Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 3/25/2019 at 9:13 AM, G!!! said:

The Umbrella Academy

toliko potencijala i toliko zanimljivih detalja koje su usrali nekim patetisanjem, dijalozima i ritmom same serija

^ qft. Serija je komotno mogla da ima 8 epizoda po 40 min u ovoj prvoj sezoni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

The OA - Season 2 https://www.imdb.com/title/tt4635282/?ref_=ttep_ep_tt

MV5BMTY5OTkwNDkzOF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDEyNzI1NzM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne uspevam da pronađem gde smo pričali o seriji već ... u svakom slučaju pojavila se druga sezona, meni je nekako tekla "logičnije" nego prva jer sad znamo šta se događa i šta da očekujemo, nema tu previše nekih iznenađenja. 

Međutim sam kraj i poslednja epizoda su opet otišli u WTF smeru, pri čemu ne mogu da se odlučim da li je dobar WTF smer ili loš WTF smer.

ono što mi se dopalo, nevezano za smer WTF-a je što su prešli u dimenziju u kojoj su oni sami glumci odnosno Brit i Džejson Azjeks koji zapravo glume seriju OA ... videćemo kako će to da razmotaju u trećoj sezoni

Ali ko nije gledao prvu ili mu se nije dopala druga svakako neće to da promeni.

I ne mogu i dalje da se opredelim prema faci ove Brit dal' mi je ok ili je odbojna totalno, zavisi od kadra do kadra.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

o.O 

pa on snima nesot u lollivudu :D

Izglda da je nasledio Šerbedžiju kao dežurni Rus :D

BTW ovaj serijal nije striktno holivudski. Deluje mi da je Netflix otkupio prava za gomilu raznih kratkometražnih filmova i upakovao u kvaziseriju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 4/22/2019 at 3:47 PM, DJAPEH8 said:

 

Hoho 

jel ovo nešto kao Revenge samo nije?

Ujedno, ne znam da li neko gleda i drugu sezonu

Happy!

MV5BNzk2NjYxMDMxMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzQxODcwNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

ali je jedno pet puta bolesnija od prve, ako je to ikako moguće. Žao mi je samo što će je verovatno cancelovati, mislim da je ovo ipak previše za prosečne gledaoce, a izgleda da i rejtinzi to pokazuju, pa se nadam makar nekom smislenom kraju pre tog cancela. Meni je genijalno, valjam se od smeha u svakoj epizodi, ali ono ... otišli su korak dalje od prve sezone i od recimo Preachera sa kojim možda i dele ponešto zajedničko i mislim da se to neće svideti ljudima.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky Ne znam, nisam gledao Revenge, ali deluje mi da nije ni blizu 🙂 Doduse, meni je Big Little Lies bas legla, mozda zato sto nisam nista ocekivao od nje, vec je odgledao na nagovor zene. Druga sezona je izasla iako mislim da su mogli opusteno zavrsiti na samo jednoj, kontam da ce usrati. Mada u drugoj uskace i Meryl Streep, tako da videcemo...

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2019 at 4:52 PM, DJAPEH8 said:

@Lucky Ne znam, nisam gledao Revenge, ali deluje mi da nije ni blizu 🙂 Doduse, meni je Big Little Lies bas legla, mozda zato sto nisam nista ocekivao od nje, vec je odgledao na nagovor zene. Druga sezona je izasla iako mislim da su mogli opusteno zavrsiti na samo jednoj, kontam da ce usrati. Mada u drugoj uskace i Meryl Streep, tako da videcemo...

ne počinje mi se gledanje tako nečega, ali mislim da ću morati, čisto da vidim da li ima sličnosti i da li je to taj fazon neki.

Link to comment
Share on other sites

Unbreakable Kimmy Schmidt 

MV5BMTgyNTQyNjUwN15BMl5BanBnXkFtZTgwNjMwNjUzNzM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Odgledah i finalnu sezonu ... šta znam. Bila mi je super zabavna serija u prve dve sezone, treća već nešto slabija a četvrta onako... više sam pogledao pošto sam znao da je finalna pa kao hajde da vidim šta će da se desi.  Kraj je i OK, ali ovih par epizoda finalnih su onako ... izuzev "alternativni univerzum" epizode :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/10/2019 at 10:43 AM, Lucky said:

jel ovo nešto kao Revenge samo nije?

Ujedno, ne znam da li neko gleda i drugu sezonu

Happy!

MV5BNzk2NjYxMDMxMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzQxODcwNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

ali je jedno pet puta bolesnija od prve, ako je to ikako moguće. Žao mi je samo što će je verovatno cancelovati, mislim da je ovo ipak previše za prosečne gledaoce, a izgleda da i rejtinzi to pokazuju, pa se nadam makar nekom smislenom kraju pre tog cancela. Meni je genijalno, valjam se od smeha u svakoj epizodi, ali ono ... otišli su korak dalje od prve sezone i od recimo Preachera sa kojim možda i dele ponešto zajedničko i mislim da se to neće svideti ljudima.

Odgledah, totalni klif henger koji će najverovatnije morati da se nadoknadi čitanjem stripa pošto mi nešto ne deluje da će ovima produžiti seriju na treću sezonu ali ajde, živi bili pa videli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/5/2019 at 9:02 PM, manson said:

Santa Clarita diet sezona 3 na Netflixu, skroz dobro, čak ima i Srba ovaj put :)

Gledam celu treću sezonu uz info u glavi da će četvrta biti poslednja jer sam mislio da sam to tako negde pročitao - ispostavlja se da je treća zapravo poslednja 😞 tj. da cu cancelovali posle treće sezone.

kakva glupost, bukvalno ništa nije rešeno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/15/2019 at 8:25 PM, manson said:

cancel? bezveze 😞

neko bi rekao anti-srpski lobi!

šalu na stranu, nije ovo prva serija u kojoj srbi nisu bad guys a koju otkažu "preko noći".

bila je i ona happy endings - Eliza Kup i Eliša Katbert dve srpske snajke, pa i nju otkazali iako je bila gledana - https://www.imdb.com/title/tt1587678/

Link to comment
Share on other sites

The Good Placehttps://www.imdb.com/title/tt4955642/

MV5BZTc2ZDQ1ODMtNDZlYS00ZmEyLThlOTQtNjg0MGFlZjkzYjhlXkEyXkFqcGdeQXVyODUxOTU0OTg@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Majko mila gde su oni otišli sa ovom serijom, skapirali su valjda i sami pa najavili samostalno da će naredna sezona biti poslednja, što je i dobro, pošto je ovo najdalje moguće od one prve gotivne sezone. ima pokoja fora, ništa dalje od toga, a priču su zakomplikovali neviđeno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...