Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

imam 71 kg i visok sam 192,pred mech za merenje spustam na 69. Imam mecheve po selima uglavnom, svaki 3-4 mec mi je u pinkiju ili Novom Sadu. A od publike dajem samo do jaja ortaku (koji nema veze sa boksom) da mi bleji u uglu pored trenera i menadzera. Ortaci sa Banjice hteli da dodzu ja nisam smeo da im dozvolim , boks je u Srbiji ciganski sport 85% boraca i 95% publike ganferi, samo mi treba da se popeglaju na tribinama

Kad budem bio ozbiljan bokser stavicu rur logo na majcu dok izlazim, ne morate da se cimate da dolazite ( ustvari nebi da mi pred mec, mohi kaze da sam retard,nebi mogo da izdrzi da ne kaze i meni )

:)

Moj super drug krenuo na kikboks devedeset cetvrte

trening : trci osamsto metara, sedne zapali pljugu i pivo, trci, pljuga pivo, i dize nogu ispred zgrade. Lik ubedjen da je najjaci u kraju :)

Prvi mec, nokautirao ga je protivnik u sedmoj sekundi, njegov brat utrcava na ring i krene da pegla protivnika, ortaci sa zeleznika takodje utrcavaju, krece rasulo, dok moj drugar leluja i kolutaju mu oci.

Al eto, to je onaj dozivlja koji se pamti do kraja zivota.

Kako bre 192, 70 kila, kako bre :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hahah * za igorovu 90te pricu

a za kilažu nema veze ako čovek pobeđuje!

mada ti rur preporučuje da ne mešaš meso i krompir, i kad bi dao otkaz tom treneru i uposlio dulija da ti pokaže neke zen tehnike, bio bi ubica :D

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

jebiga , znas koja je muka zadrzati ovu kilazu :) predispozicija je glavna stvar , boksujem sa ljudima od 165 cm koji izgledaju ko tajsoni a ja kao retard pored njih :) Boks je jedini udaracki sport gde mrsav covek ako uradi sve kako treba moze da prebije veceg od sebe a da ga ovaj ne pipne.Znas koji je sok u sali ,kada ja nokautiram tako nekog sto ima biceps ko moj struk,niko ne moze da veruje :)

A kik boks je kod nas milion puta zastupljeniji sport od boksa , pre svega jer se svi ,,klinci'' loze da dignu nogu na precku od gola , i da mogu da sutnu ko JCVD za fejsbuk.Na prosecnim boks revijama ima oko 20 , plafon 30 meceva dok na kikboks revijama ima preko 150 , 200 :) I sad zamisli koje su to glave u tih 400 ljudi sto dodje , video sam 500 razlicitih tetovaza vukova , zmajeva , krstova cega sve i obaveznih tarzanki , pa posle meca obavezno ,,picko cekam te u svlacionici ko moj kum ljuba zemunac sto je radio osamdespete picko jedna istetovirana " .

Boks je malo finiji ,ali se cesto cigani prave pametni pa psuju tako i ono , prosli mec sam boksovo sa ciganinom koji je drugi u drzavi , i dodje mi cigan posle meca (posto sam ga prebio na zaprepascenje svih , Cela tajson) i kaze e picko jedna prljavo si boksovo , i nece da mi pruzi ruku , a ja umirem od smeha mislim se mater ti cigansku ti nekom da kazes da je prljav. Ima svega ..

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

jao kunta mi se a sad ako zaspim nema leba nigde da izadjem veceras.. a ako ne odspavam, zaspacu u ponoc .. cant win

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Boks je jedini udaracki sport gde mrsav covek ako uradi sve kako treba moze da prebije veceg od sebe a da ga ovaj ne pipne.Znas koji je sok u sali ,kada ja nokautiram tako nekog sto ima biceps ko moj struk,niko ne moze da veruje :)

Ne znaju ljudi da je domet ruke velika prednost.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

ćaletu po treći put obili garažu, odneli alat, pecaljke i sav pecaroški pribor.

prvi put nisu znali ko je. onda ugradili kamere i drugi put murija prepoznala ko je, ali ih je boleo kurac da se cimaju zbog pajdosa sa 20 krivičnih.

evo sad, treći put, ih je zaboleo kurac i da se pojave. majku im jebem da im jebem, samo kad se kazne naplaćuju celu noć.

Link to comment
Share on other sites

@cela drug

celo ako hoces podrsku zovi ozbiljno,i ja sam bas skoro hteo da napisem isto ovo sto i dulio,bas si dobra momcina,a mozes da idzuvas sve redom!

@aca drug

aco brate,realno,oteraj je u picku materinu ako te jurila godinu dana i sad ti tu nesto prodaje muda za bubrege,mislim brate,razmisli jebeno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam otisao u kurac, imao sam poprilicno odvratan i bolestan san, ali ovaj je trajao 100 jebenih godina cini mi se...

sanjao sam da svi od reda koje poznajem umiru, porodica, prijatelji, pa u nekom delu sna budu zivi nekako, al' onda neko drugi umre i to tako traje sto miliona godina...onda se u jednom trenutku kao probudim, i kazem kevi 'sanjao sam da su svi zivi umrli, uf lakse mi je', a ona kao 'lol ti si poremecen, u stvari je umrla prijateljica xxx' i to opet traje, dok se zapravo nisam probudio...jebote

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Obrijao sam glavu kako bi mi se bar nešto desilo u ovim predosadnim danima. Nit imam pare, nit obaveza, nit imam net u domu da skinem skyrim, a pijačnčenja mi je više pun kurac, tako da po ceo dan igram pes, gledam filmove i čitam sabrana dela Bulgakova :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Tek u ponedeljak kreće, 20 i kusur dana je bio u blokadi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato što ih ne podržavam, tj opravdavam zahteve, ali ne i metodu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...