Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

17 hours ago, millanče said:

Je li gledao neko i preporučuje li Tiger king? Vidim da je opasan hajp oko toga na netu, ali nema na "internetima" da skinem.

Samo da si pogledao par postova gore... Uglavnom, ja sam odgledao sve, prica je luda do jaja iako je naravno Netflix ubacio stvari koje su totalno izvucene iz konteksta i nemaju veze sa vezom, pricao je i Doc Antle o tome u nekom podcastu. Ali svakako interesantna prica, a s obzirom da ima svega 7 (ili 8?) epizoda, nije zgoreg odgledati. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2020 at 8:05 AM, millanče said:

Kucnuo sam "tiger king" u Search, ništa nije izašlo, 1/10 worst forum 😕

eh sad! možda forum ima stvari koje na njemu ne rade ali search nije jedna od njih! upisao sam i ja sad, lepo izbaci sve postove povezane sa ovim.

On 4/22/2020 at 8:38 AM, togFU said:

Možda je moj utisak takav jer sam dan pre završio sa gledanjem ove serije, koja mi je baš fino legla.

 

gledam i jedva uspevam da pređem preko glume od ove Lili... možda je do mene ili je to neki njen fazon, ali ja ne kapiram ovo, kao neki totalni amateri. I Sergej isto tako, ali ajde on iz poznatih razloga nije toliki problem :)))

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2020 at 6:30 PM, Lucky said:

eh sad! možda forum ima stvari koje na njemu ne rade ali search nije jedna od njih! upisao sam i ja sad, lepo izbaci sve postove povezane sa ovim.

Vidim sad, traži ali kad mu nacrtaš gde. Sa početne stranice iz search boxa je uvek 0 rezultata. Mora da se precizira da pretražuje kontent 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2020 at 8:38 AM, togFU said:

Možda je moj utisak takav jer sam dan pre završio sa gledanjem ove serije, koja mi je baš fino legla.

https://www.imdb.com/title/tt8134186/?ref_=fn_al_tt_1

Odgledah i poslednju ... 

Malo mi je kraj za Lili nekako "sporedan", ako je demonstracija toga da je nekome "hepi ending" a nekome nije, onda OK, ali isuviše je sporedan i nerazrađen, ona tu vrlo brzo batali Sergeja, nema nikakvu želju-potrebu, skoro da mi deluje da je bolje da nije preživela, ali kapiram to ne bi imalo smisla.

Drugo, jeste malo "sa strane" ali šta će njima podrška od senatorke da bi nastavili sa radom i održavali simulaciju? a) Firma su koja ima više para od "svih na svetu" + finansiraju senatorku. Čak i da ostaneš bez "CEO" imaš druge ljude koji vode firmu. Znajući da ide u simulaciju bilo bi glupo da sebi ne obezbedi backup opciju da simulacija ne bi prestala sa radom.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

Odgledah i poslednju ... 

 

  Hide contents

Malo mi je kraj za Lili nekako "sporedan", ako je demonstracija toga da je nekome "hepi ending" a nekome nije, onda OK, ali isuviše je sporedan i nerazrađen, ona tu vrlo brzo batali Sergeja, nema nikakvu želju-potrebu, skoro da mi deluje da je bolje da nije preživela, ali kapiram to ne bi imalo smisla.

Drugo, jeste malo "sa strane" ali šta će njima podrška od senatorke da bi nastavili sa radom i održavali simulaciju? a) Firma su koja ima više para od "svih na svetu" + finansiraju senatorku. Čak i da ostaneš bez "CEO" imaš druge ljude koji vode firmu. Znajući da ide u simulaciju bilo bi glupo da sebi ne obezbedi backup opciju da simulacija ne bi prestala sa radom.

 

Meni je nekako razumljivo da vrlo brzo batali Sergeja jer ju je LAGAO OMG 🙂 A istovremeno je skapirala da je onaj drugi lik iskren i da je iskreno voli bla bla...

Što se drugog dela tiče, isto mi je palo na pamet, ali onda sam skontao da sam zaboravio da će oni u RL-u i dalje imati dva leša kojih se treba rešiti - bolje da sama prijavi da ima dva leša u toj tajnoj zgradi, nego da se sprovede istraga o nestanku CEO-a, pa da CIA zapečati zgradu i da je skroz preuzme za sebe, pod izgovorom istrage - Tako da je taj deal ipak bolja opcija - senatorka zataška ceo slučaj, zauzvrat dobije pristup mašini ali i firma takođe će imati pristup, obezbeđen rad simulacije itd. Sad mi pade na pamet, možda je plan da senatorka ni ne sazna šta je mašina bila pre starta simulacije, da ne bi došlo do zloupotrebe kao...

btw ja nisam skotnao da je on znao da ide u simulaciju, sećaš se da je bilo "posle tog momenta ne znamo šta će se desiti", mada moguće da sam prevideo nešto.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, togFU said:

Meni je nekako razumljivo da vrlo brzo batali Sergeja jer ju je LAGAO OMG

bila dve godine sa likom ništa nije skapirala ssi ... a i kad je on već špijun, kakav je ono uopšte backup ona izvukla sa njegovog telefona, za koji pritom zna šifru (?!) i lik ima Sudoku za koji ona kaže da ON MRZI - pa ako si špijun il ga zavoli ili promeni igru-tajni-chat :))

6 hours ago, togFU said:

dalje imati dva leša kojih se treba rešiti

šifra sergej? 🙂 opet, suviše mi deluje kao da firma ima tri zaposlena, pored ceo, plavke i chief of security, ne računam albino crnca i dečka-devojčicu, ispade da mimo ovo troje na vrhu svi drugi su horizontalno organizovani u firmi. Gde je zamenik tom liku iz sekjuritija da izvede još jedan spaljeni leš + uvek može da prođe priča CEO se istripovao otišao u pustinju da meditira (black mirror epizoda :))

6 hours ago, togFU said:

btw ja nisam skotnao da je on znao da ide u simulaciju, sećaš se da je bilo "posle tog momenta ne znamo šta će se desiti"

hm, ovo je tačno u pravu si, moguće da je to bilo razmišljanje u poslednjem trenutku od ove kako da sredi stvari kad već ima ove mrtve ... doduše, mi već znamo da će njih dvoje umreti jer su oni to videli na snimku jedina je razlika kako su zapravo umrli, što me opet vodi ka tome da naprave "plan b" jer su znali da je landonov "put" jedini koji je zapravo primenjiv.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Lucky said:

 🙂 

 

Da, palo mi je na pamet dok sam kucao, mislim na sifra sergej deo 🙂

i da, i meni je od samog pocetka smetalo to "gde su asistenti, zamenici, veci security"... Isto tako milijarder zivi u staroj kuci bez ograde i moze da ga kidnapuje redneck sa revolverom fazon

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2020 at 11:43 PM, togFU said:
  Hide contents

Da, palo mi je na pamet dok sam kucao, mislim na sifra sergej deo 🙂

i da, i meni je od samog pocetka smetalo to "gde su asistenti, zamenici, veci security"... Isto tako milijarder zivi u staroj kuci bez ograde i moze da ga kidnapuje redneck sa revolverom fazon

Ovo je tek glupost. Jasna mi je poenta i što je to tako, ali bi u najmanju ruku imao neki vid dodatnog obezbeđenja oko te stare gajbe. Doduše, takva je bila i dok su mu žena i dete bili živi.

On 4/29/2020 at 11:06 AM, beba isus said:

al ste ga razglibili... nije serija uopste tolko detaljno smisljena a vi trazite neke rupice 😄

Nije, ali se vidi da su hteli da je smisle detaljno i dosta uradili ok posao u tom smislu, ali ne i dovoljno.

btw, ja uopšte nisam povezao da je ova kineskinja ona ista iz Maniac (https://www.imdb.com/title/tt5580146/). Pri čemu sam tu seriju pogledao al sad da me pitate da je prepričam ne bih mogao 😞 Bukvalno se ne sećam o čemu se radi osim da su imali onaj test neke nove droge i da su se tripovali da su u različitim životima svaki put.

Link to comment
Share on other sites

 

 

8 minutes ago, Lucky said:

btw, ja uopšte nisam povezao da je ova kineskinja ona ista iz Maniac (https://www.imdb.com/title/tt5580146/). Pri čemu sam tu seriju pogledao al sad da me pitate da je prepričam ne bih mogao 😞 Bukvalno se ne sećam o čemu se radi osim da su imali onaj test neke nove droge i da su se tripovali da su u različitim životima svaki put.

a pazi tek ovo - kliknem na link da vidim o kojoj se seriji radi jer mi nije poznata, otvori se imdb stranica kad ono stoji da sam dao 1 star rating 😄 znači odlgedao sam verovatno jednu epizodu i obrisao iz sećanja 😄 

 

 

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

Ta serija je na papiru imala potencijal, čak mislim da su prve 2-3 epizode bile zabavne, onda je krenuo totalni downhill. Naravno i Ema je učinila da se pogleda koja epizoda više! 🙂

The Midnight Gospel https://www.imdb.com/title/tt11639414/

MV5BNWQ1MzBhMzctYmE3My00NjVmLTkyMTItYzJkOTlkNzQ4MjJiXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Nova serija kreatora Adventure Timea. Morao sam je pogledati zbog toga, jelda ... ali, ne znam, nekako mi je too much. AT je imao svoje "trip nadrogirani smo" momente, a ovo je takva serija od prvog renutka do poslednjeg. U suštini kao neki podcast za odrasle što je ok u teoriji ali onda ima i taj lejer da zapravo pratiš neku radnju u epizodi koja potpuno nema veze sa samom pričom. Doduše, ko hoće neka baci oko ima dobre ocene.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, G!!! said:

cekaj, laki se smeje nekoj seriji = serija je masterpiece 😛

ma jok, nisi pratio, dopala se i meni serija generalno, eno tamo pričamo @togFU i ja na tu temu. Nego je bilo pitanje da li se nekome baš baš dopala. Ja sam je pogledao u relativno kratkom roku, možda 2 dana ili tako nešto, drži pažnju, glavna ova glumica mi nije legla deluje nekako veštački njena gluma, ne znam, ali sve drugo je generalno ok izuzev nekih stvari u finišu koje smo tamo raspredali.

On 5/10/2020 at 2:06 PM, beba isus said:

sto da ne, ok je serija, sigurno bolje od spanske serije CASA DE PAPEL, isto sam izdrzao par epizoda

nije serija loša, samo ja je nisam doživeo kao masterpiece a evo g!!! jeste i to mi je bilo zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

koliko videh novi Penny je popljuvan iz razloga sto nema nista od onog sto je tu seriju cinilo zanimljivom, koja je poenta to gledati uopste sada ja ne razumem - mozda neko ko je gledao i kojem su se svidele prve sezone pojasni nesto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije ni stari penny nesto bas ekstra bio, ima problematicnih stvari, ali meni se svidela atmosfera i hemija izmedju likova, kao i fenomenalan jezik koji koriste - sa ovim novim ne znam tacno sta su mogli toliko zabrljati pa da ima ovoliko losu ocenu, ovakva ocena za serije na imdbu je ekvivalent nekoj cetvorci za filmove... tesko da je gledljivo

odgledah prve 4 epizode devsa, ovo je skroz solidno, sve cekam da zaseru sa necim jer je tematika sklona glupostima ali so far so good

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...