Jump to content

komp problem


SleepeR^

Recommended Posts

Tako s vremena na vreme mi se desavalo da se monitor sam ugasi kao da ode u stand by, lampica trepteri i komp nastavi da radi par sec pa zabode, al kad upalim/ugasim monitor nereaguje uopste, restartujem ga i sve normalno bude.. I sad od nedavno ugasi se monitor, restartujem komp al nece monitor da se upali i dalje. Digne se sistem normalno, cujem onu melodiju kad se upali, al monitor crn. Ne vredi ni da ga restartujem par puta, jedino pomaze da ga ostavim neko vreme povadim sve kablove pa ih vratim pa se onda ukljuci monitor... Desilo mi se par puta kad ga upalim posle 10-15sec krene lagano slika da se "trese" i odjednom zabode komp i onda opet monitor nece da se upali.

Ne znam jel mi crkava monitor ili je nesto do graficke ili nesto trece?

Nije mi logicno da mi zabode ceo komp ako monitor crkava....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Verovatno graficka, mada prvo sam pomislio da je ploca medjutim bitno je da imas beeep prilikom paljenja kompa sto znaci da ploca odradi svoje. Pozajmi grafiku drugu od nekoga pa probaj.

Verovatno bi nam odgonetnulo kada bi napisao koju konfiguraciju imas, napajanje itd.

Monitor nije u pitanju 99%

Link to comment
Share on other sites

Athlon II 240 X2 2,8GHz 2x 1MB L2, AM3

FOXCONN A6VMX (PCI-E, DDR2 1066, AM2+, dual-channel) AMD690V+integrated X1200

8600GT 512MB Asus

LCpower 420W

1GB SuperTalent 800MH

I riknulo je sad skroz, upalim ga i ne moze da digne sistem, prikaze onaj prvi screen i posle toga se restartuje, sad vise ne moze ni da digne sistem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...