Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 12/1/2018 at 9:03 PM, mladenq said:

haha, manje vise je to i kod mene prelomilo, ali na zalost nije toliko centralna figura, tj bar ne u ovih prvih par ep sto sam pogledao:D

onda da ne gledam? :))

On 12/2/2018 at 8:44 AM, Kemp. said:

Iju, ja sam krenu da skipujem serije kad vidim da ona glumi. Previse je ima okolo.

ja je se posle onog stiven kingovog nešto ne sećam, ali možda ne gledam prave filmove!

Link to comment
Share on other sites

Odgledao dve sezone Travelers https://www.imdb.com/title/tt5651844/

moram reci da sam krajnje prijatno iznenadjen, uopste nije treshy, super su dijalozi i ima sjajnih likova.

Rupa u prici tona, al dalo se i ocekivati. Preporuka

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Into the darkhttps://www.imdb.com/title/tt8427140/

MV5BMjQxMzU2MzQzM15BMl5BanBnXkFtZTgwMTU2MjU2NjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Koji "rolerkoster" od serije - prva epizoda je nešto najgluplje što sam pogledao, onda je druga bila krajnje solidna i topla preporuka a onda treća neka jeftina kopija doni darka. Srećom pa su sve nezavisne pa se mogu gledati kao odvojeni filmovi. U tom slučaju samo broj dva ima nekog smisla.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bodyguard
https://www.imdb.com/title/tt7493974/?ref_=nv_sr_1

Dobro je što je napeto i ima nekih scena koje deluju dosta realno i imate osećaj kao da ste tamo. Do pred kraj je prilično dobra, ali sam kraj mi se baš nije dopao. I onda kad ti se ne dopadne kraj kreneš da tražiš greške i propuste i onda odeš u pakao. Po meni su usrali kraj, ali ako neko misli da nisu, voleo bih da čujem, jer bih voleo da preporučim seriju, a ne mogu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Black Monday, solidno osveženje u gomili politički-korektnih serija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2019 at 9:12 PM, Crno-Sunce said:

The Umbrella Academy

Presjajno. Retko da se desi da je ekranizacija stripa desetostruko bolja od izvornog materijala.

ovo mi stoji na listi za gledanje, dobro si me podsetio da se pojavilo :)

15 hours ago, sttevann said:

Brooklyn 99 - odlicna zabava. Lagane epizode od po 20min, gomila zanimljivih likova.

ja za ovu nisam ni znao dok je slučajno nisam uhvatio na nekom rendom kanalu u danskoj i onda sam odgledao 5 epizoda za redom... 

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2019 at 9:12 PM, Crno-Sunce said:

The Umbrella Academy

Presjajno. Retko da se desi da je ekranizacija stripa desetostruko bolja od izvornog materijala.

ne mogu da kažem da sam toliko oduševljen, jer bi epizode mogle komotno da budu kraće po 10-15 minuta, ali solidno je, može da se pogleda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

postoji i film od pre 20 godina koji je prosao kako je prosao. naravno da nije slucajan trenutak kada je cela prica dozivela osvezenje i uspeh. krojena po meri levicarsko-liberalnih retarda.

elem, gledao nekoliko filmova u poslednjih par nedelja:

polar - smece na kvadrat. ceo film sam imao osecaj da gledam neku abominaciju nastalu ukrstanjem sin sitija i kik esa.

creed 2 - njah, roki ko roki, samo ovde moramo da vidimo kako je tesa tomson uspesna crna zena uprkos svim zdravstvenim nedacama!

the favourite - vrlo dobra period drama sa elementima art filma (s obzirom ko je reditelj ne cudi) koji su mi upropastili dozivljaj na samom kraju.

green book - dosta podseca na slicne filmove snimljene 80/90ih (driving miss daisy direktan uporedni primer). nema preteranog proseravanja, iako sam to ocekivao, tako da radi posao.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, toma said:

postoji i film od pre 20 godina koji je prosao kako je prosao. naravno da nije slucajan trenutak kada je cela prica dozivela osvezenje i uspeh. krojena po meri levicarsko-liberalnih retarda.

elem, gledao nekoliko filmova u poslednjih par nedelja:

polar - smece na kvadrat. ceo film sam imao osecaj da gledam neku abominaciju nastalu ukrstanjem sin sitija i kik esa.

creed 2 - njah, roki ko roki, samo ovde moramo da vidimo kako je tesa tomson uspesna crna zena uprkos svim zdravstvenim nedacama!

the favourite - vrlo dobra period drama sa elementima art filma (s obzirom ko je reditelj ne cudi) koji su mi upropastili dozivljaj na samom kraju.

green book - dosta podseca na slicne filmove snimljene 80/90ih (driving miss daisy direktan uporedni primer). nema preteranog proseravanja, iako sam to ocekivao, tako da radi posao.

kul, ali filmovi su na onom drugom aktivnom topiku koji se ne zove Serije koje pratite :P

 

Krenuh ove Titans-e, i ono razvodnjeno sa nekako nabacanim krvavijm akcionim scenama, da nije njih mogao bi da prodje kao pravi deciji materijal ala avengersi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Umbrella Academy

toliko potencijala i toliko zanimljivih detalja koje su usrali nekim patetisanjem, dijalozima i ritmom same serija

 

Love, Death and Robots

ovako uradjenu kratku formu  bih mogao gledati svaki dan do kraja zivota :P  em su im teme sjajne, em su sjajno i raznovrsno animirane, glasovi su cisa pobeda, imam zelju da min. polovinu ovih epizoda gledam u kontinuitetu

milion pluseva i maraka za ideju i realizaciju

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...