Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

6 hours ago, beba isus said:

kad moze lucky, mogu i ja!

Scream serija, prepuno glupih scena i cringe momenata, ali drzi paznju jebemusve :DD

što ne bi mogao, ne treba se stideti gledanja serija!

1 hour ago, Diego said:

serija The Good Place na netflixu

Prilicno lagana serija, Kristen Bell je i dalje kjut /review

ja baš nešto gledam - i nije mi baš - malo se zbabila nekako 😞

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Diego said:

mozemo posle rur fudbala! 

 

Inace odgledah jos malo serije, skroz je ok. I ne menjam misljenje o Kristen Bell. 😄

prve dve sezone su ti "medeni mesec" treća je već bračno stanje :))) javi kako ide tad 🙂

Locke & Keyhttps://www.imdb.com/title/tt3007572/

MV5BNjZkNzY4M2ItOWY0Ni00Y2ViLWE1NjItOTIyYzZjMzg5M2E1XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kao neki Smallville nove generacije... ne preporučujem osim ako baš nemate dovoljno vremena za epizode od po 1h, 10 u sezoni, i sa klifhengerom koji ukazuje da mogu ovako da "voze" do kad god požele. Naravno nisam odgledao sve, dosta sam FF-ovao jer je presporo.

Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2020 at 7:45 PM, beba isus said:

meni je kul bio locke&key, moze se pogledati iako kolko se secam je bio prepun rupa i ona keva mi je jako isla na zivce,.. a i ostali sa IQ 30

 

unortodox... dobra

keva je bukvalno preuzela ulogu od keve supermena u Smolvilu - ta "brižna majka ali glupa i ne kapira ništa dok joj se ne nacrta".

Link to comment
Share on other sites

Odgledah prvu sezonu Ozarka

Pitanje: Kako je tacno ono pranje novca 'ispravno'? Mislim, nisam neki ekspert, ali kontam bar u teoriji kako ta stvar treba da funkcionise, sto i nije neka filozofija je li. Medjutim, u ovoj prvoj sezoni, ovaj Marty treba da opere 8mil za 3 mjeseca, i on to radi tako sto trosi gomilu novca na kupovinu novih biznisa i onda debelo investira u renovaciju istih. E sad, kako on objasnjava taj inicijalni kapital? Naravno, tih 8mil u ovom konkretnom slucaju jesu od pocetka cisti, pa u teoriji i ne mora da objasnjava, ali on treba da ih preradi kao da nisu cisti, jer na taj nacin dokazuje onom Del Riu da je sposoban da je sposoban za takav jedan podvig.

Znaci, ako idemo pod pretpostavkom da on pere taj novac kao da nije cist (sto je i poenta samog plota), kako onda koj k objasnjava inicijalni kapital kojim agresivno kupuje biznise i puca bruku dodatnog kesa na renoviranje? Posebno nakon one scene gdje on svom klincu kao objasnjava pranje novca 1.01 (a i onim rednecima) i kaze ako nadjes 5mil ne mozes ti kupiti nista sa tim, bez da ti poreska skace za vrat. Ili ako zanemarimo taj problem inicijalnog kapitala, je l' stvarno treba da bude uvjerljivo da on zapravo uspe da za 3 mjeseca upumpa return od 8mil kroz failing inn, striptiz klub i tek na kraju funeral home koji je takodje failing, a da mu je pri svemu tome FBI za vratom. Ili recimo na koji nacin je on tacno trebao da pere novac izgradnjom crkve, gdje je tu return? Mozda je problem u mom nedovoljnom poznavanju same materije, ali citava stvar mi djeluje JAKO naivno, sto bi bilo ok, da jebena serija nije o pranju novca.

Ako se ovo zanemari tho, gledljivo stvar :d

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2016 at 3:09 PM, Kole said:

Blek Miror je  profi jaka serija

inace, od novih stvari ove sezone The Good Place gledam i zabavan mi je neviđeno...a Atlanta, Better Things i This is Us hvale sa mnogih strana i imam zelju da pogledam pilote ali ne stižem =o(

Son of Zorn sa pogledao pilot i nacelno je ona apsurdna komedija kao sto je trejler predstavio, ali nekako mi se ne gleda dalje od pilota

 

A Hajli, jos jedna serija za koju je pravo vreme da se pocne gledanje je Rectify kojoj poslednja sezona krece za 2 nedelje

bože kad je ovo bilo, a sve serije manje više aktulene i dalje 😞

krenuo sam da gledam atlantu sa mega velikim zakašnjenjem, dobra je serija, dosta zanimljiva izvedba, pored gotivne radnje.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, manson said:

La Casa de Papel https://www.imdb.com/title/tt6468322/

Dobra, tj prve 2 sezone, ispričana priča, završeno, tu je trebalo da stanu. Druge dve pogledao zato što sam završio prethodne pa ajde idem dalje. Deluje kao da su napravili da bi uzeli pare na popularnosti. Kao prve dve, uz varijacije, i previše neke drame i gluposti... Čekam petu 🙂

da, da, odlična, ko nije gledao. realno posle dve sezone ne treba gledati 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2020 at 7:06 PM, Lucky said:

Dead to mehttps://www.imdb.com/title/tt8064302/

MV5BNTcyOTA3ZWUtOWEwMy00YjI5LWIyNjctNTAyYjI5ZmE0NGI4XkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ako se neko loži(o) na Eplgejt pa da vidi koliko je omatorila!

Šalim se, zapravo nije toliko loše. Iskreno očekivao sam više nešto kao crnohumorna komedija a ovo više vuče na neke očajne domaćice. 

Videćemo do kraja sezone svakako.

Odgledah, definitivno je više Očajne domaćice nego neka komedija. Nisam ni skapirao da je ovo matoro već godinu dana tako da se druga sezona zapravo pojavljuje početkom maja.

Link to comment
Share on other sites

The Stranger https://www.imdb.com/title/tt9698480/

MV5BNWNlYzA2OWUtMWE1Mi00ZjMyLWExY2ItZDVlZmQ0YTMyZmEyXkEyXkFqcGdeQXVyMjYwNDA2MDE@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Nije ovo loše! Kažu recenzije knjiga je bolja (ofc) ali i ovo je sasvim solidno. 

Mini serija, osam epizoda, brzo prođe i nema klifhengera za drugu sezonu jer je nema! 

Ko nije ispratio, pojavljuje se strejndžer koji otkriva tajne ljudi "iz komšiluka" - fino napisano, na momente predvidivo ali ne previše, ima i zanimljive sporedne priče.

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, meni taj Stranger kao neka britanska sapunica, u jednom momentu je bilo 10 nerešenih "misterija" a fazon dve epizode do kraja 😄 i onda su ih razrešili kao 😄 ok dok se gleda, na kraju ništa spec, može da se odgleda a ne mora.

 

Možda je moj utisak takav jer sam dan pre završio sa gledanjem ove serije, koja mi je baš fino legla.

https://www.imdb.com/title/tt8134186/?ref_=fn_al_tt_1

MV5BODY3ODVjYjUtNTBiMy00ZjlkLTg5MTItNDU5

Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2020 at 8:38 AM, togFU said:

Šta znam, meni taj Stranger kao neka britanska sapunica, u jednom momentu je bilo 10 nerešenih "misterija" a fazon dve epizode do kraja 😄 i onda su ih razrešili kao 😄 ok dok se gleda, na kraju ništa spec, može da se odgleda a ne mora. 

Jeste kao sapunica ali mi je ok kako se prepliću priče i dopada mi se što suštinski nisu sve rešene. Možda u knjizi jesu ali onako dosta toga je ostalo sporedno nerešeno, malo vuče na taj dinastija fazon neki 🙂 ali više zbog toga što su kao svi nešto šatro bogati ...

On 4/22/2020 at 8:38 AM, togFU said:

Možda je moj utisak takav jer sam dan pre završio sa gledanjem ove serije, koja mi je baš fino legla. 

e za ovo se spremam, skinuo sam i na listi mi je posle ovoga što sad gledam:

I Am Not Okay with This - https://www.imdb.com/title/tt9446688/?ref_=ttep_ep_tt

MV5BMWM5YzhmNGMtZTI4Ny00MGM4LThkYjAtMDIyMTEwNTQyZmQ1XkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kratko, zabavno ... naravno da će svi reći stranger things ali šta danas nije stranger things! a i ST je ono nešto iz osamdesetih ... u svakom slučaju fino idu epizode, nisu dugačke, lepo glume ovi, setting je ceo blesav u gradu u zabiti...

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

Kratko, zabavno ... naravno da će svi reći stranger things ali šta danas nije stranger things! a i ST je ono nešto iz osamdesetih ... u svakom slučaju fino idu epizode, nisu dugačke, lepo glume ovi, setting je ceo blesav u gradu u zabiti...

doduše, nisam mogao da se otmem utisku da se poslednja epizoda baš nekako čudno završava, pa sam morao da izguglam, iako su planirali 8 epizoda na kraju je snimljeno 7, ne znam koliko su krpili iz te osme i spajali u sedmoj ali jeste malo neobičan završetak sezone. a vidim da nema najave za sledeću pa izuzev tog jednog momenta možda se može posmatrati kao "celina".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...