Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT Volume 2.


owned

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igraci koji donose svoju opremu treba da znaju da je nameste sami,ako to ne znaju "q" [tab] [enter],aj kuci. Budi realan,ja svu svoju (a i vasu raznoraznu opremu) znam da namestim. Smatram da igrac koji igra aktivno treba da makar zna da namesti svoju opremu i da ukuca podesavanja u igri. O svemu ostalom je apsurdno pricati.

Over and out.

Apsurdno je pricati sa likom koji se ne razume u ono sto sam napisao a pravi se da zna . Over and out.

Link to comment
Share on other sites

najduzi jebeni turnir u istoriji srpske cs scene haha

svaka cast svima, od heavena mucenog sto je morao da nas trpi u hostelu onako nenormalne, do jurica i sheva kojima se jos jednom

zahvaljujem sto su nas nakon svega vratili do sapca.

u svakom slucaju gg svima generalno, bese ovo jako fin turnir s'obzirom da je owned u organizaciji.

takodje gg ekipi iz sobe 16, kao i crnogorkama, PEACE.

NESKE NAMESTI NAM MODELE

1313

Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da se zahvalim ekipama koje su dosle i ispostovale owneda i mene, nadam se da ste se lepo proveli i da je bilo sve okej.

U Hostelu nisam bio jer nisam imao vremena, ali nadam se da je sve manje vise bilo u redu.

Takodje zelim da napomenem da je GIGATRON dodao jos 100e kako bi se ispostovale full nagrade od 1.700e 2.250e 3.50e ,a s obzirom da bugarska ekipa nije dosla i da je jedna ekipa naknadno pozvana platila pola ucesca, ful nagrade nisu bile moguce, ali su nam momci izasli u susret.

Svaka cast LWC-u , SBC-u i naravno BGD-u bila je zanimljiva zavrsnica...

A sto rash b dva puta , sad ne znam ni ja da me pitas.. ali da smo prosli niko ne bi pitao sto rash b :DD

Migzi, mrtav, gazi!

Bax s pola sata na stimu sjajan!

YNk carry awp!

Dav1d sve u glavu!

GG svima jos jednom.

P.S. Rok1 izvini za onaj problemcic, mozda ste kasno dosli i sve nisam ja tu nista mogao -.- znas ti na sta mislim... vazno je da ste se snasli... :S

E i Seve ti jebes igru :D

Edited by whatever ' juricM
Link to comment
Share on other sites

gg svima, super turnir, baxa niko nije video da igra kanter u delti, to mu je draze nego da je uzeo turnir :D cestitke bgd-u na osvojenom turniru i lwc-u na maratonu :D, aleksa je koristan kao drvo bogdane ne lupetaj :DDD kako karase da ne bude jure u finalu kad je tu <--- tata da ga carry :DDDDDD

Jordan: OVO KAO DA JE CELA SRBIJA BILA NA BRODU 6MESECI A JA SE SRAFIO OD KANTERA, the pig iz back, cuvajte se.

MIGZI PRODAO FINALE !

FILIPE JEBEM TI SUNCICU ZA ONE 2 GLAVE USPOM ! :D

dav1d jebe.

migz1 car.

Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da se zahvalim ekipama koje su dosle i ispostovale owneda i mene, nadam se da ste se lepo proveli i da je bilo sve okej.

U Hostelu nisam bio jer nisam imao vremena, ali nadam se da je sve manje vise bilo u redu.

Takodje zelim da napomenem da je GIGATRON dodao jos 100e kako bi se ispostovale full nagrade od 1.700e 2.250e 3.50e ,a s obzirom da bugarska ekipa nije dosla i da je jedna ekipa naknadno pozvana platila pola ucesca, ful nagrade nisu bile moguce, ali su nam momci izasli u susret.

Svaka cast LWC-u , SBC-u i naravno BGD-u bila je zanimljiva zavrsnica...

A sto rash b dva puta , sad ne znam ni ja da me pitas.. ali da smo prosli niko ne bi pitao sto rash b :DD

Migzi, mrtav, gazi!

Bax s pola sata na stimu sjajan!

YNk carry awp!

Dav1d sve u glavu!

GG svima jos jednom.

P.S. Rok1 izvini za onaj problemcic, mozda ste kasno dosli i sve nisam ja tu nista mogao -.- znas ti na sta mislim... vazno je da ste se snasli... :S

E i Seve ti jebes igru :D

A taman sam ocekivao preokret i ti 2 rush-a opalis razocarao sam se bio momentalno :D

Edited by zoNg
Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da se zahvalim ekipama koje su dosle i ispostovale owneda i mene, nadam se da ste se lepo proveli i da je bilo sve okej.

U Hostelu nisam bio jer nisam imao vremena, ali nadam se da je sve manje vise bilo u redu.

Takodje zelim da napomenem da je GIGATRON dodao jos 100e kako bi se ispostovale full nagrade od 1.700e 2.250e 3.50e ,a s obzirom da bugarska ekipa nije dosla i da je jedna ekipa naknadno pozvana platila pola ucesca, ful nagrade nisu bile moguce, ali su nam momci izasli u susret.

Svaka cast LWC-u , SBC-u i naravno BGD-u bila je zanimljiva zavrsnica...

A sto rash b dva puta , sad ne znam ni ja da me pitas.. ali da smo prosli niko ne bi pitao sto rash b :DD

Migzi, mrtav, gazi!

Bax s pola sata na stimu sjajan!

YNk carry awp!

Dav1d sve u glavu!

GG svima jos jednom.

P.S. Rok1 izvini za onaj problemcic, mozda ste kasno dosli i sve nisam ja tu nista mogao -.- znas ti na sta mislim... vazno je da ste se snasli... :S

E i Seve ti jebes igru :D

Nisam ja sev ja sam shev... :D

Link to comment
Share on other sites

najduzi jebeni turnir u istoriji srpske cs scene haha

svaka cast svima, od heavena mucenog sto je morao da nas trpi u hostelu onako nenormalne, do jurica i sheva kojima se jos jednom

zahvaljujem sto su nas nakon svega vratili do sapca.

u svakom slucaju gg svima generalno, bese ovo jako fin turnir s'obzirom da je owned u organizaciji.

takodje gg ekipi iz sobe 16, kao i crnogorkama, PEACE.

NESKE NAMESTI NAM MODELE

Ajd' i ja da se oglasim kad me neko spominje...

Bez preterivanja jedno 100 puta sam prebacio modele, al dobro to mi je bio posao :D

Inace super turnir, meni je bilo bolje od klasicnih turnira, zato sto je veci prostor, mozes da biras gde ces da jedes, gde da seres, a ne svi kada se nabijemo u neku rupu i smrdimo po 20 sati. Hvala svim ekipama (mada ne znam sto se zavhaljujem) svaka cast sbc u i lwc u, Bgd ocekivano(koji sam dupli agent janko), i moglo je biti i zanimljivije da nisu bila prozvana ona dva rasha(Juricu razumem te, hteo si da se iskurcis i da budes heroj kao na DH), btw Janko da si video svoju facu kada je on rekao... U svakom slucaju ekstra zezanje, super sam se proveo. Vidimo se uskoro obrite gaaaaaaa

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Juricu i Ownedu na organizaciji turnira i Nesketu koji je tu bio da pomogne. GG MFu, freaksima, tbeu, urbanu, kdsu, sbcu i idzuo-u. Cestitke BGDu, ocekivano i zasluzeno. Sad sam siguran da mrzim migzija mnogo mnogo vise jer jednostavno ne umem da ga pobedim a pritom ga i sere ko degena. U svakom slucaju, turnir u delti, 2 dana razmisljanja samo o kanteru,jedenju u meku i kafenisanja u kosti, a ne misliti na krvavi posao i obaveze u Kragujevcu - NEPROCENLJIVO ! Rado cu doci opet i ostati opet do 5 ujutru ako mi se ukaze sansa :) GG jos jednom svima, nadam se da se vidimo u NIS be bate i da ce biti jos ovakvih slicnih i boljih tunrira nego sto je ovaj.

P.S. Jure, rekoh ti da se ne cimas, nisi ti kriv, krivi su oni koju nisu tamo trebali da budu a bili su, a veruj mi, ima previse takvih ;) <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...