Jump to content

Dota Turnir - NIS-Region


Odvala

Recommended Posts

Ja nista ne kontam ovde. Jel postoje dva turnira u doti? Jedan treceg decembra i onda 17og? I to sa 32 ekipe moze u kanteru ne u doti, ne znam odakle ti ta ideja. Raspitaj se malo kako sta i probaj da napravis samo spisak od 32 ekipe koje postoje(cisto za pocetak da vidis da ni to nece ici ) :)

oduvek sam znao da nisi previse bistar momak :D

Link to comment
Share on other sites

Najjaca stvar kod ovih turnira je ta sto su uvek pravila najljudja :))) zasto se praviti pametan i smisljati neke budalastine, jednostavno, svi koji znaju da igraju dotu i prate scenu koliko-toliko znaju pravila, i to su uglavnom pravila koja vaze za ceo svet i sve turnire. Kakav je to lan turnir ako nema dranja i prozivanja?? :)) Naravno da je to sve drugarski, i to je u sustini najveci zar lan turnira :)) ta pravila za backdoor su smesna, lepo je neko prethodno objasnio da je to vec sve regulisano u igrici i totalno je besmisleno nesto menjati.... kao i shareable items.... WATAFAK??? Mislim, nista strasno, samo ste sebe malo obrukali, u smislu, ne znate bas dobro igricu, a jos manje znate da je igrate :))) bez uvrede, ali na zalost je tako... Sve u svemu, svidja mi se ideja za organizovanje turnira, ali je uvek dobro, ako vec organizujete turnir na nivou Srbije da pitate nekog ko je u tome iskusan, da bi turnir bio kvalitetniji, i da bi dosle ekipe sa strane :)))

OMG, ja nisam ni video ovu izjavu da se ocekuju 32 ekipe???!!! BRATE GDE ZIVIS?? vidim da si posecivao lan turnire :))) hahahahah, ja mislim da ne postoji 12 DotA ekipa u Srbiji :)) a kamoli 32 ... koja ludnica.... i to bi se mozda skupile 12 jer bi doslo par mix ekipa..... bratko imas lepo ljude koji se razumeju u te stvari, pa pitas.....

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim, ovde nema nista od turnira, samo bih da cestitam organizatoru Montoyi i kompanjonima, ako ih je imao, na odlicnoj organizaciji i aktivnosti na forumu..... :))) sve je bilo na nivou, i pravila i ocekivanja za broj prijavljenih ekipa i nemam prosto vise sta da dodam...... mozda mali savet, brate, nemoj da organizujes turnire plz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...