Jump to content

Dreamhack Serbia


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na svakom topiku ovaj mali zuti kakutnjak uros kaci sliku i kao GG nislije. Treba jos ko nikolinho poceti oca dovoditi da gleda dok igra.. Ovo je toliko ocekivano, momci iz nisa prebise, ne znam sta se ti tu zauzimas za BGD, dobri su , al' Rb daleko bolji. 'ebo te philip

untitled-3.png

Link to comment
Share on other sites

Bravo bre RB svaka cast, bili ste sjajni. !!! Sto se tice BGD-a, mislim da je Aleksa MNOGO DOBAR IGRAC i odlicna zamena za Philipa, ali jednostavno mozda sad nisu uigrani sa njim, ali polako vec sledeci turnir ce biti bolje :))) Mnogo mi je drago sto je iNation ispao jer su kalkulisali previse... eto jos jednog dokaza da kada kalkulises da izduvas uvek, jednostavno dodji na turnir pobedi sve budi najbolji i to je to !!! GL BGD-u i RB-u U RUMUNIJI, I DABOG OTISLI U SWE :)))

Edited by KOJAN1

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Stvarno treba rasprave obustaviti, ma da se bez njih ne moze... Kako moze neko govoriti nisu uigrani, pa ekipa u fudbalu kad dovede 5 igraca uigraju se za 2 mjeseca, a da cs ekipa koja dovede jednog ne moze to postici kroz mesec dana... sta je vama ljudi, RB JE BOLJI, BOLJI SU MOMCI, BOLJI SU IGRACI INDIVIDUALNO, caoolinaa gl u rumuniji, zovnite MUTU-a da vam da k0k3^_^

Link to comment
Share on other sites

Na svakom topiku ovaj mali zuti kakutnjak uros kaci sliku i kao GG nislije. Treba jos ko nikolinho poceti oca dovoditi da gleda dok igra.. Ovo je toliko ocekivano, momci iz nisa prebise, ne znam sta se ti tu zauzimas za BGD, dobri su , al' Rb daleko bolji. 'ebo te philip

VOLIM TE SVRSI MI USTA !

Link to comment
Share on other sites

Stvarno treba rasprave obustaviti, ma da se bez njih ne moze... Kako moze neko govoriti nisu uigrani, pa ekipa u fudbalu kad dovede 5 igraca uigraju se za 2 mjeseca, a da cs ekipa koja dovede jednog ne moze to postici kroz mesec dana... sta je vama ljudi, RB JE BOLJI, BOLJI SU MOMCI, BOLJI SU IGRACI INDIVIDUALNO, caoolinaa gl u rumuniji, zovnite MUTU-a da vam da k0k3^_^

brate, koji si ti faktor leba ti, ti znas ko je bolji od koga ?

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Bila je super organizacija, kao i uvek u kgbu :).

Bravo RB, lepo ste odigrali i pobedili :). Vidimo se 5. kad krenemo za Rumuniju :).

Ne kenjajte za Aleksu, decko jebe igricu i to cete videti prvom prilikom.

Ko misli da jedan igrac cini ekipu, taj ne zna nista o timskoj igri.

pozdrav :-) <3 :*

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

GG Svima,bilo je par jezivo zanimljivih meceva,sudije su carevi,neske MVP turnira... Sa srecom RB-u i BGDONLAJNU u Rumuniji, podjednako su obe ekipe zasluzile da idu po danasnjoj prikazanoj igri..

Juric je Juric,oprostice mu bog... uzdravlje

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu svadja, bilo mi je glupo da izbacim sve ekipe i odem u rumuniju... RB zasluzeno, BGD neuigrano, KGBCMSTORM lagano... dobra organizacija, dobar turnir, DU = chak noris, svaka cast stvarno... Vidimo se na nekom od sledecih turnira, da se druzimo kao i do sada :$

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu svadja, bilo mi je glupo da izbacim sve ekipe i odem u rumuniju... RB zasluzeno, BGD neuigrano, KGBCMSTORM lagano... dobra organizacija, dobar turnir, DU = chak noris, svaka cast stvarno... Vidimo se na nekom od sledecih turnira, da se druzimo kao i do sada :$

gg svima

svaka cast kolege, gud dzab.

whatever popovicM

Link to comment
Share on other sites

Odlican turnir :), kasnjenja minimalna, stream na beamu i online, sudije konacno odradile posao kako treba :)

GG svim ekipama, RB jako prijatno 'iznenadio', momci su zasluzili da osvoje neki turnir posle svih onih pehova :)

GG BGDonLINe, alexa verovatno najbolja moguca zamena za filipa :).

Srecno u Konstanci za obe ekipe, pa da vas gledamo na Dreamhacku u Svedskoj :)... Uzdravlje!

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pre svega hteo bi da se zahvalim svim ljudima koji su bili uz nas,koji su gledali nase meceve i bodrili,znacilo nam je puno i hvala :) Pazovcani,jednom recju legende, hvala vam na svemu paykee,zole,rude,henshi,ax i svi ostali!Isto tako bih cestitao Shakalu na jos jednom odlicnom turniru!Odlicna organizacija Du,bilo mi je zadovoljstvo da igram ovaj tur,jer se igrao u verovano najboljim mogucim uslovima,svaka cast kako izdrzavas sav onaj pritisak :D Hvala momcima iz iNation-a na neverovatnom dozivljaju,mec je bio jedan od boljih koje sam imao priliku da igram.GG BGD,gg momcima koji haraju ovom scenom i mislim da se prozivke na njihov racun ne stoje,jer i najbolji imaju lose trenutke,a da je alexa dobar pick,to je definitivno :D Jedva cekam taj 5. da idemo u Konstancu :)) Pozdrav! :D

Link to comment
Share on other sites

sta bre sada kenjate? popustite i urosha i ostale..opustite se maximalno ;))

jos jednom, cestitke deckima iz Niša samo znam da je DIMKE objasnio kako se igra kanter .. iako mu nikad necu otkriti kako ladno drkam na njega svaku noc te svoj identitet videcemo se ja i dimke u rumuniji pa ovom prilikom zelio bih dimketa zamoliti da mi samo citira post i napise +1

i za kraj ..

STA RECI? KAKVU POSLUGU PORATI?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...