Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

odgledah DARK i ja, ok je, i jasno je otkud poređenje sa Stranger Things, nije da nema elemenata. Sve u svemu vrlo dobro, čekamo S2!

Iz dosade odgledah i dve epizode ove serije, u principu ništa novo nećete saznati (zapravo ovo je malo glupo reći, zavisi koliko ste matori odnosno koliko znanja posedujete), međutim ukoliko ste fan Black Mirror-a, mislim da ovo morate bar probati da gledate, čisto jer je pisac Black Mirror-a autor ove serije i host. Možemo reći da je sve ovo pre-black mirror materijal, odnosno bavi se istim temama samo na drugačiji način.

 

 

Link to comment
Share on other sites

MV5BNGQ0MDZkOTUtMDZmZS00YWFhLWFjYWQtYWJkNGQwMTY4MmQwXkEyXkFqcGdeQXVyNjMxNzcwOTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Krenuo sam da gledam novu sezonu Will & Grace i šta ga znam.

Bukvalno su se i oni nakačili na voz lgbt triggered trump priče... ne mogu da kažem da ih "krivim", totalno se vidi ta razlika u periodu od pre 10 godina kada je bila poslednja sezona i perioda sada koliko se situacija promenila, ali je ipak preterano... prvih pet epizoda je bilo pljuvanje trampa (što ni ne čudi jer su kao deo kampanje za hilari i napravili onaj kratki klip) ... kad se to ostavi po strani, humor je i dalje ok, kome se dopadalo šta grejs priča, radi i kako izgleda tada, dopašće se i sada, osim što su svi matoriji za po deceniju...

Link to comment
Share on other sites

realno Laki, ovde moram da stanem na mohr-ovu stranu, čemu gledanje tog sranja?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Highl1 said:

realno Laki, ovde moram da stanem na mohr-ovu stranu, čemu gledanje tog sranja?

ma nemam ja problem sa stranom, jebem li ga, meni je serija bila smešna onomad kad se davala na studio b pre 15 godina ... mislim, nemam neku argumentaciju da vam kažem što ili da pričam kako "haha šalio sam se i meni je sranje". ona keren mi je oduvek bila "piš živi" a i grejs ... džek me je oduvek nervirao ali kapiram da je takav i "napravljen".

9 hours ago, mohr said:

video typo odma al je serija tol'ko losa da me mrzelo da preprevljam,ono realno,2 fegeta i dve nenormalno iritantne zene,moras biti mazohista pa da ono gledas i jos da ti se svidi :)

razumem i takvu dimenziju razmišljanja o seriji, nekome prosto ne leži.

Link to comment
Share on other sites

serija je odvratno sranje koje treba da nam usadi u svakodnevicu normalnost pederastije u okruženju. Jevrejka (slatka, "luckasta") koja u "urbanim SAD" dominira dva disfunkcionalna žalosna gojin pedera, dok ocvala gojin kurvetina sponzorska, koja je uz to i alkoholičarka, saslužuje. 

serija je u stvari do jaja jer pokazuje da su gojin Ameri u stvari ili submisivni i histerični neprilagođeni pederi ili kurve alkoholičari.

da li je sranje Amerika ili serija?

FRENAmy.gif

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

гледаО сам, пре колико то беше година? и нисам пратио. серије ме, уопште узевши, не интересују много, готово ни једну не испратим до краја, треба ми по 2 године да се наканим да одгледам серију. последња коју сам испратио ЦЕЛУ је Кула од карата, а пре тога Прави детективи, прва сезона, са Меконахијем и Харелсоном (и Александром Дадарио, мхм). и то само што има 6-7 епизода. за остало немам живаца.

као Лале са филмовима.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Debeli said:

као Лале са филмовима.

dobro me poCeti, odgledao sam još par onih instant filmova, da bacim tamo komentar!

3 hours ago, Lex said:

Samo je pitanje da li je uzorak dovoljno veliki da utvrdimo gejlordizam kod onih kojima je vrh?

gejlordizam je sigurno jak kod onih koji gledaju bilo kakav tv sadržaj koji ima gejeve!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, togFU said:

i posle se pitamo zašto je propao RUR... da mi je neko pričao pre 10 godina da će neko uopšte smeti da napiše da mu je ova serija vrh (pa makar to bio i Lucky), ne bih mu verovao.

prilično sam siguran da smo i pre pričali o ovoj seriji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...