Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT Volume 2.


owned

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos jednom prilikom da pozdravim bracu i decu iz LWC-a koji su zaista zasluzili sve pohvale i cestitke na prikazanoj igri i znanju,samo tako nastavite,odrzite ekipu i jos jaci pracc,svako je od vas odigrao jako dobro ali moram najvece zasluge pripisati kurcevitim Rokijevim akcijama koje su KONACNO donele rezultat,bezobrazno u protivnika-savrsen metod,i Vuli mudrom koji je nastupao nakon jako dugog perioda i bio entry frager,ostalu trojicu necu hvalisati jer su standardno dobri bili..Aleksu ne mogu da pohvalim jer se od njega i ocekuje da sutira ljude po mapi kao sto i cini vec godinama...I jos bih ovom prilikom da pohvalim dav1d1-a koji je demonstritao svoje znanje kidajuci glave nesrecnih ljudi,svaka cast mali,ti si otkrovenje nase scene jebes mi sve(pored Dimketa KRTICE,da ne zaboravim)!

Jure,mangupe,sve si lepo organizovao,potrudio se ali kao sto znas cuvenu izreku " Svijetu je tesko ugoditi",dao si sve od sebe sto se organizacije tice i znas da ce se NEKO uvek zaliti na "ovo ili ono" tako da treba da budes zadovoljan sto si pored organizacije ovako dobrog i kvalitetnog turnira uspeo da doguras i do samog finala.OWN gj takodje.

GG za SBC,s obzirom na to da ste mix,odlican kanter ste odigrali,Ivan mastermind,i Milke koji se rodio sa dezertom u ruci <3

Odlican turnir,nadam se da cemo u skorijoj buducnosti gledati sto vise ovakvih kanterskih manifestacija,druzenja i kvalitetnog gaming-a.

Uzdravlje i ziveli!

haahah

Link to comment
Share on other sites

Pa bio je SBC u mixu,a LWC & BGD ipak ekipe koje cesce igraju i imaju bolji teamplay,poznaju se medjusobno dosta duze,tako da je LWC dosta dugo marljivo radio da bi postigao rezultat kao sada,jos jedan primer ti je RB,bez obzira na neuspeh na wcg-u,ostala ista postava,zapeli jos jace i otisli u Rumuniju ;-) a ne kao begismeni da se raskantavaju nakon svakog turnira i prave spanske serije i iznova ekipe koje ne mogu preko noci dati rezultata i sve u krug,opet raskantavanje :-D Moras ljudima i samoj ekipi pruziti sansu i nakon neuspeha ;-) Mora imati hemije,medjusobnog postovanja,kompromisa,razumevanja i sto je najvaznije da su svi PODJEDNAKO motivisani i da vuku u isom pravcu!Dok ne oznojis bulju-nema rezultata! [8D]

Ma kapiram ja da su oni mix, ali su mogli vise od ovoga da urade, sam si rekao Ivan=Mastermind :)

Bio sam iza njih na svim mecevima a u 1/2 su objasnili, 70% rundi su ostajali 1na1 i gubili na (ne)iskustvo, pa jedan od njih je (da ne imenujem nikoga xD) igrao sa obrnutim sluskama ceo prvi half, drugi nije ni imao svoje sluske vec one skajp fazon xD

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Super turnir, bilo je sve na mestu sem kfc-a. Dobro ajde, necu da hejtujem vishe kfc, mater im jebem. Sve super, sve na mestu. Ali denis i migzi su mi svrstali ovaj turnir u nekih top3, bruka sam se proveo vilenuci solo kroz delta siti, bar jedno sat vremena. Znaci... Show show, kolko mi je bilo bruka. Jebem vas u usta. Rekoh vec, mozda top3 najboljih momenta u zhivotu. Radujem se unapred sledecem.

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

svaka cast za organizatore koji su odrzali turnir u ogavnoj igraonici jbt 3 igraca nisu mogli da igraju na svoje misheve jer je ne moguce igrati na inteli na 125 herca a da se to namesti nije moglo... gg lwc isprebijali ste nas mnogo :) neske .1. juricu .1.

Igraci koji donose svoju opremu treba da znaju da je nameste sami,ako to ne znaju "q" [tab] [enter],aj kuci. Budi realan,ja svu svoju (a i vasu raznoraznu opremu) znam da namestim. Smatram da igrac koji igra aktivno treba da makar zna da namesti svoju opremu i da ukuca podesavanja u igri. O svemu ostalom je apsurdno pricati.

Over and out.

Link to comment
Share on other sites

Jos jednom prilikom da pozdravim bracu i decu iz LWC-a koji su zaista zasluzili sve pohvale i cestitke na prikazanoj igri i znanju,samo tako nastavite,odrzite ekipu i jos jaci pracc,svako je od vas odigrao jako dobro ali moram najvece zasluge pripisati kurcevitim Rokijevim akcijama koje su KONACNO donele rezultat,bezobrazno u protivnika-savrsen metod,i Vuli mudrom koji je nastupao nakon jako dugog perioda i bio entry frager,ostalu trojicu necu hvalisati jer su standardno dobri bili..Aleksu ne mogu da pohvalim jer se od njega i ocekuje da sutira ljude po mapi kao sto i cini vec godinama...I jos bih ovom prilikom da pohvalim dav1d1-a koji je demonstritao svoje znanje kidajuci glave nesrecnih ljudi,svaka cast mali,ti si otkrovenje nase scene jebes mi sve(pored Dimketa KRTICE,da ne zaboravim)!

Jure,mangupe,sve si lepo organizovao,potrudio se ali kao sto znas cuvenu izreku " Svijetu je tesko ugoditi",dao si sve od sebe sto se organizacije tice i znas da ce se NEKO uvek zaliti na "ovo ili ono" tako da treba da budes zadovoljan sto si pored organizacije ovako dobrog i kvalitetnog turnira uspeo da doguras i do samog finala.OWN gj takodje.

GG za SBC,s obzirom na to da ste mix,odlican kanter ste odigrali,Ivan mastermind,i Milke koji se rodio sa dezertom u ruci <3

Odlican turnir,nadam se da cemo u skorijoj buducnosti gledati sto vise ovakvih kanterskih manifestacija,druzenja i kvalitetnog gaming-a.

Uzdravlje i ziveli!

svaka ti je ko njegosheva :)

Link to comment
Share on other sites

Igraci koji donose svoju opremu treba da znaju da je nameste sami,ako to ne znaju "q" [tab] [enter],aj kuci. Budi realan,ja svu svoju (a i vasu raznoraznu opremu) znam da namestim. Smatram da igrac koji igra aktivno treba da makar zna da namesti svoju opremu i da ukuca podesavanja u igri. O svemu ostalom je apsurdno pricati.

Over and out.

Problem je bio u tome da ko god ima mx518( cini mi se i inteli) njemu kanter secka jako. Dok na drugim misevima ne secka, e sad u cemu je stvar stvarno ne znam prvi put sam video tako nesto, da zbog misa secka igrica ... strasno

Link to comment
Share on other sites

Ne nije :) . Jer treba da rr komp da bi prihvatio. Ali kada rr komp ima dip friz, pa vrati sve na staro. Igram na 1.1 sens citav zivot a morao sam da stavim 4 sada :)

I ja u 1/4 finalu seo ne mozes namestis sens ista prica smorio sam se bio mesto 1.8 sens igrao na 3.5 i opet ko lud kurac ne mozes se okrenes xD Ko ga jebe bitno se pucalo :)

Edited by HENSHI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...