Jump to content

Dreamhack Serbia


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa malo li je sto ti je placeno sve za Rumuniju i sto ces ucestvovati na DH i igrati sa najboljim ekipama na svetu? Onda po tome ni wcg nema takmicarskog znacaja...

Inace svaka cast nislijama pokazali ste da se vezbanje isplati, i najzad je doslo vasih 5 minuta. A sto se tice bgd a, jednostavno nisu dovoljno uvezbani, Aleksa je jedan od top igraca u Srbiji i verujem da ce on to dokazati. Lepo se provedite u Rumuniji promovisite malo ovu nasu jadnu cs scenu :)

p.s. BiloKoji u top8!

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Na svakom topiku ovaj mali zuti kakutnjak uros kaci sliku i kao GG nislije. Treba jos ko nikolinho poceti oca dovoditi da gleda dok igra.. Ovo je toliko ocekivano, momci iz nisa prebise, ne znam sta se ti tu zauzimas za BGD, dobri su , al' Rb daleko bolji. 'ebo te philip

ti si mentol ako mislis da mali nikolinjo koji ima 14 godina dovodi oca da ga gleda kako on igra kanter ...Bash on malac moze sam da putuje iz druge drzave i da se snalazi po Beogradu ili nekom drugom gradu sam ... Njegovom ocu je ocigledno stalo do svog deteta cim on ide sa njim, da ne bi sedeo kuci i brinuo da li ga je neko napao ... a i njegov cale drzi igraonicu crash u Brckom a kad je covek vec dosao sto ne bi malcu pruzio podrsku time sto ce gledati dok on igra.

on topic GZ nislije !

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ti si mentol ako mislis da mali nikolinjo koji ima 14 godina dovodi oca da ga gleda kako on igra kanter ...Bash on malac moze sam da putuje iz druge drzave i da se snalazi po Beogradu ili nekom drugom gradu sam ... Njegovom ocu je ocigledno stalo do svog deteta cim on ide sa njim, da ne bi sedeo kuci i brinuo da li ga je neko napao ... a i njegov cale drzi igraonicu crash u Brckom a kad je covek vec dosao sto ne bi malcu pruzio podrsku time sto ce gledati dok on igra.

on topic GZ nislije !

+1

Link to comment
Share on other sites

Pre svega hteo bi da se zahvalim svim ljudima koji su bili uz nas,koji su gledali nase meceve i bodrili,znacilo nam je puno i hvala :) Pazovcani,jednom recju legende, hvala vam na svemu paykee,zole,rude,henshi,ax i svi ostali!Isto tako bih cestitao Shakalu na jos jednom odlicnom turniru!Odlicna organizacija Du,bilo mi je zadovoljstvo da igram ovaj tur,jer se igrao u verovano najboljim mogucim uslovima,svaka cast kako izdrzavas sav onaj pritisak :D Hvala momcima iz iNation-a na neverovatnom dozivljaju,mec je bio jedan od boljih koje sam imao priliku da igram.GG BGD,gg momcima koji haraju ovom scenom i mislim da se prozivke na njihov racun ne stoje,jer i najbolji imaju lose trenutke,a da je alexa dobar pick,to je definitivno :D Jedva cekam taj 5. da idemo u Konstancu :)) Pozdrav! :D

IDEMOOO RADIMOOO :DDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Na svakom topiku ovaj mali zuti kakutnjak uros kaci sliku i kao GG nislije. Treba jos ko nikolinho poceti oca dovoditi da gleda dok igra.. Ovo je toliko ocekivano, momci iz nisa prebise, ne znam sta se ti tu zauzimas za BGD, dobri su , al' Rb daleko bolji. 'ebo te philip

za Urosa si u pravu zombi mali :) a za nikolinja nisi u pravu u potpunosti :) dejan ti je napisao zbog cega

Link to comment
Share on other sites

Na svakom topiku ovaj mali zuti kakutnjak uros kaci sliku i kao GG nislije. Treba jos ko nikolinho poceti oca dovoditi da gleda dok igra.. Ovo je toliko ocekivano, momci iz nisa prebise, ne znam sta se ti tu zauzimas za BGD, dobri su , al' Rb daleko bolji. 'ebo te philip

ti si totalni kreten.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Pa malo li je sto ti je placeno sve za Rumuniju i sto ces ucestvovati na DH i igrati sa najboljim ekipama na svetu? Onda po tome ni wcg nema takmicarskog znacaja...

Inace svaka cast nislijama pokazali ste da se vezbanje isplati, i najzad je doslo vasih 5 minuta. A sto se tice bgd a, jednostavno nisu dovoljno uvezbani, Aleksa je jedan od top igraca u Srbiji i verujem da ce on to dokazati. Lepo se provedite u Rumuniji promovisite malo ovu nasu jadnu cs scenu :)

p.s. BiloKoji u top8!

Ako procitas sta sam napiso svatices da sam mislio na finale da nema takmicarskog znacaja, nagrda je ista i za prvoplasiranog i za drugoplasiranog tako da nije bilo neke motivacije u finalu, glupo je da wcg uporedjujes sa odlazkom u rumuniju posto za DH ima jos mnogo da se radi da se stigne do tamo.

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...