im posaljem mail zove me lik iz podrske kaze pustili su 6mbita kod njih je sve ok... i tako smo isli stavku po stavku u ruter meniju dok mi lik nije proverio mac adresu i ispostavilo se da sam dobio pogresan modem (od neke zenske na drugom kraju grada) :) sad sve radi ok. za sad net nije pucao ,da ako me ne izbaksuziras , ja sam na granici zvezdara/dusanovac xD ruter mi je cisco. A tvoj prob je po mom misljenju zbog modema ili kabla. ako si vec odlucio za prelazak na adsl uzmi orion 6mbita uz ugovor na 2 god = 1990din mesecno njega imam na drugoj lokaciji i net nije ni jednom pukao i to sa nekim low budget tp link modemom (sto su mi oni poslali), sve preporuke. Verat,beosity su krsh iz iskustava drugara.

Link to comment
Share on other sites

moj problem jesu kablovi koji su nekoliko puta menjani tako da ne znam vise sta da im kazem. kazu zamenjeno je itd ali opet radi krs. rekao mi je lik koji se u net razume da jedino telekom ugovorom garantuje brzinu koju placas pa cu najverovatnije to. a orion koristi telekomove instalacije ili sta vec i zato mi je nelogicno da njih uvodim :D

inace tebi je povoljniji polozaj nismo mi bas blizu

~~

Link to comment
Share on other sites

ti likovi iz telekoma su debili... kad sam narucio orion adsl nisu mi ti bolidni tehnicari telekoma otvorili port i ostadoh ja bez neta dok im se nisu zalili ovi iz oriona. jos mi taj lik iz telekoma dosao kuci i izmenjao sve zice i ruter svoj probao da bi mi rekao da su verovatno oni sjebali u centrali nesta... jos me i na pocetku napade sto nisam uzeo njihov openadsl i da on nije duzan da mi popravlja net... i od kad je u centrali sredjeno sve kako treba sljaka orion ko sat. nije pukao net nijednom u godinu dana... a i brzina je uvek bila full.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posle mnogo poziva i cimanja rekli su mi iz tehnicke podrske SBB-a da je problem u tome sto mi je preveliki upload i kazu da je od mogucih 512 zauzeto 490. Trenutno imam otvoren RUR i gomtv player na kome gledam Blizz cup ovaj GSLov. Rekao sam im da mi prekidi traju mesecima itd. Posto se slabo razumem u sve to da li iko zna sta bi moglo ovo da im znaci? Kazu da shareujem poprilicno a nemam ni 1 p2p upaljen. Skoro sam radio reinstalaciju windowsa i nemoguce je da imam virus. Da li to oni meni mazu oci da ne bih menjao providera ili mogu ovo nekako da resim?

~~

Link to comment
Share on other sites

pa sam mozes da proveris koliko trosis uploada trenutno.skini neki program koji prati konekciju ili,ako imas opciju,u samom ruteru vidi in/out ;p ja koristin netlimiter,pokazuje tacno koji program i proces koristi koliko interneta

edit:a jel si probao da zamenis modem?mozda je taj jednostavno crkao?meni je to bio problem na adslu...

Edited by Neonkitza
Link to comment
Share on other sites

Koji antivirus imash? I obavezno proveri u programima (pogotovo one koje cheshce koristish) da nemash ukljucheno neshto tipa "send anonymus statistic". Tako enshto npr. imash i u winampu. Imash tih stvari i kod drugih programa. To obavezno po iskjuchujuj.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Imam aviru a od programa imam samo emule i winamp koje palim mada ne vidim kakve sve to ima veze sa pucanjem veze.Skinuo sam netlimiter nego nece da mi se konektuje ni na 1 verziju tt. Opet mislim da su ti prekidi do njih a ne do mog uploada, ne znam ne deluje mi logicno...Jer ja nemam lag ili nesto sl nego diskonektove ciste nakon kojih se net vrati. A tako jednom u pola sata, sat...

~~

Link to comment
Share on other sites

Zeroxo, budi uporan na 011/3305252 (znam ga napamet naravno :P ). Ovde su se peli na neku banderu i sredili to, al sam morao dosta da ih cimam.

U medjuvremenu dok se ne sredi, iskljuchi razvodnik za televiziju, prikljuchi direktno glavni kabl na komp. NEce ti raditi savrsheno, al ce biti bar duplo bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...