Jump to content

E-FRAG


iAN

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro, trigy ako vi ne prodjete grupe, onda dzaba ste krecili.. Ja ovo sve posmatram iz mog point of view-a, a verujem da ce se sve ostale ekipe koje nisu nosioci u 99% slucajeva sloziti sa mnom. Da, slazem se da nije ni to idealno, da prodjes do lana i da odigras jednu mapu, ali opet je koliko/toliko zanimljivije, jednu mapu mozes da dobijes nekoga, a i ne moras. Bitna je zajebancija i taj put, druzenje i zezanje. Ne znam...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ovaj deo sa ekipama i procentima mozda nisam najbolje preformulisao, ali kapirate valjda :D

Koja zajebancija to se mozda ti zajebavas sa 5k al' neko drugi ne

A i ako zelis da dodjes do izrazaja kao sto kazes, dokazi to i udji u top 8

A sta i ti kenjas sad? Odjednom se nema kinte za kanter, a nose se siberie, ne znam kakvi misevi i podloga u vrednosti od 200e, igrate kanter po 7-8 sati dnevno i sad se kao nema za turnir. Mani me te price, molim te. Onaj koji nema ne treba se ni prijavljivati, a i to vreme koje trosi na kanter bi trebalo da trosi na nekom drugom mestu od kog bi mogao nesto i da zaradi. AKO JE BAS TOLIKA KRIZA! :tf:

Link to comment
Share on other sites

ovako, ti odmah po zavrsetku grupa znas svog protvnika u osmini, znaci ako si prvi iz grupe, ides na drugoplasiranog i obrnuto. Cim se online grupe zavrse ti znas ko te ceka u lanu u toj osmini. Znaci ako ti mislis da nisi dovoljno kvalitetan, da ne mozes da pobedis tu ekipu, onda ne moras ni da se pojavis na toj jednoj mapi ... Prvi si u grupi, dobio si drugoplasiranog (lakseg protivnika) banujete mape, sve vam ide na ruku da prodjete u 1/4 finale. Boze moj, sve je moguce pa i da poneki favorit ispadne ali za to necemo mi kao organizatori biti krivi nego oni sami. 3000 dinara je uplata za turnir, ne 5000, 2 dana u lanu sa ostatkom novca ne moze da se izvede, sad smo se preracunali 5 puta. Osmina bo3 da pocne u 9h zavrsila bi se najranije u 18h, 1/4 finale od 18h do 22h, polufinale od 22h do ponoci, za prvo i trece mesto do 2 ujutru (najbolji moguci scenario). A svi dobro znamo sta se desava i koliko kasne ovakvi turniri...

Link to comment
Share on other sites

Onda nek se igra osmina preko neta mislim da je to ok ...

Ako bi se igralo preko neta, igralo bi se bo3. Ovo jos nije konacno, posavetovacemo se sa malo iskusnijim ljudima pa cemo reci sta smo resili. Vama mozemo da otvorimo poll da glasate, cisto da vidimo kako stoje stvari kod ucesnika :D

Link to comment
Share on other sites

I sta je tu onda zanimljivo za ove ostale ekipe koje su se prijavile? Da daju 3 soma da bi vas 8 igralo u lanu.. Sta gledate svoju bulju samo? Ovako ce biti/bi bilo sigurno zanimljivije, a i ostale ekipe bi mogle doci do "izrazaja".

Ne znam u kom si postu vise gluposti napisao al uzecu ovaj posto je prvi, nema te ekipe (te koje ti navodis kao ostale) kojima se vise isplati da igraju 1/8 1 mapu lan vs nekog favorita (da kazes vs nekog koga najverovatnije nece pobediti, znaci nece se naigrati nekog kantera) osim ako im u toj poseti nasoj prestonici kanter nije sporedna stvar (tipa dolaze da prcaju svoje drugarice iz unutrasnjosti koje su dosle da studiraju, ili izadju negde i nadrogiraju se) karta do bg-a ili benzin, jedes pijes itd jednostavno se ne isplati (OSIM AKO NEKO NE PRODA BUBREG KAO STO KAZES HEHE)

Tako da je realnost i za te "ostale" ekipe da bude top8 lan, jer mogu oni da iznenade i online (cak su im tu vece sanse lol)a i bolje je da 1/8 bude bo3 isto, a onda lan moze da se organizuje i winner/looser bracket kao za prvu ligu ili nesto slicno...

edit: typo

Edited by YNk

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam u kom si postu vise gluposti napisao al uzecu ovaj posto je prvi, nema te ekipe (te koje ti navodis kao ostale) kojima se vise isplati da igraju 1/8 1 mapu lan vs nekog favorita (da kazes vs nekog koga najverovatnije nece pobediti, znaci nece se naigrati nekog kantera) osim ako im u toj poseti nasoj prestonici kanter nije sporedna stvar (tipa dolaze da prcaju svoje drugarice iz unutrasnjosti koje su dosle da studiraju, ili izadju negde i nadrogiraju se) karta do bg-a ili benzin, jedes pijes itd jednostavno se ne isplati (OSIM AKO NEKO NE PRODA BUBREG KAO STO KAZES HEHE)

Tako da je realnost i za te "ostale" ekipe da bude top8 lan, jer mogu oni da iznenade i online (cak su im tu vece sanse lol)a i bolje je da 1/8 bude bo3 isto, a onda lan moze da se organizuje i winner/looser bracket kao za prvu ligu ili nesto slicno...

edit: typo

+1

Link to comment
Share on other sites

I sta je tu onda zanimljivo za ove ostale ekipe koje su se prijavile? Da daju 3 soma da bi vas 8 igralo u lanu.. Sta gledate svoju bulju samo? Ovako ce biti/bi bilo sigurno zanimljivije, a i ostale ekipe bi mogle doci do "izrazaja".

Sta ti pises covece....Valjda svi koji igraju teze nekom uspehu i napretku..kao i sve sto se pocinje u zivotu, pocinje se od 0 pa tako i cs..uvek ce postojati neki favoriti a i ti favoriti su nekada davno krenuli od 0 tako da ako tako budes razmisljao DA DAS 3 SOMA DA BI NEKIH TAMO 8 EKIPA IGRALO U LANU onda nemoj ni igrati igru.

KNEZHA_M v2 : jack aj mi reci na koji interp igras?

***2FAST4YOU*** (RADIO): Fire in the hole!

Jack Herer : kablovski

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem ja da je ovo moje "resenje" idealno, samo verujem da od ovoga nece biti nista ako ostane onako, tj. da prvih 8 ekipa igra lan. @ kneza sta ti lucis?! @janko brate, to nisu gluposti, ja samo iznosim neko svoje misljenje za koje verujem da vecina podrzava (a i sami organizatori mi rekose da se ljudima ne svidja ideja da daju 3 soma za online pucanje). Ja isto tako nisam siguran koliko ce to ekipa uplatiti da bi se pucali online ( osim mozda eto tih 8-9 ), tako mozes i manje-vise svaki dan protiv istih tih ekipa da se pucas. Jednostavno ne vidim poentu toga, jednostavno nije to-to ako je online, nema tog "takmicarskog duha". Najidealnije bi bilo kada bi se 16 ekipa naslo u lanu i igrao bo3 od 1/8, ali onda bi to dugo trajalo, sto smeta, je li, organizatorima. Ne znam, u svakom slucaju, veliko srecno za sve ovo, a i bilo bi lepo da orga stavi tacku na sve ovo, pa da znamo na cemu smo.

Link to comment
Share on other sites

Djape ja prvi ne bih išao u BG zbog jedne mape :) Vratite na staro kako je bilo, 1/8 online i onda top 8 lan lepo bo3 i to je to.

Inzaghi ceka na stand-by tako da i ne moras ako neces :p

djape po tvojoj prici,najidealnije bi bilo kad bi od tih 16 ekipa iz 1/8 napravili lan turnir 4 grupe po 4 pa da igras kolko oces a ? :tf:

hahahhaa, vidis to mi nije palo na pamet.. Al dobro, necemo preterivati [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem ja da je ovo moje "resenje" idealno, samo verujem da od ovoga nece biti nista ako ostane onako, tj. da prvih 8 ekipa igra lan. @ kneza sta ti lucis?! @janko brate, to nisu gluposti, ja samo iznosim neko svoje misljenje za koje verujem da vecina podrzava (a i sami organizatori mi rekose da se ljudima ne svidja ideja da daju 3 soma za online pucanje). Ja isto tako nisam siguran koliko ce to ekipa uplatiti da bi se pucali online ( osim mozda eto tih 8-9 ), tako mozes i manje-vise svaki dan protiv istih tih ekipa da se pucas. Jednostavno ne vidim poentu toga, jednostavno nije to-to ako je online, nema tog "takmicarskog duha". Najidealnije bi bilo kada bi se 16 ekipa naslo u lanu i igrao bo3 od 1/8, ali onda bi to dugo trajalo, sto smeta, je li, organizatorima. Ne znam, u svakom slucaju, veliko srecno za sve ovo, a i bilo bi lepo da orga stavi tacku na sve ovo, pa da znamo na cemu smo.

Alo ti solis pamet ekipama da ne daju pare bezveze...mozda bre neko veruje u uspeh za razliku od tebe koji si sve unapred prezalio i video tih 8 ekipa u lanu!

KNEZHA_M v2 : jack aj mi reci na koji interp igras?

***2FAST4YOU*** (RADIO): Fire in the hole!

Jack Herer : kablovski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...