Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

odgledao sam Electric Dreams, ona serija što je kopija Black Mirror-a, i zaista jeste kopija. Mislim da je @f4ts0 napisao ovde da mu je i bolja lol

Nije bolja, dosta je lošija, mada zanimljivo je kako su poređali epizode po kvalitetu. Kako se bliži kraj sezone, tako su i epizode sve bolje i bolje, što je malo čudno, neko će bataliti seriju nakon odgledane 3 epizode, pa neće ni stići do poslednje 3 koje su najbolje... sve u svemu, može da se odgleda, mada ništa spec zaista.

Link to comment
Share on other sites

The Terror

Vrhunska, nisam ocekivao nista, a nisam pokvario sebi dozivljaj listajuci wikipediju o istinitom dogadjaju na kojem je bazirana radnja (a tek knjigu nisam citao :P )

Tako da eto kome je do miks avanture misterije i istine, neka pogleda, casting je odlican, ritam malo sporiji ali dobro lezi

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2018 at 6:02 PM, togFU said:

odgledao sam Electric Dreams, ona serija što je kopija Black Mirror-a, i zaista jeste kopija. Mislim da je @f4ts0 napisao ovde da mu je i bolja lol

Nije bolja, dosta je lošija, mada zanimljivo je kako su poređali epizode po kvalitetu. Kako se bliži kraj sezone, tako su i epizode sve bolje i bolje, što je malo čudno, neko će bataliti seriju nakon odgledane 3 epizode, pa neće ni stići do poslednje 3 koje su najbolje... sve u svemu, može da se odgleda, mada ništa spec zaista.

a ko kaze da Black mirror nije kopija Electric dreamsa, posto je EL. Dreams baziran na knjigama napisanim pre Black mirrora, pa je mozda tvorac Black mirrora bio ljubitelj knjiga filipak dika???

A?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2018 at 6:02 PM, togFU said:

odgledao sam Electric Dreams, ona serija što je kopija Black Mirror-a, i zaista jeste kopija. Mislim da je @f4ts0 napisao ovde da mu je i bolja lol

Nije bolja, dosta je lošija, mada zanimljivo je kako su poređali epizode po kvalitetu. Kako se bliži kraj sezone, tako su i epizode sve bolje i bolje, što je malo čudno, neko će bataliti seriju nakon odgledane 3 epizode, pa neće ni stići do poslednje 3 koje su najbolje... sve u svemu, može da se odgleda, mada ništa spec zaista.

MAda on the serious note, koja je razlika izmedju black mirror ili el. dreams? ISto sranje samo se drugacije zove. Ajd jedino u Black Mirroru igra ona sto je bila klinka u trainspottingu, a meni je ona bas carica (posebno jebeni akcenat)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, f4ts0 said:

MAda on the serious note, koja je razlika izmedju black mirror ili el. dreams? ISto sranje samo se drugacije zove. Ajd jedino u Black Mirroru igra ona sto je bila klinka u trainspottingu, a meni je ona bas carica (posebno jebeni akcenat)

Napisao sam već da mi je kopija, a kad je nešto kopija obično ima dosta sličnosti, a razlika je u kvalitetu. U ovom slučaju u pitanju je loša kopija, jer mi je kvalitet dosta ispod Black Mirror-a, i to je osnovna razlika. Priče, produkcija, sve mi je baš dosta ispod nivoa black mirror-a i na momente baš deluje jako jeftino sve.

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2018 at 3:51 PM, Kole said:

killing eve, zavrsila prva sezona, mnogo mi se svidja...
https://www.imdb.com/title/tt7016936/?ref_=nv_sr_1

da si nisam pokvario s3 expansea citanjem knjiga, trenutno bih zaredjao i knjige po kojima se radi killing eve 

 

pokvariše mi celu sezonu, sa zadnjom scenom. Mislim stvarno a i šire.

Edited by BoskoG
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

^ dobra, pred kraj malo predvidiva, ali dobra

videh da niko nije pomenuo https://www.imdb.com/title/tt6468322/ , svaka preporuka, i osveženje od gomile US serija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jack Ryan - dobro pocinje a onda se zakucava i pretvara u jeftino toliko puta vec vidjeno americko sranje (i to holivudsko, a na to bas nismo navikli u serijama)

mislio sam da ce biti nesto poput homelanda dok je bio vrh, ali avaj ovaj ne da nije docekao 3 sezone vec je na polovini prve postao klise svih klisea (dodirujuci aktuelnu temu terorizma  povrsno i previse blago, mada kontam za US trziste je to sokantno i nesto nevidjeno)

steta, ima dopadljive glumce, i sasvim fino odradjen pocetni zaplet 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/27/2018 at 10:41 PM, Kemp. said:

Ending sezone je odlican, sad treba cekati nove epizode aaa ;(

Uglavnom, mene su kupili

 

boss

odgledah, nisam očekivao ovakav kraj :)) zapravo nisam imao pojma kako će to sve da prođe, ali ovo je baš bilo potpuno na drugu stranu od bilo čega :))

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

Gleda li ko Maniac? :)

MV5BMjUyMDE4MzkzN15BMl5BanBnXkFtZTgwMzIwMTYzNjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne mogu se uopšte odrediti prema ovoj seriji. Iako Hilla ne gotivim baš, nekako prelazim preko toga, ali sama radnja mi je i dalje na ivici da li da je shvatim kao komediju i onda tako i gledam nadalje, ili kao "dramu".

Ja odgledao, pre neki dan, zaboravih ovde da napišem da NE GLEDATE NIKAKO pošto je đubre :)

Prva epizoda te uvuče, i tako iz epizode u epizodu kao očekuješ neko razrešenje, neki momenat istine, koga nema ni do samog kraja. I onda skontaš da je radnja maltene random... znači sviđa mi se odabir glumaca, gluma, okruženje i ceo taj "commonerski blade runner" univerzum, ali fali najvažnije - priča.

Čitao sam i o fejk botovanju ocena na IMDB, tako da sam ovome dao ocenu 1/10

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...