Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Chapke u kom si domu e?

Idem na sars vecheras u munze, ima neki nocni prevoz od tamo, tj. kako najpametnije doci do grada?

Na nbgu sam, u studenjaku.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Chini mi se da sam video duleta oko 15h kod ustanichke, dule ako si bio ti u belom karavanu SD tablica javi se :D

ja sam u poslednjih 10-15 dana od rurovaca sreo zolu, leška i igora, i svoj trojici sam se javio i prozborio koju!

Idem na sars vecheras u munze, ima neki nocni prevoz od tamo, tj. kako najpametnije doci do grada?

imaš na gsp.rs spisak noćnih linija pa vidi je l ima još nešto osim 15 i kad šta ide.

kucaj "gsp nocne" u gugl na mobilnom, pošto navigacija po gsp sajtu ne radi sa touchscreen-om.

Link to comment
Share on other sites

imaš na gsp.rs spisak noćnih linija pa vidi je l ima još nešto osim 15 i kad šta ide.

kucaj "gsp nocne" u gugl na mobilnom, pošto navigacija po gsp sajtu ne radi sa touchscreen-om.

E, to sam provalio kako shljaka, tupavo je, al' radi posao. Kliknesh na tab, zadrzish malo pa pomerish prst na bilo koju stranu, tad ti ostavi tab otvoren i mozesh da kliknesh normalno.

Hvala svima.

@Vuduman, Klub Fest, 700kinti karta sad, ako ih je ostalo, u pretprodaji je bila 500.

.

Link to comment
Share on other sites

bla, evo sad mi se javila... ako se veceras ne pomirimo to je to :)

Прво си рекао да ћеш да сачекаш недељу дана и сад због пар постова скраћујеш рок? Ако је тако, онда реално и треба Даки да ти даје животне савете.

inace ako nekome treba 2x256 SDrama. nek me kontaktira.

Мрзим те. :Д

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Cimer mi otišo sa ribom na dzeja :D

Mene cimali da idem na neku fejl u najavi žurku na pmfu, ali ću ipak da nastavim sa samovanjem još par dana, prija mi.

ps. Kakav su fejl kompovi u internet centru u domu, ovo nije normalno, neki prastari monitori, imaju onu sjebanu ''duplu na sitno'' sliku što me boli glava od njih :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prošle godine u ovo vreme sam bio na nekoj žurci tamo, em što je bila toliko nenormalna gužva, em što je izbilo jedno 5 šabanskih tuča, da smo na kraju izašli kupili bombe i pili pivo u studentskom parku.

ps. Danas sam svojim očima video ovaj sudar kad sam se vraćao iz intereksa , pojma nisam imao da je Jevremović bio umešan. To je izgledalo toliko gadno, da sam bio ubedjen da ima poginulih, ali eto nema na sreću.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...