Jump to content

E-FRAG


iAN

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahah, 8 ekipa se nalazi u lanu pred kraj ? Pa cekaj, odmah se zna ko ce da bude u toj zavrsnici. Sve ove ekipe sto su se prijavile su mahom onlajn. Mislim da bi trebalo da igraju 16 ekipa a ne 8. Turnir sa 16 ekipa na 10 racunara se igra od 9 do 3h ujutru. Bar su se tako igrala zadnja 4 turnira na kojima sam bio. Pitaj danca, kidea i strn-a. Oni su imali iste slucajeve. Ja iskreno mislim da bi trebalo da 16 ekipa idu u lan, turnir bi se lagano zavrsio do 23h maximum ukoliko pocne oko 9 - 10 ujutru.

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, 8 ekipa se nalazi u lanu pred kraj ? Pa cekaj, odmah se zna ko ce da bude u toj zavrsnici. Sve ove ekipe sto su se prijavile su mahom onlajn. Mislim da bi trebalo da igraju 16 ekipa a ne 8. Turnir sa 16 ekipa na 10 racunara se igra od 9 do 3h ujutru. Bar su se tako igrala zadnja 4 turnira na kojima sam bio. Pitaj danca, kidea i strn-a. Oni su imali iste slucajeve. Ja iskreno mislim da bi trebalo da 16 ekipa idu u lan, turnir bi se lagano zavrsio do 23h maximum ukoliko pocne oko 9 - 10 ujutru.

Pa brate ovo ti je liga online nije tur. tako bi se tih 16 ekipa cimalo citav dan a pogotovu neke ekipe sto nisu iz BG,najbolje je 8 ekipa lan i cao

Ma kakav all day, all night. U nas se to kaže po vazdan

Link to comment
Share on other sites

IZMENA SISTEMA TAKMICENJA: GRUPE SE IGRAJU ONLINE, OD OSMINE FINALA LAN ZAVRSNICA

dakle top 16 ekipa u lanu, osmina ce se igrati bo1 (klasicno banovanje mapa)

Editovan prvi post vezano za lan zavrsnicu.

Jos jednom napominjem uplate su do 25. Prve 32 ekipe koje uplate igraju, kao sto vidite prijavljeno je oko 40 ekipa, znaci po vas je dobro da sto pre uplatite ucesce!

Link to comment
Share on other sites

I neko proputuje npr 300km-a da bi igrao u osmini bo1?Zasto ne double bracket bar...

trigy prvo sto sam gledao je da uguram turnir u 1 dan. Sa bo1 moze da se stigne na 20 kompova koliko je planirano,

vec sa bo3 bi se finale igralo pred zoru ili eventualno oko 4 ujutru. kontam ja da vama iz nisa to nije isplativo, ali turnir uopste nije planiran sa double bracketom, isto tako bi bilo da ste izgubili u 1/4 finalu bo3...

Svaka sugestija je okej, ali ovde zaista ne vidim kako da vam izadjem u susret.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...