Jump to content

Turnir ?


Kekic

Recommended Posts

Ovako stoje stvari,

Znaci ne postoji lan mode za fifum,sto znaci da ce turnir biti odigran u online mode-u.A to znaci da ce nam trebati 10 najmanje CD key-a i origin account-a kako bi napravili ovaj turnir.E sada me interesuje koliko vas ima original i ko je spreman da da CD key,a nas 5-6 smo vec spremni za to.

Nece biti zloupotrebe ili kradje cd key-a ili slicno,pokusavamo ovo da izvedemo posto ne postoji drugi nacin.

Link to comment
Share on other sites

ne znam samo zasto bi bio tolko veci ufur ako se igra na soniju?

ovamo u igraonicama kod vuka pravimo turnire u pesu svake dve nedelje vec nekoliko godina i uvek bude bar 20 ljudi..daju po 500 din od cega ~ pola ode igraonici za sate a pola u dzep pobednika i finaliste..

tako ti je najprakticnije veruj mi..a i najefikasnije..turnir se u proseku zavrsi za oko 5 sati sa 25-30 ucesnika..

inace dosao bih..ovo je prvi put za 11 godina da moram reci da je fifa ispred pesa i da je igrivija..i to dosta..

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice moze i taj ps3,samo da se napravi turnir,medjutim mislim da je trenutno vise igraca na pc-iju bar koliko vidim.

Do prvog decembra ce se znati hoce li biti turnira ili ne,posto ja pokusavam da ostvarim neki kontakt sa par kompanija da bi malo napravili ovo ozbiljnije...

Sto se tice ps3 pola para ode na vreme,upravo zato pokusavamo da napravimo na pc-iju iz razloga da nagrade budu sto vece,a da se ne da mnogo para igraoni...A sigurno bi na PC jos dobili popust,sto znaci da bi nagrada samo bila vec..Mislim da je 600-700 skroz korektno i potrudicemo se da sistem bude takav da pruza sto vise utakmica jednom igracu.Nista,javljam dalje,wish me luck :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...