Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

pa koje je nolajfovanje potrebno da se isprate ove serije pffff

anyway Witcher, meni odlican, sve mane u kastingu koje su nam poznate iz najava, su apsolutno potvrdjene i steta zbog toga zaista

I sama Yen je promasaj stos mene tice, bard je isto smorina 

Ali zato je Geralt retko dobro pogodjen sa kastingom, i kako serija odmice tip je sve bolji u svojoj ulozi, scene iz igara su  dobro prenete, bar koliko se ja secam

Produkcija nije na nivou HBO-a, i manje vise sami efekti za koje tesko da ce neka serija dostici u skorije vreme, vec vise rad kamere je losiji ali nije neka katastrofa (a i ako se setimo prviih sezona GoTa nisu ni oni bili na top nivou)

Stos mene tice odlican uvod za serijal, moze to i bolje naravno, a verujem da ce i biti tako. Iz neznanja da ima 8 epizoda proprilicno sam se smorio saznavsi da nema sledece, iako je solidno zatvorena prica

e da netflix besplatan do 15 januara, pa picim serije do pola noci kao nenormalan iako znam da je sve samo tri klika daleko od gledanja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Witch kao hamburger iz Meka - jeftin, brz, plitak, nezadovoljavajuc. Kao i vecina drugih stvari na Netfliksu. Jeftina i brza zabava za uz dorucak.

Disney je odradio mnogo bolji posao sa tematikom usamljenog jahaca iz fantasy univerzuma, koji spasava nevino bice u inat opasnostima. Kroz Mandaloriana. Komicno je zapravo koliko su iste te dve serije, i koliko je Netflix fejlovao u odnosu na Disney.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Witcher sve kad se sabere i oduzme. Produkcija je izašla iz pakla i kada ne bi bio Netflix nego SiFi niko ne bi ni primetio, ali ovako... Što se kastinga tiče, on je posle produkcije najgori, ali se čovek navikne. Nisam siguran kako su ljudi koji nisu čitali knjige uspeli da isprate prvih 4-5 epizoda. Poslednje dve epizode su verovatno najbolje i deluju skoro u potpunosti izlovane od prethodnih šest. Dijalozi imaju uspone i padove...

Sad kad čitam ne deluje baš najbolje, ali ako serija natera nekog da pročita knjige, to bi valjda trebalo da bude dovoljno, a deluje da je moguće!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

otprilike je i to moje predznanje, i dobar je witcher

jedina prava  zamerka je sto je zena totalno odlepila na ovog supermena obucenog u witchera 😂

 

Mindhunter - auh kakva serijetina, prevrh -  a jos je i tu i Anna Torv 😄 stara prijateljica jos od Fringe-a,  progutao sam prvu sezonu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mladenq said:

druga je jos bolja, ali je treca stavljena na 'indefinite hold'   :  '  (

awwww... sad izguglah da se dejvid fincher okrenuo drugim projektima, da su raspustili glumce, ali da se mozda mogu vratiti ponovo ovoj seriji (nema sanse)

14 hours ago, Lucky said:

Outsider

download.jpg

Meni je ovo super! Napeto, zanimljivo, brzo prođu epizode, dobri su glumci, sve pohvale.

Malo me podseća na cancelovani Outcast po atmosferi.

ovo stvarno obecava, svidja mi se kako je true detective pokrenuo ove ozbiljnije detektivske price

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oukej, zavrsila se "The Man in the High Castle". Dobra serija sa neiskoriscenim potencijalom i donekle razocaravajucim zavrsetkom. Nije GOT nivo, ali je bilo dovoljno boljih umesto ovog koji smo dobili.
Amazon je trebalo da, umesto da siri postavu, kondenzuje pricu i propisno zavrsi glavne niti. Pozurili su i to se vidi i oseca u poslednjoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odgledah ponešto dok sam bio u avionu pa da podelim:

The Kominsky Methodhttps://www.imdb.com/title/tt7255502/

MV5BMDg1NDNiNTUtOWQyMi00ZmFhLTg0YTEtNzgyYjBiMjhhOWE3XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ovo je solidno, nisam znao za ovo uopšte, Arkin mi je makar duplo bolji od Daglasa iako je i ovaj solidan. Deluje da su se obojica baš dobro zabavljala tokom snimanja :)

Fleabaghttps://www.imdb.com/title/tt5687612/

MV5BMjA4MzU5NzQxNV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTg3MDA5NzM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Super napisano i dobar taj drama komedija aka dramedija fazon, ali mi je ova Fibi toliko odvratna da sam sve vreme jedva gledao scene u kojima je, a koje su 85% serije :)) Taj fazon da je ona kao nekom privlačna što se provlači kroz seriju totalno ne pije vodu ali ona je pisala, šta da se radi :) Ali baš dobro napisano, odlična radnja i epizode. Glumci takođe.

Life in Pieceshttps://www.imdb.com/title/tt4384086/?ref_=nm_flmg_act_3

MV5BYTg2ZGFiZGUtYmFjOC00Y2RiLTliNTItN2FjZGI1NjA1ZDNmXkEyXkFqcGdeQXVyNjg4NzAyOTA@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Predvidivo i dosadno.

Superstorehttps://www.imdb.com/title/tt4477976/

Za razliku od ovog iznad, ne mogu da kažem da nije interesantno.

MV5BNzM2OWM1MTUtNmNhYy00ZDJlLTgyYWQtOWY3ZmVjYjNiN2U4XkEyXkFqcGdeQXVyODUxOTU0OTg@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Altered Carbon s02

smece, kako li su samo uspeli da od neceg iole originalnog u prezentaciji, sadrzaju i samoj glumi dodju do potpnog tresha u ovako kratkom roku nije mi jasno

sve je omanulo, ok falcon glumi to sto glumi meni je to sve sranjkasto za glavnu ulogu... od cyberpunk noir price dosli smo do govnjivog marvela

Mogli su samo da ubace glumce da glume AI-e.... to im jedino od ruke ide kako treba

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zavrsih Outsidera

ovu zadnju epizodu da su benioff i weiss pisali tesko da bi bila gora, ne znam je l ocajnija ona pucnjava na pocetku ili obracun sa babarogom

mada nisu nesto puno bolje ni ove sto su prethodile zadnjoj, serija pocinje solidno ali, po meni, drasticno pada sa svakom narednom epizodom, overall 6.5/10

cak se, kao i got-u, na kraju ep pojavljuju ovi pisci da objasnjavaju stvari :d, to izgleda postaje forica, "ne mozemo mi toliko sranje napisati koliko ti mozemo kasnije 'objasniti' zasto nije sranje"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...