Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT Volume 2.


owned

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos jednom prilikom da pozdravim bracu i decu iz LWC-a koji su zaista zasluzili sve pohvale i cestitke na prikazanoj igri i znanju,samo tako nastavite,odrzite ekipu i jos jaci pracc,svako je od vas odigrao jako dobro ali moram najvece zasluge pripisati kurcevitim Rokijevim akcijama koje su KONACNO donele rezultat,bezobrazno u protivnika-savrsen metod,i Vuli mudrom koji je nastupao nakon jako dugog perioda i bio entry frager,ostalu trojicu necu hvalisati jer su standardno dobri bili..Aleksu ne mogu da pohvalim jer se od njega i ocekuje da sutira ljude po mapi kao sto i cini vec godinama...I jos bih ovom prilikom da pohvalim dav1d1-a koji je demonstritao svoje znanje kidajuci glave nesrecnih ljudi,svaka cast mali,ti si otkrovenje nase scene jebes mi sve(pored Dimketa KRTICE,da ne zaboravim)!

Jure,mangupe,sve si lepo organizovao,potrudio se ali kao sto znas cuvenu izreku " Svijetu je tesko ugoditi",dao si sve od sebe sto se organizacije tice i znas da ce se NEKO uvek zaliti na "ovo ili ono" tako da treba da budes zadovoljan sto si pored organizacije ovako dobrog i kvalitetnog turnira uspeo da doguras i do samog finala.OWN gj takodje.

GG za SBC,s obzirom na to da ste mix,odlican kanter ste odigrali,Ivan mastermind,i Milke koji se rodio sa dezertom u ruci <3

Odlican turnir,nadam se da cemo u skorijoj buducnosti gledati sto vise ovakvih kanterskih manifestacija,druzenja i kvalitetnog gaming-a.

Uzdravlje i ziveli!

Link to comment
Share on other sites

Kapa dole za komentar!

Stvarno, odlicna zavrsnica turnira, samo mi je zao sto SBC nije pokazao koliko zaista moze. Glupe greske su im dosle glave, ali svakim sledecim turnirom ce biti bolje i bolje. Gj momci!

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

gg svima, super turnir, baxa niko nije video da igra kanter u delti, to mu je draze nego da je uzeo turnir :D cestitke bgd-u na osvojenom turniru i lwc-u na maratonu :D, aleksa je koristan kao drvo bogdane ne lupetaj :DDD kako karase da ne bude jure u finalu kad je tu <--- tata da ga carry :DDDDDD

Jordan: OVO KAO DA JE CELA SRBIJA BILA NA BRODU 6MESECI A JA SE SRAFIO OD KANTERA, the pig iz back, cuvajte se.

MIGZI PRODAO FINALE !

FILIPE JEBEM TI SUNCICU ZA ONE 2 GLAVE USPOM ! :D

dav1d jebe.

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Kapa dole za komentar!

Stvarno, odlicna zavrsnica turnira, samo mi je zao sto SBC nije pokazao koliko zaista moze. Glupe greske su im dosle glave, ali svakim sledecim turnirom ce biti bolje i bolje. Gj momci!

Pa bio je SBC u mixu,a LWC & BGD ipak ekipe koje cesce igraju i imaju bolji teamplay,poznaju se medjusobno dosta duze,tako da je LWC dosta dugo marljivo radio da bi postigao rezultat kao sada,jos jedan primer ti je RB,bez obzira na neuspeh na wcg-u,ostala ista postava,zapeli jos jace i otisli u Rumuniju ;-) a ne kao begismeni da se raskantavaju nakon svakog turnira i prave spanske serije i iznova ekipe koje ne mogu preko noci dati rezultata i sve u krug,opet raskantavanje :-D Moras ljudima i samoj ekipi pruziti sansu i nakon neuspeha ;-) Mora imati hemije,medjusobnog postovanja,kompromisa,razumevanja i sto je najvaznije da su svi PODJEDNAKO motivisani i da vuku u isom pravcu!Dok ne oznojis bulju-nema rezultata! [8D]

arm pa ti si u stvari pisac :tf:

Sine,ja sam MULTIPRAKTIK(ali ne kineski) [;)]

gg svima, super turnir, baxa niko nije video da igra kanter u delti, to mu je draze nego da je uzeo turnir :D cestitke bgd-u na osvojenom turniru i lwc-u na maratonu :D, aleksa je koristan kao drvo bogdane ne lupetaj :DDD kako karase da ne bude jure u finalu kad je tu <--- tata da ga carry :DDDDDD

Jordan: OVO KAO DA JE CELA SRBIJA BILA NA BRODU 6MESECI A JA SE SRAFIO OD KANTERA, the pig iz back, cuvajte se.

MIGZI PRODAO FINALE !

FILIPE JEBEM TI SUNCICU ZA ONE 2 GLAVE USPOM ! :D

dav1d jebe.

Sine moj mutavi,razmazeni,nabedjeni,cak i da mi dete moje najlepse okarakterises kao drvo on je u tom slucaju "sekvoja" (drvo od 40 metara visine i 20 metara obima),ukoliko si citao malopredjasnje komentare nekih ljudi kako je polupao ljude na b na d2 to je tako sto nabije svoje debelo dupiste u tunel i ne moze ni Chuck Norris izaci otuda.Koristan je gicko komandos kako god okrenes...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...