Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

pa kontam da zavisi od toga koliko volis anime

ja nisam generalno neki ljubitelj, recimo pre ovoga sam probao blood of zeus i castlevaniu, nije me nijedna drzala duze od par epizoda, pa bih rekao da je ovdje presudilo to sto sam sate i sate ostavio na igrici

sjecam se utisaka kad je izasao warcraft film, meni kao i ovo bio odlican i prezabavan a neki drugari koji nisu poznavali fransizu u fazonu nidje veze, pa bih se sada suzdrzao od nekog objektivnog ocjenjivanja i preporuka ljudima koji ne poznaju 'materiju' :d, jer sam sigurno bar donekle pristrasan kao i u ovom prethodnom slucaju

pusti jednu epizodu pa ako te ne vuce dalje, batali

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2021 at 12:21 AM, mladenq said:

pa kontam da zavisi od toga koliko volis anime

ja nisam generalno neki ljubitelj, recimo pre ovoga sam probao blood of zeus i castlevaniu, nije me nijedna drzala duze od par epizoda, pa bih rekao da je ovdje presudilo to sto sam sate i sate ostavio na igrici

sjecam se utisaka kad je izasao warcraft film, meni kao i ovo bio odlican i prezabavan a neki drugari koji nisu poznavali fransizu u fazonu nidje veze, pa bih se sada suzdrzao od nekog objektivnog ocjenjivanja i preporuka ljudima koji ne poznaju 'materiju' :d, jer sam sigurno bar donekle pristrasan kao i u ovom prethodnom slucaju

pusti jednu epizodu pa ako te ne vuce dalje, batali

i da i ne ... mislim da je malo "prejako" okarakterisati ovo kao anime - ja sam odgledao one kultne jer prosto treba 🙂 ali dalje od toga nisam išao, ne prija mi baš taj ceo stil. I one punch man sam jedva odgledao... ali ovo su te "zapadnjačke" koje su nekako više anime samo po stilu ali ne po tempu i kadrovima itd. 

Dosta je tu uticao svakako Avatar pa i posle Korra kao predstavnici tog pravca pa su se posle izrodile mnoge slične, kao i skoro ona Dragonborn ili nešto kako se zvaše sa onim isto nekim zmajevim jajima :)) zaboravio sam sad sve, Dragon prince, da, tako je.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lucky said:

mislim da je malo "prejako" okarakterisati ovo kao anime

nemam pojma, moguce, slabo poznajem 'zanr' ako se tako moze anime uopste okarakterisati

pre ovoga mislim da sam jedino odgledao hellsinga od pocetka do kraja, i to nekad u srednjoj, sto se sad cini kao da je bilo pre 2 zivota

Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2021 at 11:30 PM, DJAPEH8 said:

Nego moze li se to gledati ako nikad nisi igrao dotu? 😄

može, ja nisam igrao dotu i ono ok može da se gleda sa pola mozga 😄

pomenuti blood of zeus mi je ipak bio gledljiviji npr

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel gledao neko castlevaniu? meni je odlicna

i to inace ne gledam cRtAcE, al ovo sam prvo uzeo da gledam ovaj novi DOTA anime na netflixu, al castlevania mi je mnogo bolja 😄

a posto sam vec na trecoj sezoni, dajte i neke preporuke za nesto na tu foru isto dobro 😄

edit: sad tek vidim da se na ovoj strani spominje :DD

Edited by beba isus
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Shale said:

Ovo je dosta dobro, jedina stvar koja ima veze sa Applom da poštujem, Laki ako nisi, obavezno!

 MV5BMzRiNzYzZDAtMGI4Ny00MjI0LTkxY2QtZGNm

fala, biće! 

imam sad 4-5 filmova malo starijih koje sam ubacio na listu, čim njih prođem bacam se na ovo!

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2021 at 11:27 PM, beba isus said:

jel gledao neko castlevaniu? meni je odlicna

i to inace ne gledam cRtAcE, al ovo sam prvo uzeo da gledam ovaj novi DOTA anime na netflixu, al castlevania mi je mnogo bolja 😄

a posto sam vec na trecoj sezoni, dajte i neke preporuke za nesto na tu foru isto dobro 😄

edit: sad tek vidim da se na ovoj strani spominje :DD

da sam sebi odgovorim, poceo sam da gledam hunter x hunter

na kraju cu poceti da gledam anime sa 30+ godina 😞

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio drugu sezonu Snowpiercera. I dalje naravno puno nelogicnosti, (debilnih) cliffhangera, ali iskreno mi se svidja kako je uradjen glavni negativac i kako ga glumi Sean Bean.

Tako da kontam da samo zbog njega cu da ispratim do kraja, ali nadam se da ce da stanu na 3. sezoni.

 

Poceo sinoc da gledam Safe (TV Series 2018) - IMDb, prve dve epizode, i bas me podseca na The stranger, gomila likova, gomila tajni, i verovatno ce u poslednjoj epizodi da sve objasne u 15minuta. Mozda i gresim, nastavicu veceras.

Nisam nikada citao Cobena, tako da ne znam da li je to njegov stil ili je to problem sa ovim serijama

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...