Jump to content

RUR fudbal


Recommended Posts

meni je Kolos vise sranje zbog toga sto su preterali sa onim gromuljicama na terenu, ne zbog hladnoce

mada hladnoca je problem za one koji hoce da se tusiraju

dobar je teren Milvol kod Seste gimnazije, ali ima martinele :c

najbolji je ovaj kod MOC-a sigurno, samo zbog cima ljudima je tesko, mada je dobro povezan sa gradom (odma' kod delta sitija je)

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

meni je Kolos vise sranje zbog toga sto su preterali sa onim gromuljicama na terenu, ne zbog hladnoce

mada hladnoca je problem za one koji hoce da se tusiraju

dobar je teren Milvol kod Seste gimnazije, ali ima martinele :c

najbolji je ovaj kod MOC-a sigurno, samo zbog cima ljudima je tesko, mada je dobro povezan sa gradom (odma' kod delta sitija je)

pa jebem li ga,zar nemaju svi baloni vestacku travu u kojoj smaraju te gromuljice?

taj MOC meni ne deluje strasno ako je kod delta sitija,mislim to je onda tehnicki mozda 5-10minuta razlike u odnosu na recimo kolos:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

retardirani brat mi uleteo u pola posta dok sam ustao na minut od kompa.

Dobri ljudi, posto ne poznam beograd, da mi neko kao i prosli put objasni koji bus/eve hvatam od zeleznicke stanice. A naravno nece skoditi ako je nekom usput da me i poveze. :)

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

MOC je dobar balon zaista, veliki teren, nema martinele. Mi smo ga platili 3000din, ali igrali smo u terminu od 00 do 01am, inace mislim da je 5000 ili 4000, zavisi.

Aco, telefon u ruke, imas opcije Sindjelic, MOC, Trudbenik i Kolos. Okrenes, pitas, i kazes nam kad i koliko, i kraj price. Ko moze moze, ko ne moze, jebi ga, sledeci put. Ovako cemo se dogovarati do prekosutra.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trudbenikov balon je sjajan, ali jedino ne volim to što su mi posle termina patike pune one crne gume (ili šta je već) što ima oko golova obično.

MOC Novi Beograd je 3500-4000 koliko se sećam, ali to je bilo pre par godina.

Takođe ima balon i na Zemunskom keju, ne daleko od pontonskog mosta za Lido, sasvim solidan teren.

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja video,trudbenik je 3 soma u onom terminu do 17h,sto nama svima i odgovara,zar ne?A to je stvarno dzabana,cak i za pancevacke uslove:))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...