Jump to content

LAN TOURNAMENT - URBANGAMES #1


NYANEGREDO

Recommended Posts

Meni se uvek chinilo da svi koji kukaju za ispitne rokove to ne rade zbog sebe da bi imali vremena da uche nego da im roditelji ne bi kenjali kako se sprdaju u sred ispitnog roka a posle okidaju ispite. Svejedno bi ih okinuli, to je ono shto ne znaju. :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Meni se uvek chinilo da svi koji kukaju za ispitne rokove to ne rade zbog sebe da bi imali vremena da uche nego da im roditelji ne bi kenjali kako se sprdaju u sred ispitnog roka a posle okidaju ispite. Svejedno bi ih okinuli, to je ono shto ne znaju. :)

Iz istog razloga ja nisam mogao da idem da gigatron,odnosno RB :D Jbg,morao bi da ne pricam sa njima,i da ne dobijem kintu narednih mesec dana :D

Link to comment
Share on other sites

Da se ne bi dalje nastavljala polemika oko nagrada i kupovanje aviona i kamiona opustite se turnir je za 2 meseca inace za par dana trebam da se sastanem sa gazdom igraonice i gazdom kafica i da se sve lepo dogovorimo i oko novcanih nagrada i oko robnih nagrada . Jasno mi je da svi zele da se butaju u tudje poslove ljudi opustite se i igrajte igrice ovo sam stavio odokativno nagradu dok se sve lepo ne dogovorim sa doticnim likovima .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...