Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Odgledao Time

Sean Bean, ucitelj u 50tim zavrsi u zatvoru jer je pregazio nekog i njegov zivot dok izdrzava kaznu.

Drama 3 epiz po 1h, taman koliko treba. Zapala mi je za oko jer nije ono - dolazi kao nepoznat i postaje glavno mudo.

Edited by Katsu
  • Upvote (+1) 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2022 at 2:53 PM, sttevann said:

Odlican je Afterlife kao sto napisah par puta u gorekvotovanom postu 😄
Gervais je genijalac.
Sad izlazi treca sezona za 10 dana, jedva cekam.

Drama, depresivna, ali i neverovatno smesna. Bukvalno osetis sve zive emocije dok gledas, srecu, tugu, bes, olaksanje.

 

 

Odgledah i tu trecu sezonu za jedno vece

Nekoliko teskih i tuznih scena, par mnogo gadnih/debilnih (ko zna likove, verovatno zna na koje mislim) ali generalno jako dobra serija.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mladenq said:

haha, toeto!

to me uvek podseti na onaj film sa sveštenikom što sam sad zaboravio kako se zove, što ga na kraju ubije onaj lik a ceo film se vrti oko toga.

sve sabrane neke najgore face :))

2 hours ago, sttevann said:

Nekoliko teskih i tuznih scena, par mnogo gadnih/debilnih (ko zna likove, verovatno zna na koje mislim) ali generalno jako dobra serija.

 

ne merem, hoću da gledam samo lake note komedije - te komedije sa dramom - onda ću da gledam dramu!

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, sttevann said:

A ti onda odgledaj Superstore, ja i nju zavrsio pre neki dan, poslednja sezona izasla!

e pa da, to je to. ovo sam redovno gledao u avionu :)) nikad mi nije palo napamet da je pogledam ovako, pošto mi je ipak klasa ispod the office itd, ali možda nije loše ideja kad druge stvari ponestanu 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2022 at 10:58 PM, mladenq said:

Wayward Pines

udjoh skepticno u ovo, ali sam prijatno bio iznenadjen sa prvih par epizoda, mozda cak i do polovine, iako dillona bukv mrzi da zivi a kamoli da glumi, i samo sam cekao kad ce poceti da opada kvalitet

ocekivano u drugoj polovini stvari postaju primetno losije na svim poljima, ali bih generalno dao sezoni prelaznu ocenu, mozda jer sam usao sa relativno niskim ocekivanjima

drugu sezonu sam jedva odgledao prvu epizodu i odlucio da odustanem jer je preocigledno da je nastavak kriminalno los

Jao i ja sam ovo poceo gledati jos pre i isto tako prva sezona bila interesantna, al vec na startu druge je bilo gg 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, sttevann said:

Ja tek sad video da je novi Dexter vec uveliko tu, jos par epizoda valjda ostalo do kraja.

Jel neko gledao, vredi li pokusati?

 

kažu net komentari, makar za prve epizode, nije kao to baš to što je bilo, ali je u odnosu na poslednje sezone super 🙂

e sad, to je pre nego što je ova sezona završena :))

Link to comment
Share on other sites

Pustio preksinoc Stay close, po romanu Harlanda Cobena, odgledao do sinoc 6 epizoda, jos 2 mi ostale za veceras.

Nije losa, mada opet mi je stil u svim koje sam do sada gledao (Safe, The Stranger) nekako isti. Kontam da mu je i stil pisanja takav, valjda ga zato necu nikada ni citati 😄 

Uvedu milion likova i tajni u prvih 4-5 epizoda, i onda u zadnjih par epizoda krece rasplet svega moguceg, sto sve zajedno dovodi do konacnog raspleta glavne price.

Mislim, jos nisam zavrsio, ali pretpostavljam da ce i kod ove tako biti

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Jel to samo do mene ili je ovaj Witcher jako tesko pratiti ako covek nije citao knjige? Igrao sam jednu igru (prvu valjda), knjige nisam citao i sve mi je tako konfuzno. Ok, pohvata covek manje vise radnju i sve, ali lore i sve one stvari kad krenu da nabacuju kao da sam pao sa Marsa se osecam. Inb4, pa kad je bolja knjiga heh. Odoh da gledam Expanse, tu nije toliko komplikovana prica, a i knjige sam citao!

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dule_smor said:

Jel to samo do mene ili je ovaj Witcher jako tesko pratiti ako covek nije citao knjige? Igrao sam jednu igru (prvu valjda), knjige nisam citao i sve mi je tako konfuzno. Ok, pohvata covek manje vise radnju i sve, ali lore i sve one stvari kad krenu da nabacuju kao da sam pao sa Marsa se osecam. Inb4, pa kad je bolja knjiga heh. Odoh da gledam Expanse, tu nije toliko komplikovana prica, a i knjige sam citao!

ja sam odigrao igru i ne sećam se ničega, knjigu pročitao tek se toga ne sećam, tako da ne bih rekao da je bilo kakvo predznanje potrebno 🙂

na kraju krajeva ne bi netflix snimao seriju za hardcore fanove koji su odigrali sve igre pročitali sve knjige i odradili sve side questove 🙂

Link to comment
Share on other sites

nije do nedostatka predznanja, nego je bas preglupo napisano

ili u holivudu vise ne postoji krsten pisac da izbaci koju smislenu stranicu, ili se ciljano pise za publiku sa attention spanom zlatne ribice koja je izgubila kognitivne sposobnosti da dovede u pitanje smisao tog pisanja

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

Odlgedah ovo Next (2020)

Onako, ok je skroz, možda malo predvidivo i već viđeno, ali svakako ne žalim što sam odgledao, naprotiv.

 

mislim da ovog lika posle mad men ne bih mogao da gledam a da nemam uvek asocijaciju na tu ulogu 🙂

k'o ono mister bin tj. atkinson uzme da glumi u drami 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2022 at 2:03 PM, sttevann said:

Odgledah i tu trecu sezonu za jedno vece

Nekoliko teskih i tuznih scena, par mnogo gadnih/debilnih (ko zna likove, verovatno zna na koje mislim) ali generalno jako dobra serija.

ipak prelomih da pogledam na kraju, i ne pokajah se, nema nesto puno gadosti sa tom dvojicom :d

mislim da je mogao i bez ove trece sezone, manje vise sve isto, vec poceo da se muze materijal, ali da, slozio bih se, sve u svemu solidna serija

bas me zanimalo kako ce je zavrsiti gervais, nadao sam se nekom vedrijem kraju, iako znam da bi bio nedosledan tonijevom liku, a opet reko previse je morbidno da se samo ovaj ubije za ovakvu seriju

na kraju, nesto izmedju, zadovoljan sam
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Lucky said:

mislim da ovog lika posle mad men ne bih mogao da gledam a da nemam uvek asocijaciju na tu ulogu 🙂

k'o ono mister bin tj. atkinson uzme da glumi u drami 🙂

a dobro, ovde je olakšavajuća okolnost što je i ovde neki direktor, odnosno CEO 😄 Plus nisam ja faktični ni gledao mad men, nisam uspeo da preguram tu prvu sezonu posle koje kažu da bude mnogo zanimljivije, osim par epizoda što sam uhvatio na TV-u. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...