Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
34 minutes ago, Jose Jimenez said:

Ako vas je Smitov Hi Men trigerovao, šta ćete tek reći na ovo?
 

 

Pa ovo može da bude samo bolje!

Podseća me grafički malo na Orcs must die, nemam pojma što.

Ali ima ona scena kad se makljaju, bukvalno mogu da naprave dobru tabačinu kao igru.

Link to comment
Share on other sites

Nesto me nateralo da pustim Startup na Netflixu, i isprva mi je delovala ok, pa me posle 2,3 epizode opasno smorile neke gluposti i nelogicnosti, ali nisam odustajao. I posle kako je odmicala, kao da se popravila.

Naravno, i dalje dosta nelogicnosti i nebuloza, ali opet ok za pogledati ako nemate sta drugo.

Doduse, zavrsio sam sinoc 2. sezonu, tek krecem 3, tako da ne znam sta sledi, ali ocekujem neko sranje.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sttevann said:

Nesto me nateralo da pustim Startup na Netflixu, i isprva mi je delovala ok, pa me posle 2,3 epizode opasno smorile neke gluposti i nelogicnosti, ali nisam odustajao. I posle kako je odmicala, kao da se popravila.

Naravno, i dalje dosta nelogicnosti i nebuloza, ali opet ok za pogledati ako nemate sta drugo.

Doduse, zavrsio sam sinoc 2. sezonu, tek krecem 3, tako da ne znam sta sledi, ali ocekujem neko sranje.

iju al' je ova mira sorvino postala baba 😞

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, G!!! said:

jeste smor, al kad pogledas sa 55 godina sta drugo 

pa dobro, to je tačno i pohvalno je što ne deluje da se bacila pod nož zbog godina pa da bude kao i ostale ove, ali valjda dugo je nisam video negde na TV-u ili u filmu pa sam se iznenadio.

ima i ovo što kaže mladen, neke se bolje drže za svojih 55 god 🙂

Tipa, Koni Nilsen, baš je se setih zbog Đavoljeg advokata, vrlo solidna za trenutnih 56 godina 🙂

https://www.imdb.com/name/nm0001567/?ref_=tt_cl_t_6

Link to comment
Share on other sites

nobody-1280x720.jpg

 

mislim da je to samo do sminke i fotografija koje kruze po netu.. uvek se izvuce neka fotka bez sminke i u fazonu si Hans bring the flammenwerfer

a sve su radile lice manje ili vise, kvalitetnije i losije i  da ne bih izvlacio sad iz naftalina fotke i spamovao ovde, izgugajte i hale bez sminke pa ce vam biti sve jasno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

mislim da je to samo do sminke i fotografija koje kruze po netu.. uvek se izvuce neka fotka bez sminke i u fazonu si Hans bring the flammenwerfer

 

i to sve stoji, naravno da su bez šminke raspad, ali prosto neka se ranije raspadne neka malo kasnije ipak 🙂 otkud znam.

ima i ona iz top gana, baba 🙂

3 hours ago, mladenq said:

Poceo Clickbait (2021)

neekako izgurao dve epizode, prva je zapravo bila ok, druga vec losija, generalno nije tragicna serija, moze da se gleda, mada je ovaj glavni lik ocajan glumac, a glavna glumica lijepa ko elisabeth moss

mozda nastavim ako ne nadjem nista bolje u narednom periodu

za ovu glavnu dvojnicu od elizabet nisam ni čuo 😞

a ovaj lik toliko iritantno izgleda da ako serija ne ide ka tome da ga zapravo roknu na kraju, neću da gledam :)))

Link to comment
Share on other sites

haha, mislis ovaj iz entouragea? nisam na njega mislio, ne da je on neki glumac, ali je za ovog pakistanca, ili sta je vec, sto je lead, izmislio glumu

a sto se tice ove, trebala mi je citavq epizoda da provalim odakle je znam, i jedva skontah da sam je gledao u the big sick (2017), prihvatljiv filmic, iako omot ne obecava!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mladenq said:

haha, mislis ovaj iz entouragea? nisam na njega mislio, ne da je on neki glumac, ali je za ovog pakistanca, ili sta je vec, sto je lead, izmislio glumu

 a sto se tice ove, trebala mi je citavq epizoda da provalim odakle je znam, i jedva skontah da sam je gledao u the big sick (2017), prihvatljiv filmic, iako omot ne obecava!

za ovog pakistanca tek nisam čuo.

doduše sad sam pogledao trejler za seriju, uklapa mi se ovaj iz enturaža u tom smislu, jer je gadan :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...