Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

1 hour ago, Lucky said:

Sandman nisam gledao, mada sam skinuo!

Ona voli zvezdu, na to sam i i srećom zaboravio 🙂 kakav divan primer domaće kinematografije iz onog perioda kad su se ložili da otkrivaju nove mlade nade 🙂

Ima toga i dalje, samo smo matoriji pa ne primećujemo. Npr. Leto kad sam naučila da letim je skroz taj vajb, sa Lauševićem kao veteranom koji izgleda dobro na posteru.

Link to comment
Share on other sites

ima i toga. jednostavno ne gledam televiziju generalno pa ni ne znam.

zapravo kad idem gradom vidim na x lokacija ona kola za snimanje i ekipe pa kontam snimaju neke domaće serije i onda se i setim da ih ima svaka televizija po jedno 4-5 u svakom trenutku.

a možda i bolje tako nego da gledaju ljudi turske i indijske.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Wednesday, pa dobra serija sve u svemu

kraj malo kilav, cringe tu i tamo, ali opet, glavna glumica i par sporednih su stvarno dobri, par hehe fora su isto kvalitetne, Thing je odradjen vrhunski, scene sa violencelom sjajne, zaplet ok

ova mala je takva, da prosto ne mozes da prestanes da je gledas 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

Wednesday, pa dobra serija sve u svemu

kraj malo kilav, cringe tu i tamo, ali opet, glavna glumica i par sporednih su stvarno dobri, par hehe fora su isto kvalitetne, Thing je odradjen vrhunski, scene sa violencelom sjajne, zaplet ok

ova mala je takva, da prosto ne mozes da prestanes da je gledas 

dobra je ta glavna što glumi već se pojavila u dosta nekih horora, doduše uvek je bila neka "slatkasta", živo me zanima ovde kako je izvukla.

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2022 at 1:31 AM, Nek' said:

"Willow" ni 20 minuta od pocetka s01e01 LGBTĆUFHCČDŽŠ stvari. Dobar pocetak, obecava.

nisam ni znao iskreno da se ovo radi ponovo, ali zanimljivo mi je da ima opet sličnu postavku.

A i drago mi je da ovaj Val Kilmer makar nešto snima. Što me podseti da sam pre neki dan pogledao onu epizodu The Office kad debeli trenira da impresionira Val a Dvajt misli da je u pitanju Val Kilmer :))

Totalno je dobro kad gledaš sa distance pa se setiš tih nekih stvari, tipa kad plenkuju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Terminal list https://www.imdb.com/title/tt11743610/?ref_=ext_shr_lnk - Chris Pratt pripadnik SEAL-a ovo ono zapleti akcije, ocekivao sam klasicnu americku patetiku o mucenim vojnicima (ima i toga naravno gledano iz naseg ugla, ali daleko manje u odnosu na prosek), ili nekog dzek richera, ili neki bornov identitet ali ipak dobijes nesto nalik na prvu sezonu Homelanda (minus ondasnja predvidjanja real life desavanja u Homelandu), i  saaa  malo vise akcije, ali dobre akcije!

pa ono, stvarni nije los ovaj glumac i van te goofy komedicne akcione uloge koja mu dobro lezi, i koju u glavnom dobija, nisam do kraja pogledao ali sad se vec vidi da je zaplet na kraju ipak neki klishe, ali su lepo sve to provozali

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sinoc uzeo da gledam sta god, upalio ovaj hot skull, nerealna scena u onoj prodavnici kad zena krece da mu prica nebuloze on kao krece da se bori za zivot, skida sluske stavlja klincu, panika, umesto da 1. zacepi usi prstima ili 2. nabode je u glavu

potpuno odsustvo logike, snimis GOMNO seriju i upadnes u top10 na netflixu

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2022 at 3:02 PM, Lucky said:

Nije ovo toliko loše, naravno pre svega zbog ove matorke koja je odlična skoro u svakoj sceni. humor ovo ono, očigledni za takav tip sitkoma.

 

pošto nisam odgledao sve, moram malo da promenim stav jer su krenuli sad agresivnije u woke segmente, doduše više iz ugla da je ova glavna junakinja (mlađa) Gen Z vejperka koja hejtuje sve jer nema budućnost i idemo ka apokalipsi, a ima te gej/lezbo momente. Javiću do kraja sezone šta vam je činiti!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko ispratio na Prvoj ovaj novi domaci mockumentary - Popadija 

Zena mi rekla pre nekoliko nedelja da je videla reklamu, i kao ajde da gledamo, a ja ocekivao opet neko klasicno sranje koje se vrti na tim televizijama.

Ali prilicno sam se iznenadio, serija je veoma zabavna.

Naravno, ne moze bas da se meri sa nekom od kvalitetnih stranih mockumentary serija, ali je za prvu domacu seriju ovog tipa solidna.
Zabavna pre svega sto se dosta stvari prepoznaje iz neke svakodnevnice (ko zivi, ili je proveo neko vreme na selu znace o cemu pricam), a gluma je sasvim solidna, iako se dosta bazira na tom naglasku, ogovaranjima, seoskim obicajima, itd.

Ko ima volju, preporucujem da se pogleda, video sam da na dailymotion imaju okacene sve epizode.

  • Thanks (+1) 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2022 at 9:45 AM, sttevann said:

Ne znam da li je neko ispratio na Prvoj ovaj novi domaci mockumentary - Popadija 

Zena mi rekla pre nekoliko nedelja da je videla reklamu, i kao ajde da gledamo, a ja ocekivao opet neko klasicno sranje koje se vrti na tim televizijama.

Ali prilicno sam se iznenadio, serija je veoma zabavna.

Naravno, ne moze bas da se meri sa nekom od kvalitetnih stranih mockumentary serija, ali je za prvu domacu seriju ovog tipa solidna.
Zabavna pre svega sto se dosta stvari prepoznaje iz neke svakodnevnice (ko zivi, ili je proveo neko vreme na selu znace o cemu pricam), a gluma je sasvim solidna, iako se dosta bazira na tom naglasku, ogovaranjima, seoskim obicajima, itd.

Ko ima volju, preporucujem da se pogleda, video sam da na dailymotion imaju okacene sve epizode.

Sve vreme propuštaš da pomeneš da glumi Nina Seničar, što sam morao sada da otkrijem na dailymotion!

Nisam siguran da ću gledati, ali ajde, možda dam šansu kaže u opisu da je kao Fleabag i Modern Family, pa ono, big shoes to fill!

Link to comment
Share on other sites

Uh, Blood Origin odgledah ceo. Ovo 3,9 su ih brigadirali, realna ocena po meni je oko 5-6.

Sveukupno jebeno plitka serija. Protagonisti koji se teleportuju po svetu, nikakav osećaj skale imperije i toka događaja. Naselja koja su 20 ljudi dižu bune protiv armija od 30 vojnika, wyld hunt od 7 vojnika koji nemaju koru hleba ni čuturu vode. Motivacije karaktera koje se svode na 1, eventualno 2 stvari. Neuverljivost je praktično konstantna, što bi bilo ok da je Syfy serija na minimalnom budžetu, ali ne i za Witchera.

Pozitivni trenuci su sami likovi, od kojih su neki dobili koliko-toliko materijala da urade nešto, jer je glumačka postava jako dobra. Interakcije među njima su zanimljive kad scenario dozvoli. Koreografija fajtova je ok, ali su borbe na nivou MOBA naslova gde mobovi padaju jednim udarcem - button mashing na easy. Worldbuilding ume da bude dobar na trenutke, npr. Ilitin ili Eredin origin stories, ili sudbina kraljevstva patuljaka. I na kraju sama centralna priča nema nikakvog smisla.

OK je upaliti dok peglate odeću i spremate kuću, ali je greota sesti i odvojiti nekoliko večeri da je odgledate celu.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...