Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

ugurali su pilot epizodu za Supernatural spinoff pod imenom Supernatural: Bloodlines kao normalnu epizodu Supernaturala. Totalna YA/tween glupost sa vukodlacima, šejpšifterima, vampiririma, itd. Nadam se da će CW pogledati ukupan internet utisak o toj epizodi i bataliti celu priču ili smisliti neki bolji spinoff koji ima smisla u tom univerzumu, a ne da karika tvajlat/vampire diaries smeće ripoff u ovako nešto čisto jer srednjoškolke bacaju drkicu na ta sranja trenutno.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Odgledao pilot Mob Cityija (odnosno dvostruku epizodu 1 i 2, ili kako god se to već zove), i više je nego dobro. S obzirom da je Darabont radio sve je na visokom nivou, puno glumaca koji su radili sa njim na seriji (WD) ili filmovima, i puno drugih prepoznatljivih faca (Sajmon Peg kao iznenađenje u prvoj, npr.). Dodatni plus je što sve deluje manje veštački i ulickano u odnosu na Boardwalk Empire, i što celom serijom dominira ta mračna noir atmosfera koja je odlično dočarana. Blood squids o/ o/

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Inače Mob City prekinuli sa snimanjem posle šest epizoda, jer glavonje nisu zadovoljne rejtingom. To jest "izuzetno su zadovoljni rejtingom, ali nešto nešto --- jebi ga", debili.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Završio Mob City sve ovo što su snimili, epizode 5-6. Kakvav završetak, i koliko poglavlja su sad otvorili za drugu sezonu (i na policijskom, i na mafijaškom i na interpersonalnom frontu), plus što serija ima fantastičan flow, ne smara ni jednog trenutka, čak su i scene sa jedinim ženskim likom podnošljive i brzo prođu (pogotovu što i dotična nije samo mutavi eye candy u pozadini). I sad kita, jebali ih rejtinzi i sve, kako bre ima para za milion CSI epizoda i drugih krimi govana, nisam ovoliko ispizdeo još od Firefly debakla :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam pilot, nije loše. Bukvalno jedina primedba koju imam je što svi likovi, ponajviše ta glavna riba, kad treba da glumi "opušteno, kul, samo se pravi kao da znaš šta radiš, own it like it's yours" radi na onaj najklišeiziran način da dočara publici da u stvari ne zna šta radi, ali joj svejedno to prođe kome god da prodaje tu laž. To me je uvek neriviralo i uvek pomislim "jebote, zar ovi ljudi što prave ovo imaju baš tako loše mišljenje o publici, da smo toliko retardirani".

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Evo i druge epizode Penny Dreadful. Kul je serija, dobar je kasting, malo postaje LXG ripoff ali dobro de. Generalno mogu da kažem da mi i dalje nije baš jasno šta se dešava? Dal će ovih par epizoda u startu biti kao "ekipa se okuplja" ili šta? Do sada mi Vanesa uopšte nije jasna niti ostali likovi i koja je njihova uloga u svemu tome. Što se tiče ove epizode - jako mi je lep deo Frankenštajna i odnosa sa Proteusom, takođe - Bili Pajper i (valjda) njene sise :D

 

Takođe sam počeo da gledam Deadbeat - http://www.imdb.com/title/tt3147316/

Ok serija, ništa pretenciozno, likovi koji prave seriju su je zamislili kao - šta bi bilo sa klincem iz Šestog Čula kad odraste? Laka zabava upakovana u 20 minuta. U glavnoj ulozi je Tajler Labin (Sock iz Reapera, Dejl iz Tucker and Dale vs Evil) koji glumi Kevina Pakalioglua koji vidi mrtve i tako pomaže ljudima koji imaju problema sa duhovima da ih se reše. Kevin je inače kompletni retard, uvek švorc i zacopan je u ribu koja je superstar medijum (ali je fejk medijum za razliku od njega), koja ga ne podnosi i misli da je i on prevarant.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...