Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

5 hours ago, Kevin said:

+1 bas je ozbiljna pro serija, sve preporuke, problem je sto sam gledo seriju pred spavanje, pa se nisam previse trudio da ukopcam sve, sad mi je krivo, verovatno cu je pogledati ispocetka u nekom trenutku :)

otprilike je serija koja zasluzuje svoj topik!

realno, reki drug!

odgledao svih 10, i samo sam cekao da bude onakav kraj, iako je ocekivano, do jaja je:)...s tim da sam gledao sa nemackim titlom pa nisam bas pohvatao sve...moracu jos jednom da pogledam poslednjih par epizoda, ko ce da ceka drugu sezonu sad :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, absolute said:

@Lucky 

Odgledao Shannaru...sta ja znam, malo mi je naivno, ali ipak gledljivo...sjajno dok jednom rukom uspavljujes dete :)

znači moraću da pogledam i drugu sezonu :))

15 hours ago, Dule_smor said:

realno, reki drug!

odgledao svih 10, i samo sam cekao da bude onakav kraj, iako je ocekivano, do jaja je:)...s tim da sam gledao sa nemackim titlom pa nisam bas pohvatao sve...moracu jos jednom da pogledam poslednjih par epizoda, ko ce da ceka drugu sezonu sad :D

Odgledao sam i ja ... nije loš kraj. Ali ono

1. Ja nisam skapirao da je "šoker" da je onaj matori zapravo Jonas, deluje jasno već od drugog-trećeg njegovog pojavljivanja u seriji.

2. Uvek je "pipavo" sa tim paradoksom kad iz budućnosti lik donosi znanje svom past-selfu na bazi nečega što će ovaj kao da otkrije u međuvremenu, npr bluprint time-travel mašine.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:
  Hide contents

Naravno da su pipave te time travel price i malo smaraju, ali samo sam ceko kad ce da ode u neku postapokalipticnu fallout buducnost i to je to, taman za drugu sezonu :D

 

Dosta im sakuje budžet u tom "cgi" smislu, što se vidi i na osnovu wormholea i toga što se dešava kasnije, nadam se da će pojačati budžet za s2 jer će ovako biti smešno.

na kontra stranu, fotografija im je vrhunska, a moram da pohvalim i pronalaženje glumaca za različite "epohe", baš su ih pogodili.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kevin said:

+1, stim sto ne bih rekao za poslednjih par sezona da su masterpiece :D

poceo sam misfits da gledam, nastavicu!

mislim da može da se pogleda do kraja, ali kvalitet opada dramatično posle sezone 3 na primer, ne sećam se više :)

5 hours ago, jasamnepismen said:

Neces posle druge sezone.

jel zbog opšteg kvaliteta, ili je tad bio neki kraj sezone koji je bio bezveze, ne mogu da se setim, izbledelo je!

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da gledam drugu sezonu

MV5BNWUxNDA2NmItZDgzMC00NzNkLWJkYTYtYmM0NjYzMDY4NWVjXkEyXkFqcGdeQXVyNjMxNzcwOTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

pa ne mogu za sad da se odlučim da li mi se dopada ova promena koncepta serije ili ne. Očekivao sam da će u drugoj sezoni opet "čitavu sezonu" ići "pokušaj 2" međutim od starta su krenuli drugačije, što je svakako osveženje, ali ne znam kako će na kraju da ispadne. 

humor je i dalje na nivou though!

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Dark, preporuka i za Big Little Lies

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...