Jump to content

Turnir ?


Kekic

Recommended Posts

Cekamo nekih 20 dana da vidimo koliko bi bilo nas raspolozenih,i onda da krenemo u realizaciju...Kad bi bilo makar 16 igraca(najmanje),mada moze da bude i mnogo vise...U najgorem slucaju 16 igraca,2 grupe po 8 i da igramo :))) 7 zagarantovanih meceva + da iz svake grupe prodje po 4 igraca....Eto,to su neke moje ideje...

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice pravila bila bi kao i svuda sto se igra...Nista specijalno,znaci sve u normali....Drago mi je sto se interesujete,mislim da bi bilo zaista lepo da napravimo nesto,jer dugo nije bilo turnira,a bilo bi sigurno kako treba...Samo se javljajte,sto vise to bolje :) Ako imate neke predloge ili nesto drugo,slobodno napisite.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam i napisao cekamo da vidimo koliko bi ljudi htelo da dodje na turnir itd...A ja bi se iscimao i pokusao da ubedim ljude iz kgb-a da organizujemo,jer mislim da bi oni bili voljni da organizuju isti...U roku od 20 dana bi krenulo da se organizuje sve...Samo cekam da vidim koliko je igraca spremno....

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice pravila bila bi kao i svuda sto se igra

Jel nije problem da postavis neki link ka tim pravilima. Zanima me najvise zbog paseva, centarsuta, suteva (da li se igra na manual ili assisted). A sto se tice igraca videcu ja da postavim link ka ovoj temi na jednom drugom forumu jer mislim da i tamo ima igraca koji bi bili zainteresovani da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Jel nije problem da postavis neki link ka tim pravilima. Zanima me najvise zbog paseva, centarsuta, suteva (da li se igra na manual ili assisted). A sto se tice igraca videcu ja da postavim link ka ovoj temi na jednom drugom forumu jer mislim da i tamo ima igraca koji bi bili zainteresovani da igraju.

- Game Type: ONLINE LEAGUE

- Team Level: Any

- Half Length: 6 mins

- Controls: any

- Game Speed: NORMAL

- Squads: ONLINE

- Defending: TACTICAL

evo ovo su ESL pravila,tako bi bilo i na turniru,mozda sa nekim izmenama...Sto se tice cross-a sve bi bilo vrv assisted.Stavi ovde taj tvoj link pa i da tamo napisem topic.

Link to comment
Share on other sites

evo ovo su ESL pravila,tako bi bilo i na turniru,mozda sa nekim izmenama...Sto se tice cross-a sve bi bilo vrv assisted.Stavi ovde taj tvoj link pa i da tamo napisem topic.

Evo ti linkovi ka fifinim temama na 2 sajta

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=71110&page=68

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?260522-FIFA-2012/page22

Mislim da mozes slobodno da postujes u temama sto se tice turnira, ali ako hoces mozes i poseban topic da otvoris

Link to comment
Share on other sites

Verovatno bi u kgb-u napravili turnir ili u jednoj od igraonica kod vukovog spomenika...Dosta ljudi poznajem dole,i najmanji mi je problem da pokrenem ovo,samo ne zelim ako nece niko :( ali vidim da ljudi imaju zelju,tako da cu sutra otici da vidim kakvo je njihovo misljenje oko ovoga.Ali 90% da ce biti.Ja sam za period,recimo period decembra...Drago mi je da mozes da dovedes dosta ljudi,znaci polako ali sigurno napredujemo :)

Sredina decembra,ili kako ljudima odgovara,jedan vikend :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...