Jump to content

Serbian Starcraft II League


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je izgledalo bolje nego jutjub 360 sc ripleji pa sam kontao da je vise, u nekim slucajevima i bolje nego 480, sto je mozda i do kodeka ili neceg drugog. Mada opet, nisam sigurno pola godine gledao gomtv mozda se nesto i promenilo.

DA VAS OPOREZUJE!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da cujem i kritike neke koje su upucene turniru :) Ipak ne moze sve da bude idealno.

Iskreno pre nego sto se turnir najavio diskutovali smo dobrih 2-3 nedelje povodom svega, kako ne bi doslo do komplikacije posle kada turnir treba da krene.

Imali smo posebnu temu za casting, od toga kako on treba da izgleda do kakvog kvaliteta mozemo doci za prenos. Bilo je vise varijanti pokusaja i ono sto ste videli to je bilo najbolje sto je moglo.

Uglavnom najveci problem je link, upload link. Sto jednostavno nije moglo da se realizuje da Mist ima bolji upload link kako bi mogao da se castuje bolji kvalitet slike. Ja nisam mnogo upucen oko toga, ali odmah sam u startu zahtevao 720p, i jednostavno na kraju sam video da je nemoguce.

Pokusacu za SSL Season 2 da tu gresku ispravim. Jedina alternativa je da mi neki ISP donese WIFI, i da mi da min 1.5mb upload ili 2mb i mislim da bi to zavrsilo posao

Ako sam ja upoznat Mist ima ok komp, E6600 ? A SC II i nije bas zahtevan po nekom mom misljenju, govorim iz nekog iskustva posto koristim FRAPS za snjima i tipa WoW kad snimam u 1080p imam los frame rate u odnosu na SC II koji snimam 1080p bez problema slicno i diablo 3 mi radi extra na 1080p.

Sto se mene tice potrudicu se da na sledecem online turniru obezbedim Mistu 2-3 MB Upload link.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na trudu, Silencer! Drago mi je da se neko ovako cima oko domace scene :) Sto se tice strimovanja pricaj sa Foo-om ili jos bolje sa Beasty-jem, on vec dugo strimuje i to dobar kvalitet, 720p ja mislim. Ako se ne varam 2Mbit je dosta za 720p.

I da li razmisljate mozda o nekom LAN finalu? Sad ja nemam pojma sta ste vi zamislili kako ce dalje SSL da izgleda, da li ce biti neki Super Tournament koji ce biti offline, a regularne sezone online. Posto ja licno, a verujem i dosta drugih, ima mnogo vise motivacije i zelje da pobedi kad je uzivo, kad vidis svog protivnika i kad vidis masu okolo. Koliko se secam Rade iz KGB-a je rekao da ce da nam ustupi igraonicu kad god bude potrebe.

Link to comment
Share on other sites

Imam ja u kancelarijama u beogradjanci 20mbita up/down link i mogao bi mist tamo da dodje da kastuje jedino sto nemam tamo nijedan jaci komp pa bi neki iole jaci lap ili cak desk ako ga ne mrzi da cima (monitora ima) bio pozeljan.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...