Jump to content

E-FRAG


iAN

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate, ja ne znam zasto bi ikom smetalo da bude 16 ekipa u lanu? Ili 32, ili 64 ili milion :) Mislim da se tu stvara problem samo organizatorima... Aj jeb'te se [:D]

Brate ti si jednostavno zaostao u razvoju, zvao bih se onda TURNIR LAN a ne ONLINE LIGA !

Ma kakav all day, all night. U nas se to kaže po vazdan

Link to comment
Share on other sites

Posle konsultacije sa malo iskusnijim ljudima, odlucili smo se za varijantu koja je i prvobitno bila planirana. Naime :

top 8 ekipa u lanu ( 1/4 finale )

double bracket, winner bracket bo3, loser bracket bo1

u velikom finalu ekipa iz winner bracketa ima jednu mapu prednosti, znaci treba im jedna mapa za pobedu, dok ekipi iz loser bracketa trebaju 2 mape za pobedu.

Ovo je konacna odluka i sistem igranja na ovom turniru ostaje ovakav.

Link to comment
Share on other sites

Brate ti si jednostavno zaostao u razvoju, zvao bih se onda TURNIR LAN a ne ONLINE LIGA !

Hahahaha.. Decko napise "zvao BIH SE" i kaze meni da sam zaostao u razvoju :fp: Idi uci skolu, pogledaj malo pravopis i tako to, mani se kantera...

edit: Laky, ma to se ja salim :D

Edited by dJAPEh8
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha.. Decko napise "zvao BIH SE" i kaze meni da sam zaostao u razvoju :fp: Idi uci skolu, pogledaj malo pravopis i tako to, mani se kantera...

edit: Laky, ma to se ja salim :D

Jbg...tako su me ucili u skoli,i nije ovde pravo mesto za svadju i neke prepirke,ispao si glup i cao.

Ma kakav all day, all night. U nas se to kaže po vazdan

Link to comment
Share on other sites

Posle konsultacije sa malo iskusnijim ljudima, odlucili smo se za varijantu koja je i prvobitno bila planirana. Naime :

top 8 ekipa u lanu ( 1/4 finale )

double bracket, winner bracket bo3, loser bracket bo1

u velikom finalu ekipa iz winner bracketa ima jednu mapu prednosti, znaci treba im jedna mapa za pobedu, dok ekipi iz loser bracketa trebaju 2 mape za pobedu.

Ovo je konacna odluka i sistem igranja na ovom turniru ostaje ovakav.

Jel ovo znaci da ce se 1/8 finala igrati bo3 ? Nisam mozda lepo procitao, na prvoj stranici pise da je bo1. Ali ako se u grupama igra bo3, mislim da bi posteno bilo i za odlazak na lan igrati bo3.

Link to comment
Share on other sites

Kad je menjano zaboravio sam da editujem, moja greska. da da, osmina se igra bo3, obe ekipe biraju po jednu mapu, eventualna treca se odredjuje banovanjem preostalih 5 mapa. Tako ce se odredjivati mape na svim mecevima u online fazi.

Ucesce je potvrdila i ekipa HSBG, buduci da smo vec oformili 8 pozvanih ekipa, ekipa HSBG ide u prijavljene ekipe.

Edited by torn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...