Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 9/11/2019 at 5:14 PM, Lucky said:

p17055542_b_v8_aa.jpg

Poslednja sezona u toku, gledam i valjam se od smeha. I nekako mi je ok što se zna da je poslednja, valjda će da je završe kako valja.

Trenutno još tri epizode do kraja. Za sada plot nije loš, ali videćemo.

Gotov Pričer!

Ima zadovoljavajuć kraj. Pomalo "smiren" i ne baš posebno lud kakva je inače serija bila od početka do kraja, donosi OK završetak serije, ne znam koliko prati strip nisam ga čitao. I OK je što su im dali priliku da ga završe ovako da ima kraj, a ne da otkažu seriju i da priča ne bude ispričana do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Carnival Row

pa proprilicno dobra serija, orlando konacno izgleda kao da je zavrsio pubertet, i dobro glumi moram priznati

ona mala sa obrvama, ima nesto i iritantno i sladjano u sebi

ostatak uloga je sjajan, sama prica otkriva zanimljiv svet, steta sto je toliko radnja fokusirana na politicke spletke a ne na otkrivanje tog sveta i tog epskog sukoba, ili na same karaktere koji su sasvim zanimljivi i dopadljivi

CGI je odlican, generalno sve izgleda prezanimljivo u tom steampunk/fantasy svetu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 hours ago, G!!! said:

Catch-22

https://www.imdb.com/title/tt5056196/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

 

Odlicna, Kluni producirao, a on vec neko vreme toliko pravi otklon od holivuda da je to samo po sebi zanimljivo

dobra gluma, glavni glumac je pa poprilicno dobro odglumio,  ima izgled i neki smek starog holivuda, sjajan je 

preporuka

Catch 22 mi je najpozitivnije iznenađenje ove godine - ima taj antiratni apsurdni humor koji me podseća na M.A.S.H.

Link to comment
Share on other sites

^

bas to, podseca na MASH, mada kako odmice postaje na neki nacin teza prica

Poceh da gledam Killing Eve, zanimljivih par epizoda na pocetku, solidan koncept, iako negde u sustini predvidiv, dobar uvrnut crni humor se mestimicno pojavljuje... zanimljivo kako efikasno i lako ubace toliko toga ujednu epizodu (shvatih to pokusavajuci da ukljucim zenu da gleda samnom od 3. epizode)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao prve dve epizode Treadstonea, nije loše, gledljivo je

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Probao da gledam Batwoman. Drvena gluma, tanak scenario, dvodimenzionalni likovi. Odgledao 3 epizode, i digao ruke, jer nisam uspeo ni za šta da se uhvatim. Bukvalno jedini interesantan lik mi je fensi polusestra koja vodi dupli život kao lekar u ilegalnoj klinici, i to je to.

Link to comment
Share on other sites

ja sam hteo da probam, ali sam video očajne ocene i kritike u kojima su napljuvali, pa sam preskočio, ionako ima šta da se gleda u poslednje vreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/4/2019 at 8:39 PM, beba isus said:

lucky je skandalozno ubio rur

preporuka za seriju the sinner, 2 sezone, prva mi je bila bas dobra, druga malo losija

lucky ubico vrati nam pare

uplati mi kredit na mobilni jer ne mogu da ti pustim dok ne uplatiš pa onda!

 

21 hours ago, Longleyy said:

ček dok dođeš do druge sezone ako već nisi 🙂

šteta što je cancelovana, tako da ono ostaje dosta otvorenih pitanja.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Black Mirror Sezona 5 - kakvo đubre :((

Prva epizoda još i nekako, ima neke obrise nekog black mirror fazona ajd ... druga epizoda drama u fazonu onih britanskih serija sa bbc-ja na kablovskoj, treća neki teenejdž fazon i zapravo majli sajrus je najmanji problem tu.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dule_smor said:

brate prva epizoda je vrh, nho! 😄

fu Laki, istipovao si me da je izasao novi black mirror 😞

izvini, late registration sam ove godine za gomile serija 😞 a iskreno posle ovakvih epizoda ne znam ni šta bih očekivao naredne sezone 😞 

Final Space Season 2 

62258302_2308356759202588_1914853560525258752_n.jpg

Konačno odgledah do kraja i drugu sezonu. I dalje super napisano, odličan scenario ... Jedini "problem" je što lik piše kao da će imati 6 sezona, pa ako bude otkazana negde u međuvremenu biće bez odgovora na gomilu pitanja.

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2019 at 9:32 AM, Lucky said:

izvini, late registration sam ove godine za gomile serija 😞 a iskreno posle ovakvih epizoda ne znam ni šta bih očekivao naredne sezone 😞 

Final Space Season 2 

62258302_2308356759202588_1914853560525258752_n.jpg

Konačno odgledah do kraja i drugu sezonu. I dalje super napisano, odličan scenario ... Jedini "problem" je što lik piše kao da će imati 6 sezona, pa ako bude otkazana negde u međuvremenu biće bez odgovora na gomilu pitanja.

Netflix je ozloglašen zbog algoritma koji čini obnavljanje serije posle 2. sezone jako teškim, i što ne daju nikom drugom svoje serije (kao npr. Brooklyn 99 što su preuzeli od Foxa).

Link to comment
Share on other sites

On 12/6/2019 at 9:16 PM, Jose Jimenez said:

Netflix je ozloglašen zbog algoritma koji čini obnavljanje serije posle 2. sezone jako teškim, i što ne daju nikom drugom svoje serije (kao npr. Brooklyn 99 što su preuzeli od Foxa).

Onda srećom po nas - The show was renewed for a third season a week after the second finished airing. :)

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...