Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

dunno, meni su forte i schall super smesni...uopste pilot je genijalan, komedija sa jednim covekom i toliko mracnim momentima...svaka cast

 

ko oce da eksira, ima netflix - izasla puna 1 sezona The Unbreakable Kimmy Schmidt

Tina Fey kreator, Ellie Kemper naslovna uloga, prepuno sarenih blentavih likova i low intensity humora sve dok ne odvale nesto toliko retardirano da dumres od smeha =o) (inace malo je timeframe/osnovna premisa pogresna za onoliku kolicinu culture shocka al opet cool funkcionise)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam jel Last Man on Earth zamisljen bas tako, ali do sada su od njega uspeli da naprave horor lika od koga vise dobijam transfer neprijatnosti nego sto mi je smesan. Kao da vise postaje drama a manje komedija, ili je neko lose napisao ono sto je dobro zamislio. :(

 

Za sada su mi pomesane emocije, ali videcemo kako ce ici dalje!

Link to comment
Share on other sites

MV5BMjQwMzI3NDA0Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTUz

 

iZombie

 

Cudnjikava serija po istoimenom stripu. Ova riba odlicnoj iznosi celu pricu i zabavno je gledati samo zbog nje koja je odlicna u svakom smislu reci. Serija ima taj neki opusten lagan ton koji mi je skroz prijao.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Gledamo žena i ja u nedostatku drugog, gledljivo je sa smor momentima. Mads i Lorens vuku seriju.

 

Ako si fan filmova iz serijala, nećeš biti razočaran. Meni je fino legla serija, šta ja znam. Dakle - vrijedi.

Pogledao sam sve filmove, tako da cu baciti pogled na seriju. Hvala na odgovorima.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

odgledao danas sve sto je izaslo od 'last man on earth', kao prvo, pomisao na to da ce izlaziti 20 minuta na nedelju dana, uz to da sledeca epizoda izlazi tek za 2 je vise nego rofl. serija mi se svidela, mada lagano pocinje da me nervira sto su glavnog lika potpuno odveli u pravcu retarda, koji je sve vreme retard retard i uvek kaze pogresnu stvar itd. vec prestaje da mi bude smesno to i pocinjem da se nerviram. uz cinjenicu da mu pakao od zivota pravi zena koju poznaje 8 dana i kojoj kao ne moze da kaze 'teraj se bre u kurac' :) kapiram da je taj odnos nesto na cemu se bazira serija, ali ono :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ima poente to što kažeš, ali se postavlja pitanje (na koje ne možemo da odgovorimo pouzdano dok ne prođe još nekoliko epizoda), kakav je on zaista čovek, jer mi u startu mislimo da je on micika, jadničak, flegma i običan. Serija je u poslednje dve epizode postala dosta ozbiljnija i od starta ona suštinski nije komedija.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam prvu sezonu Hannibal serije, mogu reci da me odusevila, ako ne i najbolja serija koju sam gledao jer volim ovakav zanr.Mads Mikkelsen je vrhunski odglumio, cak bih mogao da poredim njega i Anthony Hopkinsa, takodje mi se svidjela gluma Hugh-a. Veceras pocinjem sa drugom sezonom, sve skinuo preko torrenta i gledam na tv-u.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao prve tri epizode serije The Returned (US). Tri osobe se vracaju u grad fakticki iz mrtvih, bez bilo kakvog secanja na tragediju gde su izgubili zivote, kao da se nista nije ni desilo, posle par godina od tragedija. Za sad me drzi, serija moze da ode anyway, nadam se da ce biti vredna gledanja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

poceo da gledam vikinge. house of cards je jedina serija koju gledam atm, a da ima nagomilane epizode, a nikad nisam ni praktikovao da pratim vise od jedne ovako. medjutim, poceo sam opasno da se mrcvarim s njom u drugoj sezoni, skoro da mi se ne gleda uopste, a zao mi da batalim na pola. u jednom trenutku shvatim da serije gledam da bih se jebeno zabavio, a posto su mi se gledali vikinzi, uzmem i skinem ih. sabio sam 12 epizoda za dan, sto ne pamtim kad sam uradio poslednji put. mozda sa komjunitijem pre par godina. elem, serija mi je perfektna. izbalansirana tacno po mom ukusu. ima svega i tacno u onoj meri koja mi odgovara. svaka preporuka

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

inace, trebalo bi da izbace i pretposlednju i poslednju epizodu 'last man'-a odjednom? kakvi su utisci posle ovoliko epizoda? :) ja sam se plasio da pogledam utiske na netu, jer mi je u sustini bilo tesko da priznam, ali sada stvarno moram to da kazem - serija je zesce razocarenje. kapiram da nema sanse da im daju drugu sezonu.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...