Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

e, da, scorpion - đubre.

pilot serije o ekipi genijalaca koji koriste vijuge da bi spasili svet od terorista se završava tako što glavni junak, antisocijalni i blago autistični genije sa iq-om preko 190, iz kabrioleta koji ide 200mph gura mrežni kabl u port na avionu koji leti tik iznad piste da bi očistio virus iz softvera u dotičnom, dok gomila drugih aviona kruži oko los anđelesa po danu i lepom vremenu jer zbog pomenutog virusa ne rade instrumenti za sletanje.

Link to comment
Share on other sites

skorpion djubre jos od prosle sezone, i ona hawt zhenska nije dovoljno hawt da bi serija bila interesantna...uostalom, cbs....

Leftovwers mnogi smatraju jednom od boljih serija prosle sezone, pogledao sam pilot reda radi i bio mi je ok, ali iz postovanja prema sebi odbijam da gledam bilo sta na cemu je radio lindelof pre nego sto serija zavrsi

sto se tice novih stvari od ove sezone...pogledao pilote za Quantico i Blindspot....zgodne zheMske u oba pilota, obe serije ostalvjaju utisak proceduralne network gluposti koje imaju sansu da prerastu u nesto gledljivo ali ipak bolje ne...

 

Link to comment
Share on other sites

vredi li vremena taj leftovers? svojevremeno sam pogledao prve dve-tri epizode i nije me nešto uvukla...

pogledao sam prvih 4 ili 5 epizoda i smorio se nevidjeno i izbrisao seriju
onda mi je neko pre neki dan rekao da od 6. epizode postaje bas super mega zanimljivo 

 

moze li neko da potvrdi, prosto mi je neverovatno da od onolike dosade krene nesto prezanimljivo na sred sezone da se desava



 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

The Leftovers definitivno veoma cudna serija. I zato se nece svakom dopasti, meni je bila zanimljiva prva sezona iako se nista konkretno nije desilo niti objasnilo. Stvarno ne znam kako da je okarakterisem. Kao sto rekoh, odgledao sam prvu epizodu drugog serijala i veoma mi se dopala iako se samo jos vise zakomplikovala prica koja ni ovako nije jasna nikome.

Preporucio bi ljudima koji vole misteriju, dramu i trilere, serija je devinitivno spora. Ali meni jos uvek nije zao sto je gledam, sta vise jedva cekam sledecu epizodu.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

pocela druga sezona last man on earth-a. deluje kao da pokusavaju da se vrate u trip zbog koga sam i poceo da gledam seriju, kao i vecina verovatno. 'poslednji' covek na zemlji i mogucnosti koje se otvaraju. nadam se da se nece vratiti u retardirano sitkom okruzenje sa cringe komedijom i bice gledljivo.

trecu epizodu limitless-a sam fast forwardovao i to cu raditi dok se ne desi neki zaokret u prici i ona prestane da bude random cop show koji je mogao da bude bilo sta drugo da je seriju pisao neko polukreativan, ili dok ne izvalim da ce serija nastaviti da smara pa je batalim.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Krenula druga sezona Flash-a.

Nisam bas preodusevljen prvom epizodom, uz onoliko ishajpovano finale OMG OMG OMG STACESEDESIPOBOGU dobili smo corak.

Still better then arrow.

:D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao i ja, ništa specijalno, ali su bar smanjili sa "dramimo i gledamo se značajno celu epizodu" scenama.

Sa druge strane, ono što mi se jako sviđa od negde sredine prošle sezone pa do sada, je što Rik sve više počinje da puca i powertripuje, neko sa strane kad bi počeo da gleda sada seriju verovatno bi imao reakciju tipa "wtf je sa ovim sajkom" 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

dobar je bron/broen, iako ima malo wtf momenata kroz seriju kao npr njihova opustenost i smirenst celog sistema dok su na momente na ivici anarhije, ali onda kontam severnjaci. 
a i nisam ocekivao takav klise od finalnog zapleta za sam kraj :| ocekivao sam nesto malko bolje iako je i to odlicno izvedeno

jedva cekam da skinem kvalitetan snimak druge sezone 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Unbreakable Kimmy Schmidt - http://www.imdb.com/title/tt3339966/

Mislim da je Kole negde bio preporučio po ovim topicima pa sam je pokupio i dobra je, to je taj 30 rock aka Tina Fej humor, skroz je zabavno. 

Doduše nisam je odgledao celu jer sam je originalno gledao na putu pa se oteglo, ali drži pažnju, zabavno je, vidim da će biti i druge sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni je knjiga bila skrozkul, pogotovo sto je odskul kraj a ne neka americki hepiend limunada
pilot odstupa od knjige osetno po nekim stvarima, po drugima je dead on...
a i tebe dule sram bilo sto ne gotivis po difoltu nesto gde su japanci generalno good guys ;o)

gledam ovaj topik i ne mogu da nadjem da sam napisao da je Red Oaks genijalna stvar, jer jeste i treba je pogledati, ko 80s teen camp movie u formi kratke serije (mada verovatno ide sledeca sezona)...amazon produkcija, izaslo pre mesec+ dana
also Casual mi je vrhunski zavaban...nekako me podseca na You're the worst ali zapravo tematski nije toliko blizu, preporuka
pogledao konacno pilot za Lucifera, shajaznam, daleko je od stripa...ima zabavnih momenata ali i to je samo jos jedna policijska serija sa case of the week shablonom
also, Agent X...tuga golema na sta su spali Sharon Stone i James Earl Jones =o(...klinka sto glumi rusku gimnasticarku spijunku je superhawt ali serija je definicija djubreta najgoreg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

@The Affair
Наставио да гледам, прва сезона сама по себи јако досадна, али јој друга даје потпуни смисао.
 

Ноах лудак, хоће у творза да га прцају у педу како би имао материјала за следећу књигу.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

odgledao man in the high castle.

Ne znam, da nisam citao knjigu, bila bi mi serija super, ali nejasna pomalo, ovako mi je super samo zato sto sam ljubitelj dika (ehe) iako jako labavo prati knjigu.

Sve u svemu dopalo mi se, atmosfera i scenografija je sjajna. Gluma je onako, glavni svaba i mr tagomi pokidali, frenk frik nije onakav kakvim sam zamisljao frenk frika, robert childan potpuno nerazradjen.

uglavnom, jos jednom se pokazalo da je tesko verodostojno preneti mr dika na male ekrane (osim ako kao u scanner darkly ne prepisete knjigu u scenario sto svakako nije lose). Da dodam kraj je zbrzan i nejasan jer

sve govori da je hitler man in the high castle

Isto tako ocekivao sam jacu pricu oko Dzoovog oca (sam obersturmbarfirer??).

Ovo bi bio odlican film-miniserija.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...