Jump to content

Pricati ili ne pricati, pul je sad!


Ne nisam napisao prcati ili ne prcati, kazhe se voditi ljubav btw:)  

76 members have voted

  1. 1. Pricati ili ne pricati!

    • Dosta vishe pricajte topika!!!
    • jbg, meni se bash pricha, shta cu kad sam sisica;/ malena, malecka sisica:((
    • izdepilirajmo kojota!:D ( jbg, moraju da postoje filleri:) )


Recommended Posts

Zakasnio si jedno 5 godina, odavno je rur prestao da lici na sebe, a sve vise da lici na 4chan. Prilagodi se il umri :tf:

nemam pojma koji je to 4. kanal, niti me interesuje, ovo je rur!!! :D

^ qft

svaki drugi topic koji se otvori prvo dobije pet minirajucih poruka pa tek onda krene diskusija, zato je svima lakse da pricaju na pricajte... sto naravno jeste lose, jer bude u pricajte epskih lanaca koji potonu u zaborav posle par dana. i realno, vec dugo vremena je skoro jedino sto valja na klejbama pricajte i slike forumasa.. sve ostalo je kad neko treba da pita gde da kupi panja kotu jer hoce da privede i sl

yup

Mene smaraju "prichajte" topics, tako da odavno ne chitam i ne postujem u istim... Sa druge strane, jako je malo epic topica u poslednje vreme, shto je zaista pogubno za rur zajednicu.

Green_ribbon.png save RuR:D, buy a green ribbon:)

podrzavam migsin predlog.. ah kaf se setim 2004. sa setom ;(

vote for rur!:D

da nema pricajte topika, pola ljudi ne bi ni postovalo

to je dobra stvar

[:D]

Migsa, nije ovaj tvoj topic prvi tog tipa, i dosta smo i mi pričali o "pričajte" topicu ... Ali čitava stvar, makar po meni, nije toliko jednostavna.

Prvo, ovo više nije 2003. godina ... Tada je na forum (ne samo ovaj) mogao da dođe neko ko ima kompjuter, zna sa kompjuterom i nije baš toliko mlad, da kažemo, pa je i dobio taj isti kompjuter. Iako je i tada bilo retarda :) sada je situacija drugačja jer svi imaju internet, svi imaju kompjuter i svi igraju kanter :)) Sada imaš i Facebook, imaš i stalnu konekciju na instant messanger programima, imaš twitter, hiljadu nekih stvari. Ovo ne govorim zbog "pričajte" topica, već zbog toga što se stvari menjaju, kao i svugde, i prirodno je da postoji "žal" za nečim što je pre bilo, nostalgija, a možda i stvarno veći kvalitet zbog stvari navedenih gore.

nije jednostavna, ali nije ni nereshiva:)

pa pazi tokom tih godina pocev od 2001 i 2002 je krenula najezda clanova, znam bio sam medju njima. a zbog cega je krenula najezda, pa zbog cs`a. Dosta nas je doshlo na forum primarno zbog ugovaranja mecheva, klanskih prozivki i ko zna cega josh vezano za cs. ok to je bio glavni razlog shto je dosta nas doshlo, sad vecina nas je ostalo zbog drugih delova foruma pogotovo zbog rast.. neshto klezb neshto. realno da je tada bilo topika prichajte i njemu slicnih mislim da se ne bi zadrzhao na forumu, donekle kad pogledash ubijaju kreativnost i zezanciju koja je tada bila (btw. bilo je dosta ljudi koji su ishli u igraonice da bi postovali na rur`u)

pa nisu se neshto revolucionarno stvari promenile, mislim i pre je bilo programa pomocu kojih si mogao da komunicirash sa drugim ljudima (icq, msn, mirc), jedino shto se promenilo jesu ove soc. mrezhe (pre je bilo foruma dok su sad tu ko shto reche myspace, facebook, twit) al da se ne upushtam u prichu vezanu za njih.

Trolovanje? Pa nije to nešto što je RUR izmislio, iako naravno se možda ovde primenjuje više nego na drugim mestima. Ja čitam neke članke po sajtovima iz sveta, i to nisu sajtovi kao 4chan ili gaming itd, i tamo su komentari na članke skoro kao prepisani sa rur-a. I tamo postoji "daki", "marmen", "vića", "kili", "peja". Toga nije bilo pre nekoliko godina, jednostavno su ljudi se ili slagali sa nečim ili prozivali nešto, ali forme trola nije bilo.

pa dobro, nije pre bilo trolovanja, al je bilo spamovanja:D

Onda u miks treba dodati i specifičnosti ovog foruma. Na kraju krajeva, da se ljudima ne dopada pričajte topic, on bi bio prazan. Ali ja isto tako ne mislim da on nužno dovodi do toga da se drugi topici ne otvaraju. Ako ništa, ja, a i drugi admini, čim vidimo da je neka priča u pričajte izašla iz okvira "jeo sam to i to, jebo sam to i to, napio sam se - splitujemo topic. Ima onoga "da ne otvaram topic, gde bih mogao da nađem to i to" i to stoji, i jeste parcijalno problem. Možda je mnogo veći problem to što se ljudi zentaju komentara koje će dobiti ako otvore novi topic, kao evo recimo "koju muziku biste poneli na pusto ostrvo" pa dobiješ odgovor "desi huperu". Što jeste kul fora, ja sam se nasmejao, ali taj ko je otvorio sigurno to nije baš tako shvatio.

Na kraju krajeva, otvarajte topice ... ako ti misliš da je pričajte bezveze, ok, otvori "legendarni" topic, pa da pričamo u njemu, kao i bilo ko drugi.

kilaaa, pa nemoj biti naivan:) jednostavno ste ulenjili ljude sa tim topikom, kreativni delovi mozga koji su namenjeni za otvaranje topika/ i pisanje postova su atrofirali [:D]

taj topik je otvoren sa jednostavnom idejom koja je postala pogubna za ovaj sub-forum. pogubna u smislu kvaliteta topika i postova. podrzhavam vas admine i mod`ove kod tog dela pravljenja topika ako naletite na neku interesantnu temu na prochajte, al i dalje nije to to.

A DEMOKRATIJA?!

fight the power:D

Ne posećujem Pričajte uopšte, a vidim da melje ostale topike, tako da, što se mene tiče, ukinite topik! :)

\o/

A kako vidiš da melje ostale topice a ne posećuješ ga?

pa primecuje da fale topici:)

već unapred sam znao ko će da me isproziva zbog tog topika, tako da mi nije teško palo, vudu je drug iako je negativan!

ali se slažem sa migsom, recimo danas ko otvori pričajte (jer realno nema drugih) - prozivke između dvinija i dakija, smoriće se, kad ne bi bilo pričajte topika ne bi ni bilo mesta za tako nešto jer bi se lako prepoznao offtopik-troll, rur bi bio lepše mesto!

problem sa pricajte je da je on ustvari totalni offtopic, i nema smer, nema konkretan pochetak priche i zavrshetak, i samim tim flejmovanje i prozivanje tu izgleda jadno, dok nekako prozivanje na topicima koji imaju neku pricu imaju donekle neki smisao:) nije da podrzhavan prozivanje, al nekad ume da nasmeje, naravno ako se ne pretera, i nije neukusno:)

ja se trudim da brišem odgovore koji miniraju topik, ali teško je, zapatili su se.

inače sam među adminima ja najveći protivnik akumulirajućih topika, ali stvarno ne znam dobro rešenje. "pričajte" treba da ostane ali da se vrati prvobitnoj nameni, da napišeš nešto obično/svakodnevno što stvarno ne zavređuje svoj topik, a ne da ljudi tamo dođu i postavljaju pitanja ili da se raspreda diskusija od pet strana.

aj toutali agri.

Apsolutno se slažem sa Ivketom. Mislim, zamislite mene da otvaram topic svaki dan oko toga šta sam jeo, kakvo je vreme i jel gužva u saobraćaju :) Jedino da otvorim jedan novi topic i svaki dan ga osvežavam tim infoom, onako sam sa sobom :))

dragi dnevniche... khmmm dragi topiche [:D]

( [;)] )...

ali to ocigledno ne radi.. ne znam kako ces da usmeravas diskusiju svaku drugu stranu kad se krene o ovome ili onome, splitujes topice i sl.. mislim moglo bi, al puno posla za vas.. i na kraju bi se to pretvorilo u "postavicu u pricajte pa ako uspe topic, admini ce da odvoje"

taj rad.

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Ево и ја ћу, пошто ми је питон и даље безимен, да отворим званични топик са предлозима или са пулом (сад ћу да видим шта ћу)!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Потписујем оно што је Иван рекао, а решење си сам наслутио у првом посту. Причајте топик се може вратити првобитној сврси, ако се промене навике писања на форуму, а пре свега тога да нестане бојажљивост, устручавање и лењост ка отварању нових тема. Дакле, сами смо криви за тренутно стање, тако да будимо искрени према себи и другима, а не да укидањем теме "причајте" блокирамо последице!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Laki, reko ti Šmigi da si Željko Mitrović :(

taj laki je josh gori od mitrovica, onaj unishtava radin novca, dok ovaj iz zadovoljstva ;/

:D

Потписујем оно што је Иван рекао, а решење си сам наслутио у првом посту. Причајте топик се може вратити првобитној сврси, ако се промене навике писања на форуму, а пре свега тога да нестане бојажљивост, устручавање и лењост ка отварању нових тема. Дакле, сами смо криви за тренутно стање, тако да будимо искрени према себи и другима, а не да укидањем теме "причајте" блокирамо последице!

ma sve to stoji, al npr da se ukine prichajte na mesec dana npr. chisto da se ljudi malo naviknu:)

migsa car, nemoj da te vise nema na forumu

:*

dokle god imam .223 u izobilju bicu ovde:D

[:X]

otkricu ko stoji iz afere pricajte! provalio sam da je laki samo papet... ovo je afera u aferi afere! valjda? [|)]

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se definitivno treba nastaviti sa trendom pisanja u pričajte topiku, pošto je to, svakako, najposećeniji i najbolji topik na najdražem nam forumu.

Iz pouzdanih informacija znam da dosta ljudi posećuje topik zbog zanimljivosti koji su napisani u samom topiku, ljudi koji uopšte nisu registrovani na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Iz pouzdanih informacija znam da dosta ljudi posećuje topik zbog zanimljivosti koji su napisani u samom topiku, ljudi koji uopšte nisu registrovani na forumu.

pa upravo to, shta ce nam guests... prichajte dovlachi goste, a novi topici dovlache nove chlanove:D

poenta kod topika je bila da ljudi mogu da dodju tu i da se nadovezhu na datu prichu, a ne ko kod prichajte krene neka tema, ko je bio tu da postuje dok je bila aktuelna postovao je a ko nije jbg...

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...