Get Adobe Flash player
blejdinho

sbb internet

Recommended Posts

poveži ga utp kablom na cisko i ugasi wifi na cisku.

pro tip!

kada sam pogledao malo bolje cisca imao sam sta da vidim, sbb serviser je bez mog znanja povezao moj stari d-link wifi ruter preko utp-a sa ciscom (samo on zna zasto) 

iskljucivanjem d-linka cisco radi odlicno lol

hvala na tipovima u svakom slucaju 

prazno polje :)

ali obrati pažnju, svaki put kada sam promenio admin pw nisam mogao da pristupim ruteru više, morao sam hard reset. možda je bag baš do mog rutera, ne znam.

probaj da resetuješ modem (ne restart već reset). možda je taj tehničar stavio šifru iz nekog samo njemu poznatog razloga.

zovi pitaj njih...reci da imas svoj ruter i da hoces da ga povezes pa moras ovaj da disablujes i pravi se da znas sta pricas!

trebao si samo da ih okrenes da cimnu tog terenca i pitaju ga koji password je stavio a i verovatno imaju neki interni koji stavljaju vecini

mada je svakako kretenizam sto stavljaju random pass na ruter

nema passworda ako je onaj cisco ruter. Nema ni username-a... samo klikni login

edit: sad video na prethodnoj strani da si probao  :D

Edited by primo

Je l' mozda zna neko da li je moguce da se prebaci sbb iz jednog stana u drugi? 

Potpisao ugovor za jednu adresu al' menjam stan za drugu godinu faxa pa da ne moram da otplatim ceo ostatak ugovora odjednom zbog raskida 

To me je zanimalo, prebacio bih odmah ali sam u Rumi kod mojih dok ne pocne godina-nema sbb provajdera pa bivsa gazdarica pravi problem da raskinem odmah iako bih ostavio ruter u slucaju da se neko useli

Na moje ime je pa svakako placam, samo bi taj neko imao za dzabe 2-3 meseca, al' to je vec druga prica

Edit: Raskinuo ugovor bez ikakvih problema, samo neka potvrda da zivite u kuci/stanu gde nema sbb prikljucka i to je to

Edited by Jere_