Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

4 hours ago, mladenq said:

paaa moze, tj mogla je biti, prva sezona je skroz ok, ali pretjerase ga u drugoj

vidim da je treca izasla ovih dana, pa se lomim da l da gledam, jer ako je slicna kao i prethodna, definitivno nije gledjivo za 25-35 uzraste :d

ništa, pogledaću onda prvu, mada sam sad krenuo da gledam Ted Lasso, ne znam šta da kažem posle prve epizode 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2021 at 9:52 PM, millanče said:

Na 6. sam epizodi 3 sezone, i definitinvo je bolja od druge, meni je top topova serija i velika preporuka ponovo .

izbindzovahcinilo mi se da je mrtva trka sa drugom, medjutim izvuce je malo kraj, samo definitivno je ovo sad bas onako za klince

iako su mi neke stvari sramno lose pa cak i za te standarde, igrom slucaja pre neki dan uhvatih originalnog karate kid-a na tvu i ne bih rekao da su im ove koreografije 'borbi' i cent odmakle za 35god, mozda su cak i gore u ovoj seriji, ajde sto se daniel-san jedva krece sa svojih 59 god (lik zajebo i kianua kako mlado izgleda) ali ovi klinci su to morali bolje

having said that, cetvrta sezona ce se svakako morati pogledati!

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2021 at 12:47 AM, G!!! said:

serija je dobra jer nije sranje

Imam utisak da je u ova vremena to nešto najbolje čemu možemo da se nadamo, posebno kad je u pitanju način na koji se inače pristupa starim filmovima/serijama/franšizama u oživljavanjanju, i koliko se često sa teškim neukusom, nepoštovanjem, ideology/identity politikom i feminizoginizmom to inače uradi. Me happy 😄 

Kidalica na repeat ceo dan:

 

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Undoinghttps://www.imdb.com/title/tt8134470/?ref_=nm_flmg_act_5

MV5BNzY5YTcxMWYtYjFkZi00ZmI3LThmYjgtMzY0YjQzZWFkNzQ4XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kreno sam ovo da gledam iako ne znam ništa o seriji samo videh "rave reviewes". Kad bih cenio po prvoj epizodi bio bih na fazon wtf is this i batalio. Ali dalje od prve nisam ni pogledao pa ne mogu da procenim a računam kad su nahvalili, valjda valja nešto.

Nikol totalna plastika 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2021 at 2:09 PM, Lucky said:

The Undoinghttps://www.imdb.com/title/tt8134470/?ref_=nm_flmg_act_5

MV5BNzY5YTcxMWYtYjFkZi00ZmI3LThmYjgtMzY0YjQzZWFkNzQ4XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kreno sam ovo da gledam iako ne znam ništa o seriji samo videh "rave reviewes". Kad bih cenio po prvoj epizodi bio bih na fazon wtf is this i batalio. Ali dalje od prve nisam ni pogledao pa ne mogu da procenim a računam kad su nahvalili, valjda valja nešto.

Nikol totalna plastika 🙂

hm, OK, tipična priča ko je ubica 🙂 malo me podseća na the night of, mada je night of bolje napisan rekao bih i "teži" za gledanje nego ovo... sad posle tri epizode, deluje mi interesantnije nego posle prve, a opet ima samo šest epizoda pa neće ni nešto puno da se oduži.

Ovaj Donald Saterlend ima milion godina, izgleda i ponaša se kao da ima ne preko 65, svaka mu čast!

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2021 at 2:09 PM, Lucky said:

The Undoinghttps://www.imdb.com/title/tt8134470/?ref_=nm_flmg_act_5

MV5BNzY5YTcxMWYtYjFkZi00ZmI3LThmYjgtMzY0YjQzZWFkNzQ4XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kreno sam ovo da gledam iako ne znam ništa o seriji samo videh "rave reviewes". Kad bih cenio po prvoj epizodi bio bih na fazon wtf is this i batalio. Ali dalje od prve nisam ni pogledao pa ne mogu da procenim a računam kad su nahvalili, valjda valja nešto.

Nikol totalna plastika 🙂

Meni su sise one ribe sa prve epizode bile dovoljne da gledam seriju, medjutim prestao sam

Spoiler

cim su je roknuli

I bilo mi je ocigledno ko je ubica 🙂 

Inace sto se Nikol tice, sa njom treba odgledati Big Little Lies, mada cini mi se da sam pisao vec na tu temu.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DJAPEH8 said:

Meni su sise one ribe sa prve epizode bile dovoljne da gledam seriju, medjutim prestao sam

  Hide contents

cim su je roknuli

I bilo mi je ocigledno ko je ubica 🙂 

Inace sto se Nikol tice, sa njom treba odgledati Big Little Lies, mada cini mi se da sam pisao vec na tu temu.

Odgledah, ne znam šta bi rekao .... sve ide ok i generalno fino "vozi" priču ko je ubica, ali sam malo na kraju anti-klimaks na to ko je zapravo ubica, očekivao sam neki dodatni šok obrt. Ok mi je to što je mini serija 6 epizoda fino se odgleda i prođe.

Razmišljam o big little lies dve sezone po 7 epizoda nije ni to grdno.

Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2021 at 10:53 PM, DJAPEH8 said:

Kazem, ja sam prestao posle prve epizode, ili prve dve (nisam sig). Javi utiske od Big Little Lies, mozda jeste malo zenskasta jebem li ga, meni se dopala. Intro muzika je top 🙂

Krenuo sam da gledam ovo, iskren da budem možda i dobrim delom zbog Kiwanuke kojeg gotivim before he was cool! 🙂

Ova Riz igra ulogu života, prava je američka dara bubamara :)))

ona njena klinka mlađa je car, strava glumi.

ne mogu da kažem da mi je serija vrh vrhova, ženi se sviđa pa kao ajde, gledamo, ali videću već kad dođemo do kraja ove sezone.

prekul mi je momenat što je svaka muzička podloga zapravo oni koji slušaju muziku tj. nije "pokrivalica" već "sa njima u prostoru" (al' sam se izrazio).

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, DJAPEH8 said:

Evo sta ja rece na tu temu onomad 🙂

ah, pa ne mogu baš reći to ... meni je i pre bila nepodnošljiva i dalje mi je :))) jedino što eto kao sad su joj našli rolu 1/1 - ona je jedna od onih što nikad nisam skapirao kako je uspela u holivudu.

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2021 at 6:39 PM, DJAPEH8 said:

Pa rekoh ja da sam za malo promenio misljenje 😄 nije bas da cu skidati njene filmove i gledati 😄 

Završio prvu sezonu ... šta ga znam, donekle očekivan završetak, nije mi baš bilo pitanje ko će stradao kad već vidimo kako idu epizode ... čak ni Jane "reveal" nije bio neko otkrovenje kapiram svima je bilo jasno ko je tu u priči... Ali ne mogu da kažem da nije simpatična razbibriga. Nije mi samo jasno šta se ona detektivka i dalje tripuje, možda će to biti tema sezone 2, nemam pojma!

Link to comment
Share on other sites

https://www.imdb.com/title/tt9151230/

To the lake

Ruska drama triler serija o ekipi koja bezi pred pandemijom. I dobra je, nema toliko ruskog vajba u toj reziji i scenama, a tu su ruske  klasicne situacije koje su nam poznate sa youtubea lol

Bas mi je legla

The Expanse, se05 - nekako je bolja od prethodne, obzirom na zaplet ocekivah neku pateticnu dramu, ali nema toga do evo 5 epizode

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

The Expanse trenutno, a i dosta unazad, najbolji svemirski scifi, meni bar.

Sledeća sezona poslednja, na Amazonu bar, videćemo da li će neko da nastavi. I neće biti Aleksa, lik u rl je bio problematičan da kažemo, baš je ispao kreten, pa ga šutnili, jbg, odličan je bio u seriji.

 

edit: a inače, krenula druga sezona Snowpiercer. Da vidimo kako će Šon Bin ovde da zagine 🙂

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...