Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

23 hours ago, sttevann said:

Jbt al je Jonah Hill smrsao O.o 

istini za volju, u jednom trenutku je bio i duplo debeo u odnosu na to što je standardno debeo :))

18 hours ago, togFU said:

Prva epizoda te uvuče, i tako iz epizode u epizodu kao očekuješ neko razrešenje, neki momenat istine, koga nema ni do samog kraja

neeeeeee... pa zato i gledam :( mislim da sam stigao do sedme epizode, sad jedino da pogledam "da se ne baci".

Link to comment
Share on other sites

Jel neko skinuo Money Heist, ali spansku verziju?
Ameri su uzeli 15 epizoda i napravili dve sezone, od 13 i 9 epizoda, po 40 minuta. U originalu su po 1h i 10 minuta epizode.
Pokusavam da nadjem sub za ovu verziju od 15 epizoda, probao subscene/open subtitles/addic7ed ali nisam uspeo.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2018 at 6:46 PM, togFU said:

Ja odgledao, pre neki dan, zaboravih ovde da napišem da NE GLEDATE NIKAKO pošto je đubre :)

Prva epizoda te uvuče, i tako iz epizode u epizodu kao očekuješ neko razrešenje, neki momenat istine, koga nema ni do samog kraja. I onda skontaš da je radnja maltene random... znači sviđa mi se odabir glumaca, gluma, okruženje i ceo taj "commonerski blade runner" univerzum, ali fali najvažnije - priča.

Čitao sam i o fejk botovanju ocena na IMDB, tako da sam ovome dao ocenu 1/10

ubio si me u pojam, pogledao sam sedmu epizodu i bio sam na fazon - ne merem više :)

Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2018 at 9:05 PM, Thunderstorm said:

Jel neko skinuo Money Heist, ali spansku verziju?
Ameri su uzeli 15 epizoda i napravili dve sezone, od 13 i 9 epizoda, po 40 minuta. U originalu su po 1h i 10 minuta epizode.
 Pokusavam da nadjem sub za ovu verziju od 15 epizoda, probao subscene/open subtitles/addic7ed ali nisam uspeo.

 

https://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=tt6468322 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

ubio si me u pojam, pogledao sam sedmu epizodu i bio sam na fazon - ne merem više :)

Drago mi je :D
Nažalost ti si "kolaterarna šteta" što bi rekli ovi iz NATO-a, ali nadam se da će bar neko još pročitati sve ovo PRE nego što krene da gleda :)

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, togFU said:

Drago mi je :D
Nažalost ti si "kolaterarna šteta" što bi rekli ovi iz NATO-a, ali nadam se da će bar neko još pročitati sve ovo PRE nego što krene da gleda :)

jedino me zanima kako izgleda ta originalna norveška serija na kojoj je ovo bazirano, da li je isti scenario ili pak ima neku drugu priču koja je možda interesantnija.

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2018 at 10:05 PM, sttevann said:

https://www.imdb.com/title/tt6048596/

Skoro sam zavrsio The sinner prvu sezonu, ostala mi jos poslednja epizoda (sutra za voz pre posla).

Odlicna, otprilike je neki mix The night of i True detective.

Sem ako se ne usere nesto bas u poslednjoj epizodi. :D

 

u ovo deluje odlično, nisam ni čuo za ovu seriju do sad.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao prvu sezonu The Rain - skandinavski postapoc gde je većina čovečanstva zbrisana virusom koji prenosi kiša. Sviđa mi se što, za razliku od Walking Dead gde imaš jasne dobrice i negativce, ovde nije toliko jasna linija razgraničenja, i svako ima motive zašto to radi, a ne "lud sam pa držim zombi ćerku u sobi".

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...