Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 7/24/2020 at 1:26 PM, G!!! said:

sta je ovo ljudi placaju amazon, youtube, netflix... fuj bre dva klika sta od besplatnog sadrzaja a trpate pare milijarderima

 

taj Goliath mi je prosao ispod radara totalno

 

no way pedro! realno kao što tamo negde rekoh, dok je bio jedan servis možda i nekako da razmisliš  - sad bi trebalo po logici stvari na svakom da se pretplati čovek jer svaki ima po jednu da kažemo ok seriju. A svi su od 10 do 20 evra mesečno rofl. 

 

On 7/24/2020 at 2:11 PM, manson said:

Hipsteraj.

 

Mada realno lako navikneš, ja ne znam da li sam u poslednjih godinu dana pogledao 2 torenta 🙂 doduše, kako su krenuli sa ovim streaming servisima i da svako hoće da pušta svoje, uskoro će trebati 100+ evra da bi gledao sve što hoćeš, e onda se vraćam piratima 🙂

 

već smo tu odavno 🙂

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, [BMF]Psycho said:


Vidim da još nisi dostigao broj dece da ti duša u nosu bude dok ne zaspu emoji14.png Bukvalno neam snage da se cimam sa usb hddom, kopiranjem fajlova, stoji mi komp prepun koječega s privatnih torenta. Zadnji put bilo cimanje oko skidanja prevoda, ne znam jel su zatvorili open subtitles ili samo nije radio sajt, dok nisam iskopo bilo je vreme za spavanje.

 

legit razlog, ali opet ne moraš valjda svaki baš da plaćaš! tj. više od dva 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2020 at 9:33 PM, [BMF]Psycho said:

Vidim da još nisi dostigao broj dece da ti duša u nosu bude dok ne zaspu emoji14.png Bukvalno neam snage da se cimam sa usb hddom, kopiranjem fajlova, stoji mi komp prepun koječega s privatnih torenta. Zadnji put bilo cimanje oko skidanja prevoda, ne znam jel su zatvorili open subtitles ili samo nije radio sajt, dok nisam iskopo bilo je vreme za spavanje.

 

deca se pakuju na vreme u krevete, otvara se 'ladan sprajt i pusta film il eventualno neki laki gejming

zelja za neobaveznom zabavom raste sa brojem dece, dok prirodno dnevna energija opada. Taj rebus sam resio tako sto sam jakim treniranjem doveo sebe da do toga da imam visak energije, a mozak sam olabavio uzivanjem samo u najkvalitetnijem alkoholu 😁 u sustini mnogo kontrasta  malo spavanja ali bar nije dosadno 😉

 

  • Like +1 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baj d vej, akonto prevoda, da podelim nesto sto nisam sam znao do skoro a korisna je stvar! 

VLC player ima podprogram za skidanje prevoda, nalazi se na toolbaru pod View -> VLsub

image.png.3f64dae7af9bb881237c021a2d524cee.png

Pretragu je moguće vršiti putem imena fajla ili hash vrednosti

image.png.c50846e33797a2ff2f672f452a4d905a.png


Klikom na 'Download selection' dugme skida se selektovan prevod i automatski učitava u plejer 🙂

 

  • Thanks (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2020 at 11:14 AM, G!!! said:

deca se pakuju na vreme u krevete

Ajoj, malo je offtopic, ali kako pakujes decu na vreme u krevet? Druze, ovi moji do zadnjeg atoma snage drze kapke otvorenim, kada zaspu pre 23h ja ne znam sta bih pre. U sustini, ja od pre 10ak godina nikad ne bih placao striming servis, cak mi je to I bilo suludo za bilo koga u Srbiji jer torenti rulz, a sad mi je svaki minut "slobode" toliko dragocen, tako da mi se bukvalno ne da trositi vreme na skidanje torenta (znam da je to par minuta posla). Cak sam dosao do te mere da cu radije odgledati neki blah film na Netflixu nego skidati sa torenta. Torent se koristi jedino kad klinci spavaju kod baba I deda pa se ima vremena na tenane istraziti I skidati 😄

Uzasno je, znam. 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DJAPEH8 said:

Ajoj, malo je offtopic, ali kako pakujes decu na vreme u krevet? Druze, ovi moji do zadnjeg atoma snage drze kapke otvorenim, kada zaspu pre 23h ja ne znam sta bih pre.

Rutina. Oko 19-20h kreće večernji program: večera, kupanje i priča. Do 21h je ugašeno svetlo. Stariji se nekad žali kako mu se ne spava, ali zna da nema ustajanja. To ostavlja supruzi i meni par sati da pozavršavamo šta imamo, i da iskuliramo. Zato je ustajanje između 6 i 7 ujutru, što je meni lično ok.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DJAPEH8 said:

Ajoj, malo je offtopic, ali kako pakujes decu na vreme u krevet? Druze, ovi moji do zadnjeg atoma snage drze kapke otvorenim, kada zaspu pre 23h ja ne znam sta bih pre. U sustini, ja od pre 10ak godina nikad ne bih placao striming servis, cak mi je to I bilo suludo za bilo koga u Srbiji jer torenti rulz, a sad mi je svaki minut "slobode" toliko dragocen, tako da mi se bukvalno ne da trositi vreme na skidanje torenta (znam da je to par minuta posla). Cak sam dosao do te mere da cu radije odgledati neki blah film na Netflixu nego skidati sa torenta. Torent se koristi jedino kad klinci spavaju kod baba I deda pa se ima vremena na tenane istraziti I skidati 😄

Uzasno je, znam. 

u principu ti je Joze sve ojasnio

za sam pocetak deca treba da imaju ustaljen ritam svega, (najlakse ako se to radi od kako su bebe - tada je event oko cega se sve vrti kupanje vecernje - klopa - spavanje)  iskreno ne znam kako bih funkcionisao da mi deca pizde do 23h... ako im se ne spave leze u krevetu citaju... dokle ce tako da bude - nemam pojma 😄

jbg, kod mene je skidanje torenta > rarbg - klik klik  3 min kasnije zavaljeni gledamo film na velikom tv-u ,mada ja i dalje malo spavam do 5 sati

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

ako im se ne spave leze u krevetu citaju...

Pa HAHA!  Iskreno sve cestitke 🙂 Dobro opet moji su mali (sin je 3 I po godine, cerka 8 meseci), sve je to ustaljeno, kupanje (20h) - prica - spavanje, ali kad jednostavno nece da spava I mozes na glavi dubiti. Ono sto je isto interesantno je da mali i preko dana ne spava, NE ZNAM ODAKLE MU SNAGE. Nekad po 2 sata lezimo dok ne zaspe (od 21-23) a opet ona i zaspe ajde oko 21h-22h al ima radove da se probudi u 01:30h I kao igranje do 4 - I onda opet ustane u 07h. U principu I klinci su individualni, svakako valja imati neki ustaljeni ritam I moliti se najboljem, al eto nekad to I nije slucaj. Necu vise na ovu temu, em je bolna em je pogresan topic 😄

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Netflix app za Android je odličan, legnem i gledam laganeze dok su ostali u koma režimu. S obzirom da nema šanse obezbediti uslove za celovečernje gledanje TV-a bez prekidanja, eksterni hard s torentovanim filmovima mogu jedino da utaknem u dupe.
Vudu objasnio. Prime app je isto odličan, za u krevet instant plug n play. Realno bilo koji jedan je dovoljan.
  • Like +1 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

anyway, snowpiercer sam poceo

film mi je bio ok, ne najbolji ikad ali definitivno dovoljno zanimljiv 

od serije ne ocekujem nista, jer sta bi pa moglo da se doda, pa eto izgleda da  moze i nije lose, samo ne znam kako u ovakvom settingu ispostovati sporu detektivnsku pricu... pogledah 2 epizode, jos dve pa cu znati ima li smisla ikakvog gledati (gluma i detalji koji obogacuju taj univerzum na vozu su odlicni za sad)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

film je bio dobar, i mnogo mnogo bolji od serije, serija je baš slaba (ali sam odgledao svih 10, jebiga)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2020 at 8:06 PM, Shale said:

Baj d vej, akonto prevoda, da podelim nesto sto nisam sam znao do skoro a korisna je stvar! 

VLC player ima podprogram za skidanje prevoda, nalazi se na toolbaru pod View -> VLsub

image.png.3f64dae7af9bb881237c021a2d524cee.png

Pretragu je moguće vršiti putem imena fajla ili hash vrednosti

image.png.c50846e33797a2ff2f672f452a4d905a.png


Klikom na 'Download selection' dugme skida se selektovan prevod i automatski učitava u plejer 🙂

 

skapirao sam da mi sa godinama rapidno opada želja (lolol) i uopšte cimanje da pronalazim ovakve stvari i onda propuštam boga oca tih malih "hakova".

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...