Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sad su na moje oci kola udarila dete od 3-4 godine. Zivo je, ne znam dal sta polomilo, otisao sam posle minut, nije im trebala moja pomoc. Jos se tresem. Jebem ti roditelje :fp:

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

pa samim tim sto je na topiku, automatski znaci da si pozvan... mislim, sta, treba svima da se uruci poziv na adresu?

valjda ne trolujes :)

ma ne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

blah, pa mogli ste da dodjete... ni ja nisam bio pozvan al dodjoh:)

mada realno, taman je bilo mesta za sve koji su doshli:D

( [;)] )...

Kad mi je Dunja rekla da si tu oko 12h zapitah se zašto migša ne purnja!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Nije mi baš najjasniji taj redosled izdavanja brojeva.. mislim uveliko već piče automobili sa 5xx tablama [?]

Можда иду по комбинацијама слова, по хиљаду таблицаа за сваку ХУ комбинацију?

ali srecan sam sto nisam dobio neko nase cirilicno slovo jer mi se gadi

ОМФГ.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па да, није ћирилица. :) А и реално, ја бих возио ауто са ЖЋ ћириличним таблама, то је само ствар афинитета. На основу тога не можеш да одредиш да ли је неко нормалан или не. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па да, није ћирилица. :) А и реално, ја бих возио ауто са ЖЋ ћириличним таблама, то је само ствар афинитета. На основу тога не можеш да одредиш да ли је неко нормалан или не. :)

problem je kako platiti parking onda:) bar preko mobilnog:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jebeno sam narucio dve pesme na Focus radiju stiglo mi 1000 din preko jebem im mater [:(!]

hahaha care :tf:

na dak radiju je free, ako neces preko reda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Стојим сад на станици и грицкам гирисне и извалим голуба који једе комадиће што су ми испали. И онда сам га тако хранио, међутим, прометна станица, нонстоп пролазе људи, па је бежао од страха. Сликао сам га кад се последњи пут склањао, пре него што ми је наишао бус.

1PPrW.jpg

Голуб друг. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...