Jump to content

Laptop


Grgile

Recommended Posts

Nema neko ludilo za te pare, ponajviše zbog ekrana koji su svi redom 1366x768.

Ovo mi se čini najbolje:

http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/hp_630_-_pentium_dual_core_p6200_-_lh380ea-12254

Ovaj Pentium je Nehalem derivat, grafika je jača od GMA4500 na kojoj sam ja svojevremeno igrao WoW na medium, tako da sa te strane nemaš brige.

Eventualno ovo ako možeš još malo da se pružiš, ima više memorije i grafika je malo jača (ali malo)

http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/acer_aspire_5750z-b954g50mnbb-12846

Link to comment
Share on other sites

Mali offtopic posto vidim da spominjete Acer Aspire

Pre manje od godinu dana sam kupio Acer Aspire 5741G. WoW je radio super, prelazio sam DragonAge, CS1.6 je radio bolje nego na mom desktop pc-u i tako dalje. Medjutim pre jedno pola godine je poceo da se pregreva. Prvi put se to desilo dok sam gledao neki stream na 720p i komp se ugasio 2 puta za sat vremena. Od tada se gasio i u PES6 i u DragonAge, cak i u Settlers 6, jedino u CS 1.6 se puno zagreje ali se ne ugasi. Skinuo sam SpeedFan program koji pokazuje da je temperatura kada nista ne radim na kompu oko 55-60 stepeni dok se u igricama i streamovima penje do ~85 mozda i vise...

Jel zna neko do cega je to mozda?

Takodje kapacitet baterije se smanjio i sada stoji na 26% i nece da se napuni preko toga, ali to je valjda jer mi je laptop bio ukljucen u struju sa baterijom unutra jedno vreme dok ga uopste nisam koristio a te li-ion baterije tako funkcionisu da se sjebu kada su na 100% a i dalje se pune (cini mi se da sam to procitao na ruru u nekoj temi pre 6-7 meseci)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...