Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

2 hours ago, Highl1 said:

jel gleda neko Severance?

ja skinuo, dobro delovao opis, ali mi nije još stigao na red.

moram reći da prema ovom liku koji je glavna uloga imam neki čudan feeling, ne mogu da kažem da mi baš prija kad ga gledam, tako da možda je i to razlog što odlažem.

ima onu facu da ga udariš :))

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

ja skinuo, dobro delovao opis, ali mi nije još stigao na red.

moram reći da prema ovom liku koji je glavna uloga imam neki čudan feeling, ne mogu da kažem da mi baš prija kad ga gledam, tako da možda je i to razlog što odlažem.

ima onu facu da ga udariš :))

jeste, bio mi je baš gadno čudan još u Little Big Lies, mada je tamo imao nebitnu ulogu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Highl1 said:

jeste, bio mi je baš gadno čudan još u Little Big Lies, mada je tamo imao nebitnu ulogu

bio je i u good place, ali tu je glumio nekog "podlog đavola" pa mu je zapravo i leglo.

u onim sitkomima mi je uvek bio neki hit and miss.

Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2022 at 9:07 PM, rbds said:

https://www.imdb.com/title/tt5834204/

Kasnim koju godinu, ali sve se da nadoknaditi. 

Screenshot_20220422-210416_Google.jpg

Dobra je serija, svidja mi se prica, mada je malo poremecena.

Predlog gde mogu pogledati Law and Order (ne skida mi se torrent posto ima dosta serija L&A) ? Amazon prime ?

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Serijal je neverovatan. Primera radi u okviru od jedne epizode Burke radi poredjenje od drevne do srednjevekovne tehnologije evrope, arapskog sveta i kine i kako je kina imala gotovo sve to 700 godina ranije ali u njihovoj civilizaciji su izumi primenjeni na skroz drugi nacin usled taozima, religijskog pristupa nauci koji diktira otkrivanje kako priroda funkcionise. Barut je koriscen samo za vatromet, kormilo i latensko jedro samo za oplovljavanje Kineskog mora itd. A kad su se takve stvari pojavile u Evropi prouzrokovale su oplovljavanje sveta, otkrice Amerike i kreiranje vatrenog oruzja 🙂

Pritom su svi kadrovi snimani na lokacijama relevantnim naraciji, tokom celog serijala snimano je u 50 zemalja sveta.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pogledah nekih par serija na letu, pa da nabacim komentar da vam spasim vreme!

Call me Kathttps://www.imdb.com/title/tt10985096/ obrada one britanske serije u kojoj u US verziji glumi Ajmi iz big bang theory. Definitivno za preskakanje, vrlo loše, iako su probali neke "razbijanje četvrtog zida" gimike. Nemam pojma kako je ovo dobilo drugu sezonu i i dalje nije otkazano.

The middle https://www.imdb.com/title/tt1442464/ Ova zapravo nije loša, parcijalno disfunkcionalna & siromašna porodica i njihove avanture! ofc, neću gledati jer ima 10 sezona ali za prekraćivanje vremena može da prođe.

Ghosted https://www.imdb.com/title/tt6053538/ I tako naleteh i na Adam Scott seriju a rekoh da ga ne volim.  On i crnja iz The Office su deo super tajnog FBI za paranormalne stvari. Vrlo naivno 🙂 A i vidim da je cancelovano posle jedne sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa i ovo smo gledali/pratimo tj. u toku je serija, znaci moze i ovde:)...konfuzan je malo sistem topica ovde, ima ih 3-4 koji se delimicno preklapaju sa tematikom, al nebitno 😄 

slažem se!

možda nešto i modifikujemo, kad je serija ovako da ima sezone itd, hoće da se preklapa!

Link to comment
Share on other sites

jest taj raised by the wolves rolerkoster sto se tice kvaliteta, meni je imao neku jezivu atmosferu za nekom nelagodom i to mi se svidjalo, i naznake solidnog raspleta (kojeg se vise i ne secam) ali  znam da je kraj ono omgwtf otisao u neku drugu pricu total, pa na kraju izgleda kao da su 3 serije sklopili u jednu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

uh oh pa ja nisam ni gledao s02, citam sad rivjus, nekom je sranje nekom je bolja od prve sezone... ko ce ga znati, pretpostavljam da cu se smoriti kada pustim i ja drugu sezonu 

nije treca potvrdjena, navodno se pise

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...