Jump to content

sbb internet


blejdinho

Recommended Posts

  • 4 months later...

ako neko koristi sbb d3 pazite se!

 

meni su pre 10ak dana, bez ikakve najave ili naše reklamacije, došli tehničari na gajbu da mi ubace "bolji" risiver. kada sam pitao šta je bolje rekli su mi da između ostalog ima opciju vraćanja programa unazad. dakle, odabereš program koji te zanima i ako si stigao na kraj filma/emisije a gledao bi imaš opciju "gledaj ispočetka". 

 

sve u svemu ta opcija se naplaćuje. e sad,  i dalje mi nije jasno da li se to naplaćuje na osnovu toga koliko puta je neki program vraćen unazad ili je fiksna cena na mesečnom nivou. nije mnogo, oko 100 dinara, ali smara me to ciganisanje preko svake granice.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ako neko koristi sbb d3 pazite se!

 

meni su pre 10ak dana, bez ikakve najave ili naše reklamacije, došli tehničari na gajbu da mi ubace "bolji" risiver. kada sam pitao šta je bolje rekli su mi da između ostalog ima opciju vraćanja programa unazad. dakle, odabereš program koji te zanima i ako si stigao na kraj filma/emisije a gledao bi imaš opciju "gledaj ispočetka". 

 

sve u svemu ta opcija se naplaćuje. e sad,  i dalje mi nije jasno da li se to naplaćuje na osnovu toga koliko puta je neki program vraćen unazad ili je fiksna cena na mesečnom nivou. nije mnogo, oko 100 dinara, ali smara me to ciganisanje preko svake granice.

На месечном нивоу је :) и не можеш да идеш бескрајно уназад :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nije pitanje da li ću ih primiti na gajbu ili ne već ta fora kao dolaze da stavljaju "bolje" risivere i onda ti naplate uslugu bez obaveštenja. mislim, nije da nisam navikao na te fore ali eto, svaki put se iznerviram malo.

 

@kali da, 72h unazad je valjda.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

to je bilo pre par godina kada sam tek uzeo d3, dali su mi mesec dana "promo period" da koristim sve kanale i onda mi je sledeći račun stigao sa svim tim dodatnim paketima jer im "nisam javio da neću sve kanale" :D

 

to svima rade izgleda posto su nama uradili istu stvar :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

prijavio se ja za duo gold paket

i dosli tipovi i zamenili mi matoru opremu pre nekih  7 dana

na desktopu radi net super, ping minimalan 6-8, torenti pice samo 20 mbit, na tvu se vrte promo svi kanali ohoho svecko prvenstvu u hd-u milinica

 

i ja tek juce pokusam da se zakacim laptopom na wifi  i pocnem da se zezam sa tim 3 sata i nece pa nece

konektuje se na wifi, ima internet konekciju par minuta i onda ili zakuca ili se pojavi net opet na 5 min i tako u krug

prelistam po netu svi se zale ali da imaju problem sa povezivanje sa mobilnih tel na wifi

 

ruter su u sbb-u obogaljili da ne moze da se prebaci ni u bridge mod, a po starijim worldwie postovima od pre 3-4 god taj cisco EPC 3925 je fabricki imao ovih problema zato se je jeftino govance ali je bar mogao da se prebaci u bridge i da nakacis nesto krsteno na to

 

sta da radim, kme :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...