Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

ne znam da li je neko već pominjao, verovatno jeste, ali nije na odmet. na nagovor par ljudi - community. odlična je serija, odlični su glumci, vrhunski scenaristi, vrhunsko trolovanje, i neprekidna zajebancija sa politički nekorektnim temama. preporuka

kucam community u rur search, da vidim ko ga je spomenuo i zasto nema poseban topik, kad ono starbak drug!

po meni bolja od BBT, tacno ono sto mi je trebalo, sabio sam je u rekordnom vremenu, pirs genije

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nije bilo reci o ovoj seriji pa reko da podelim. Meni se svidela

http://www.imdb.com/title/tt1839578/

Napravljena masina koja gleda kroz kamere grada i analizira ljudski ponasanje da bi razotkrila moguce teroriste. Ali masina ne moze da raspozna teroristu od osobe koja ce nesto lose da uradi ili ce nesto lose da joj se desi nego samo izbacuje social number osobe. Masina automatski brise brojeve koji nisu direktno vezani za globalnu opasnost po Ameriku. Jedan od tipova koji je napravio masunu uzima ex cia agenta kako videcete i unajmljuje ga da resavaju te slucajeve koje masina smatra kao nevazne. Jbg nije neki opis ali serija je ok.

ps Izvinjavam se zbog izostavljanja zareza ne radi moram opet da dignem drajvere :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Обећао сам да ћу дати Community-у још једну шансу и враћам се са утисцима након поновљене прве сезоне. Утисак много позитивнији, испустио сам много кул ствари због погрешног виђења других, збрку ми је направила њена нетипичност, па сам пропустио оригиналност и домишљатост. Врхунски је написана, једног дана ћу да попишем све оне референце из седме уметности и погледам их : ))) оне ми продужавају гледање јер не могу да одолим а да не изгуглам када неку не скапирам.

Иначе видим да су ладно, али ладно отерали творца серије. Гнусно, већ видим да касни четврта сезона и надам се да ће то бити последња.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Killing Is Back From the Dead

It appears that The Killing has been un-canceled. Showrunner Veena Sud and executive producers Dawn Prestwich and Nicole Yorkin are actively working on a third season and are back in the writers' room, according to Variety. AMC initially canned the show back in July, but then Netflix and DirecTV started sniffing around. As of now, there's nothing official in place with another entity, but it looks like that Netflix deal is nigh. Welcome, you've got Bockmail.

http://www.imdb.com/news/ni41845972/

Не пратим серију, па да питам каква је? AMC има фантастичне наслове, па разматрам за гледање нешто од њихове понуде што нисам чекирао.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

gledam samo It's Always Sunny In Philadelphia, o kojoj je vec bilo reci, ali nedovoljno. i dalje stojim iza toga da svojim humorom pisa po Komjunitiju, Big Bengu i ne znam kojim vec serijama, i da je trenutno najbolja serija tog tipa koja moze da se gleda. ili mi barem najvise prija =)

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Гледа ли неко Suits? Погледао сам пилот, поприлично генерично али ипак солидно, двоумим се да ли да наставим.

jedino ako baš nemaš šta da gledaš. ono, dosadnjikava generička američka serijica u kojoj su svi lepi, dobri momci na kraju uvek pobede i ne moraš da pogledaš baš svaku epizodu da bi bio u toku...

Link to comment
Share on other sites

gledam samo It's Always Sunny In Philadelphia, o kojoj je vec bilo reci, ali nedovoljno. i dalje stojim iza toga da svojim humorom pisa po Komjunitiju, Big Bengu i ne znam sta kojim vec serijama, i da je trenutno najbolja serija tog tipa koja moze da se gleda. ili mi barem najvise prija =)

И ја највише уживам у Филаделфији, генијални су.

jedino ako baš nemaš šta da gledaš. ono, dosadnjikava generička američka serijica u kojoj su svi lepi, dobri momci na kraju uvek pobede i ne moraš da pogledaš baš svaku epizodu da bi bio u toku...

Окет.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...