Jump to content

Nagoya of Nish


LeeiF

Recommended Posts

hahahahahahahahahahahahaahahahahhaha koji ste bolidi boze me sacuvaj hahahahahahaha !!! MOJ STIM JE HAKOVAN nagoyanis na kom nisam mogo da se ulogujem vec 2 godine ... i pogledaj tamo da li sam banovan, Ja naravno da sam mogo igrao bih na starom stimu ... Drugo ovaj steam mi je dao lik sto hakuje , nemoj da ste smesni molim vas. bio je ukljucen i anticit i ako ima demo pogledajte.

Link to comment
Share on other sites

HAHA PA TI SI JEDVA CEKAO BRAVO :))))))) Jel mene banovali da sam upalio nesto da sam igrao na cit ili sta ? ili su me banovali zato sto imam banovan akaunt ... Ako su me banovali da sam upalio nesto OK... Ili ako ima demo jos bolje. Znaci ljudi videli banovan akaunt i potrcali da sire pricu , ja imam stari akaunt ali ne mogu se da se ulogujem jer hakovan

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao prvi mec umesto YNk-a posto nije mogao stigao na vreme za mec, server je bio 60+ ping + wire, fps u minusu, da ste imali upaljen wire videli bi.

To je posebna prica i mnogo je jadno to sto na ovom turu ekipe 2 meca igraju sa 2 razlicite postave... Nista licno jer ja ovako gotivim i Bobbana i Misu ali je mnogo jadno od organizatora to sto su dozvolili da se 5 minuta pre meca dodaju igraci u team i pravi totalno druga postava... U prevodu, na primer, sad u polufinalu fubr prijavi ceo bgdonline i oni im igraju bez problema... Jako losa citava organizacija od price da se sat vremena ceka da se nadje server i slicno... Bolje da su RB i BGD odigrali jedan mec i ko dobije da ide u Kiev...

Edited by n!kol
Link to comment
Share on other sites

Jeste organizacije malo losija, ipak je to Intel Extreme Masters, trebali ste "vi" da obezbedite servere, a ne mi da se cimamo gde da igramo, malo pre da se izbace te satnice, i da samo 5 prijavljenih igraca mogu da igraju, ali...

Edited by STRN

1970

Link to comment
Share on other sites

Tebra niko te ne proziva nego kaze da ti nisi mogao da igras sa takvim esl profilom. . .Drugo dobili smo vas fer i posteno i sami ste videli ssove da je esl wire bio ukljucen i da je zabagovao,i umesto da uradite fer i korektnu stvar i da kazete da nije bitno vi ste jedva docekali da prodjete na DW :) Stvarno smesno sa vase strane

Edited by APP niLLda
Link to comment
Share on other sites

nemoj da smarate nagoju da je citovao, decku je steam bio hakovan a mi svi zajedno to nismo znali... A to sto smo se 5 min pred turnir registrovali to se zalite organizatorima ili u socijalno... poz ;)

Malopre cisto iz radoznalosti proverim id-ove igraca koji su igrali taj mec , igrao vam je neprijavljen igrac (NBYG) , no nebitno boli me kurac kako god da je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...